Daha İyimser Olmanın ve Ruh Halinizi İyileştirmenin 7 Yolu

Sihirli bir formül olmasa da anahtar nokta sürekli uygulandığında o an ve kötümser hissedebileceğiniz herhangi bir anda iyimserliğe sebep olacak birkaç egzersiz bulup yapmakta saklı.

 

Bugüne başlarken iyimser olmak İçin 7 harika yol

 

Minnet

Her sabah, hayatınıza katkıda bulunan en küçük şeyler için bile minnettar olmaya birkaç dakikanızı ayırın.

 

Günlük Meditasyon

Herkes için işleyen bir meditasyon tekniği vardır

Herkes için işleyen bir meditasyon tekniği vardır. Önemli olan, doğru olanı bulana kadar olabildiğince fazla denemeye devam etmektir.

 

Bir mantranız olsun

Sabahları sessiz bir şekilde “aşk”, “barış” ya da herhangi başka bir kelime ya da deyimi 20 dakikalığına tekrarlayın.

Sabahları sessiz bir şekilde “aşk”, “barış” ya da herhangi başka bir kelime ya da deyimi 20 dakikalığına tekrarlayın. Kelimeyi her düşündüğünüzde durun, etkisinin geçmesini bekleyin ve tekrarlayın, aynısını defalarca yapın.

 

Nefesinize odaklanın

Nefesinizin burun deliklerinden çıkarken nasıl hissettirdiğini veya nefes alırken göğsünüzün ya da göbeğinizin nasıl yükselip alçaldığına odaklanın.

Diğer iyi bir seçenek de sadece nefesinizi takip etmektir. Nefesinizin burun deliklerinden çıkarken nasıl hissettirdiğini veya nefes alırken göğsünüzün ya da göbeğinizin nasıl yükselip alçaldığına odaklanın.

 

Egzersiz sonrası beyni germek

Beyninizi çalıştırmak için biraz zaman ayırın, bu zaman derin bir şeyler içerebilir ya da sadece dünyanızı genişletmek için bir şeyler okuyabilirsiniz.

Beyninizi çalıştırmak için biraz zaman ayırın, bu zaman derin bir şeyler içerebilir ya da sadece dünyanızı genişletmek için bir şeyler okuyabilirsiniz.

 

Stresi azaltmak için vücut temelli bir hareket bulun

yaşamınızı değiştirebileceği için vücut tekniğinizi geliştirmeye günlük en az 10 dakika ayırmayı deneyin.

Yaşamınızı değiştirebileceği için vücut tekniğinizi geliştirmeye günlük en az 10 dakika ayırmayı deneyin.

 

Stresi azaltırken teknolojinin nasıl kullanılacağını bilin

Özellikle giyilebilir cihazlar olmak üzere tamamlayıcı teknolojiyi kullanmak, neredeyse her yerde meditasyon yapabilecek biri için harika bir yoldur

Özellikle giyilebilir cihazlar olmak üzere tamamlayıcı teknolojiyi kullanmak, neredeyse her yerde meditasyon yapabilecek biri için harika bir yoldur. Teknoloji ayrıca insanların durumlarını takip edecekleri ve stresi hızlı bir şekilde azaltmak için kullanabilecekleri biyometri sağlar.