fbpx

Daha İyi Bir Hayat için 8 Alışkanlık


Hayatından memnun musun?

Çoğu insan zaman zaman hayatlarının kalitesi hakkında şikayet eder. Maaş zammı, bol boş vakit ya da güçlü bir itibar ile bizim daha mutlu olacağımıza ve dolayısıyla daha iyi bir yaşama başlayabileceğimize inanıyoruz.

Yukarıda belirtilenlerin hepsi gerçekleştiğinde daha mutlu olsanız da, nasıl bir hayat yaşayacağınıza karar veren sizsiniz.

Daha iyi bir hayatın sırrını öğrenmek ister misiniz? İşte başlıyoruz!

 

Daha erken kalk

Bir konuda başarılı olan çoğu insan, daha erken uyanma alışkanlıklarına sahip olduklarını söyler. Bir günün 24 saatten fazla olması gerektiğine inanıyorsanız, bu alışkanlığı oluşturmalısınız.

 

Spor yapın

Fiziksel aktiviteler sağlık sorunlarını önleyebilir, dayanıklılığı ve beyin fonksiyonlarını arttırır! Sağlıklı olmak için düzenli olarak spor yapın!

 

Gülün

İyi bir mizah anlayışına sahip olmak; mutlu yaşamın anahtarı ve farklı sorunların üstesinden gelmek için iyi bir yöntemdir. Komedi gösterilerini izleyin, espriler yapın ve hikayeler anlatın.

Üstelik gülümsediğiniz zaman harikasınız 😉

 

Yeni bir şey öğrenin

Yeni bir şeyler öğrenmek; kendi gelişiminize yardımcı olur, bu yüzden çok çaba harcamadan mutluluk hissedebilirsiniz.

 

Bir hobi bulun

Bir hobi sahibi olmak; yeni arkadaşlar edinmenin, zihni genişletmenin, ilham almanın ve dolayısıyla daha mutlu bir insan olmanın iyi bir yoludur.

 

İltifat etmekten çekinmeyin

Beğendiğiniz bir şeyi (veya birisini) gördüğünüzde, bir iltifat etmekten çekinmeyin. Sadece bağlantı kurmak değil, aynı zamanda olumlu atmosferi de arttırmanın bir yoludur.

 

Yabancı diller öğrenin

Çok fazla seyahat etmeseniz bile, bir kaç dil bilmek harika bir şey! Uzmanlığınızı gösterir, kelime hazinesini zenginleştirir, içgörü ve çok daha fazlasını sunar!

 

Günde bir saat için tüm elektronik aletlerinizi kapatın

Günde bir saat boyunca tüm elektronik aletlerinizi kapatma alışkanlığı yaratın. Rahatlamanıza, dikkat dağınıklığından kaçınmanıza, üretkenliği arttırmanıza ve değer verdiğiniz kişilerle ilişkiler kurmanıza yardımcı olabilir. Hayat nette değil, çevremizde!

 

Alt çizgi

Hepimiz aynı güneşin altında yaşıyoruz ve mutlu bir insan olmak ( ve daha iyi bir yaşam sürmek ) herkes için bir numaralı amaçtır. Hayatınızı daha iyi hale getirmeye karar verdiyseniz, hemen yapın! Yukarıda belirtilen ipuçları ahenk ve tatmin elde etmenize yardımcı olabilir.

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

2,542BeğenenlerBeğen
80,389TakipçilerTakip Et
1,102TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Elektrikçi Çıraklığından Efsane Olmaya Giden Yol: Kemal Sunal

Elektrikçi çıraklığından, Türk Sinema tarihine adını efsaneler arasına yazdıran Kemal Sunal kimdir? Hababam Sınıfı, Kibar Feyzo, Çöpçüler Kralı, İnek Şaban, Salako ve daha nice...

Liderlerin Yaptıkları 13 İletişim Hatası

Liderlerin yaptıkları 13 iletişim hatası nedir? Bunlar nasıl düzeltilebilir? İletişim bir sanattır. Tarihin en büyük liderlerinden bazıları, sadece sözleriyle başkalarına ilham verme yeteneklerini değil,...

Burç Yorumları; Girişimciler İçin 2020 Temmuz Ayı Nasıl Geçecek?

Girişimciler için temmuz ayı burç yorumlarında neler var? Temmuz ayında girişimcileri ilişkiler, para, kişisel gelişim, sağlık ve kariyer alanında neler bekliyor? Aylık burç yorumları...

Doğrudan Satışta İlk Yılınız İçin 8 Ders

Doğrudan satışta ilk yılınız için almanız gereken 8 ders üzerinde duracağız. Başarı kovalayacağınız bir şey değil, kendinize doğru çekebileceğiniz bir şeydir. Bu nedenle işinizde...

Çocuklara Tasarruf Yapmayı Nasıl Öğretebiliriz?

Çocuklara tasarruf öğretmenin yolları nelerdir? Çocuklar için gerekli eğitimlerden biri de finansal eğitimdir. Para yönetimi hayatın kendisidir. Genç yaşlardan itibaren geliştirilen beceriler, ileride çocuklarınız...

Liderlik Sırları: Asla Söylenmeyecek 9 Şey

Liderlik sırları içerisinde asla söylenmeyecek 9 şey hakkında bilginiz var mı? Etkili bir iletişim için, söyleyecekleriniz gibi söylemeyecekleriniz de önemlidir. Konuşmadan önce düşünmelisiniz. Hepimiz...