fbpx

Daha İyi Bir Hayat için 8 Alışkanlık


Hayatından memnun musun?

Çoğu insan zaman zaman hayatlarının kalitesi hakkında şikayet eder. Maaş zammı, bol boş vakit ya da güçlü bir itibar ile bizim daha mutlu olacağımıza ve dolayısıyla daha iyi bir yaşama başlayabileceğimize inanıyoruz.

Yukarıda belirtilenlerin hepsi gerçekleştiğinde daha mutlu olsanız da, nasıl bir hayat yaşayacağınıza karar veren sizsiniz.

Daha iyi bir hayatın sırrını öğrenmek ister misiniz? İşte başlıyoruz!

 

Daha erken kalk

Bir konuda başarılı olan çoğu insan, daha erken uyanma alışkanlıklarına sahip olduklarını söyler. Bir günün 24 saatten fazla olması gerektiğine inanıyorsanız, bu alışkanlığı oluşturmalısınız.

 

Spor yapın

Fiziksel aktiviteler sağlık sorunlarını önleyebilir, dayanıklılığı ve beyin fonksiyonlarını arttırır! Sağlıklı olmak için düzenli olarak spor yapın!

 

Gülün

İyi bir mizah anlayışına sahip olmak; mutlu yaşamın anahtarı ve farklı sorunların üstesinden gelmek için iyi bir yöntemdir. Komedi gösterilerini izleyin, espriler yapın ve hikayeler anlatın.

Üstelik gülümsediğiniz zaman harikasınız 😉

 

Yeni bir şey öğrenin

Yeni bir şeyler öğrenmek; kendi gelişiminize yardımcı olur, bu yüzden çok çaba harcamadan mutluluk hissedebilirsiniz.

 

Bir hobi bulun

Bir hobi sahibi olmak; yeni arkadaşlar edinmenin, zihni genişletmenin, ilham almanın ve dolayısıyla daha mutlu bir insan olmanın iyi bir yoludur.

 

İltifat etmekten çekinmeyin

Beğendiğiniz bir şeyi (veya birisini) gördüğünüzde, bir iltifat etmekten çekinmeyin. Sadece bağlantı kurmak değil, aynı zamanda olumlu atmosferi de arttırmanın bir yoludur.

 

Yabancı diller öğrenin

Çok fazla seyahat etmeseniz bile, bir kaç dil bilmek harika bir şey! Uzmanlığınızı gösterir, kelime hazinesini zenginleştirir, içgörü ve çok daha fazlasını sunar!

 

Günde bir saat için tüm elektronik aletlerinizi kapatın

Günde bir saat boyunca tüm elektronik aletlerinizi kapatma alışkanlığı yaratın. Rahatlamanıza, dikkat dağınıklığından kaçınmanıza, üretkenliği arttırmanıza ve değer verdiğiniz kişilerle ilişkiler kurmanıza yardımcı olabilir. Hayat nette değil, çevremizde!

 

Alt çizgi

Hepimiz aynı güneşin altında yaşıyoruz ve mutlu bir insan olmak ( ve daha iyi bir yaşam sürmek ) herkes için bir numaralı amaçtır. Hayatınızı daha iyi hale getirmeye karar verdiyseniz, hemen yapın! Yukarıda belirtilen ipuçları ahenk ve tatmin elde etmenize yardımcı olabilir.

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

2,976BeğenenlerBeğen
117,507TakipçilerTakip Et
4,403TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2020 Ekim Ayı Nasıl Geçecek?

Girişimciler için Ekim Ayı burç yorumlarında neler var? Ekim ayında girişimcileri ilişkiler, para, kişisel gelişim, sağlık ve kariyer alanında neler bekliyor? Aylık burç yorumları...

Network Marketing Herkes İçin Değil

Kendi işini kurmak, ek gelir sağlamak, girişimci olmak söz konusu olduğu zaman, herkes cesaret edemez. Kabul edelim ki network marketing de herkes için değil....

Tüm Milyarder Girişimcilerin Ortak Sahip Olduğu En İyi 10 Özellik

Başarılı olanı aşırı derecede başarılı olanlardan ayıran nedir? Milyarderleri, milyonerlerden ayır özellikler neler? Bakış açısı, vizyon, etkili liderlik, gelişmiş beceriler gibi özelliklerin bu konuda...

Sınav Kaygısı Nedir? Öğrencileri Nasıl Etkiler?

Sınav kaygısı nedir? Yaklaşan bir sınav, öğrenci için stresli bir zaman oluşturur. Eğitim gören, üniversiteye hazırlanan öğrenciler için ders çalışmak inanılmaz derecede sarsıcı olabilir. Birçok...

Başarılı Bir Kariyer İçin 6 Rehber Adım

Başarılı bir kariyer için neler yapılabilir? Kişisel gelişim bu süreçte önemli midir? Hangi becerileri edinmeliyiz? Para kazanmak, etkili bir insan olmak, iş dünyasında lider...

Doğrudan Satışta Kalıcı ve Tutarlı Olmak

Doğrudan satışta kalıcı ve tutarlı mısın? Ya da dürüst müsün? Eğitim, kişisel gelişim, kişisel beceriler, satış pazarlama becerileri gibi konular üzerinde çalışıyor musun? Hergün...