Hedeflerinizi Nasıl Aşabilirsiniz? – Eric Worre

Dünyada şuan bir numaralı networkerler arasında gösterilen Eric Worre, aynı zamanda Networkmarketingpro kurucusudur.

Eğitmen, yazar, iş geliştirme uzmanı ve network marketing en çok kazananlar listesinde olan Eric Worre, hedeflerinizi nasıl aşacağınız konusunda sizlere mükemmel bir reçete sunuyor.

Networke başlayan herkesin yapması gereken temel şey olan bir plan yapmanın etkisi, küçük görülmektedir. Bu ticarete başlayan insanlar tarafında yeterince önemsenmemektedir.

Hedeflerinizi Nasıl Aşabilirsiniz? – Eric Worre

Dünyada şuan bir numaralı networkerler arasında gösterilen Eric Worre, aynı zamanda Networkmarketingpro kurucusudur. Tüm dünyada networkerlere eğitim sunan Worre, dünya çapında tanınmaktadır. Hedeflerinizi nasıl aşacağınız konusundaki açıklamaları çok önem arz etmektedir.

Her kişinin kendini ölçmesi için, koymuş olduğu hedefleri aşması için gerekli olan süreçtir bu. Ancak bunun yanında en az bu kadar önemli bir konu daha var. Hedeflerimizi belirledik, planımızı yaptık. Tamam, yeterli mi sizce?

  • Eğer hedefleriniz sıradışı ise, bu hedeflerinize, sıradan planlarla ulaşabilecek misiniz?
  • Hep normali yaparak, anormal bir hayatı nasıl yaşayacaksınız ki?

Tabii ki bunu, anormal bir gelir, anormal bir hayat yaşamak isteyen insanların sorgulaması gerekiyor. Bu konuda otoritelerin düşüncelerine birlikte bakalım.

Ekonomik Özgürlüğe Ulaşmak Tamamen Bununla İlgili >>

Hedefleri Aşmak Konusunda Eric Worre’un Düşünceleri

Günlük, haftalık, aylık veya yıllık bir hedef olsun, bitiş çizgisini geçtiğinizde ne olur?

Network marketing sektörü içerisinde otorite olarak kabul edilen Eric Worre, kendi işlerini kurmak isteyen insanlara, içinde bulundukları durumu analiz edebilmeleri için bakış açıları sunmaktadır. Eric Worre’un, koymuş olduğunuz hedeflerinizi nasıl aşacağınız konusundaki yapmış olduğu açıklama şu şekildedir;

Eğer bunu okuyorsanız, hedefler koyduğunuzdan eminim. Günlük, haftalık, aylık veya yıllık bir hedef olsun, bitiş çizgisini geçtiğinizde ne olur? Durur musunuz? Arkanıza yaslanıp rahatlıyor musunuz?

  • Cevap “hayır” ise daha iyi. Yakından okumanı istediğim bir şey var. Hedeflerinize ulaşmaktan memnun kalmayın. Bunları aşın!
  • Eğer yukarıdaki sorulara cevabınız “evet” ise düşünceniz hala çok küçük demektir. Bu aslında toplumla ilgili bir sorundur. Çünkü toplum, insanlara sınırlamalar koyar. “Oh, bunu yapamaz ve üç çocuğunu tek başına yetiştiremez. Oh, müdürlüğe asla ulaşamayacak çünkü üniversite diploması yok.” Ve bunları hep açık açık söylerler. Küçük yaşlardan itibaren yaşamlarımız için kabul etmemiz gereken belirli bir standart olduğu konusunda eğitiliriz. Hedefler koymamız söylenir ve hepsi budur. Düşüncenizi değiştirmeniz gerekiyor!

Network Marketingin En Güzel Yanı

Network marketing ile ilgili en güzel şey, bu ticarette herhangi bir sınırlama olmamasıdır. Arka planınızın ne olduğu, yarı zamanlı mı yoksa tam zamanlı mı olacağınız, bekar veya evli olmadığınız önemli değildir. Herkes bu meslekte, çaba gösterdiği sürece başarılı olabilir. Herkes hayal ettiği herhangi bir hayata ulaşabilir.

Öyleyse, neden başkalarının sizden beklediğinin standardını kabul ediyorsunuz? Herkesin beklentilerini aşın. Sınırsız bir potansiyele sahipsiniz. Bunu kullanın! Tek yapmanız gereken şey daha büyük düşünmek!

Ev Tabanlı İşlerde Başarı İçin Plan Nasıl Yapılır? >>

Daha Büyük Düşünün

  • Daha büyük düşün. Haftada 5 kişiyi işe alma hedefiniz varsa, bunu 10 yapın. Bir sonraki etkinliğe 15 kişiyi getirmeyi planlıyorsanız, 30 kişiyi getirin. Belki de evinizin taksitlerini ödeyecek kadar gelir elde ettiniz. Şimdi, çocuğunuzu üniversiteye gönderecek kadar para kazanıp kazanamayacağınıza bakın.
  • Daha büyük düşün. Şu anda potansiyelinizin yüzde kaçı çalışıyor? % 50? % 74? Belki sadece % 40? Çabalarınızı % 5 veya % 10 artırırsanız ne olacağını düşünüyorsunuz? Büyümeyi göreceksiniz, işte bu!
  • Daha büyük düşün. Toplumun sizin üzerinizdeki sınırlamaları zorladığınızda, daha fazla büyüme, daha fazla gelişme, daha fazla başarı göreceksiniz. İnanılmaz bir yüksekliğe çıkmak için yeterince gücünüz var.
  • Yani, daha büyük hayalleri hayal edin. Daha yüksek hedefler belirleyin. Mümkün olandan daha ileri gidin. Kendinizi, sizinle aynı güce ve kararlılığa sahip düşünen girişimcilerle kuşatırsanız, hedeflerinizi aşmak daha kolay olabilir.

Doğrudan satışta bir planınız olması işinizde başarı için son derece önemlidir. Nereye gideceğinizi bilmiyorsanız, vardığınız limanın doğru liman olup olmadığını da bilemezsiniz. Hedeflerinizi aşmak için siz neler yapıyorsunuz? Eric Worre’un düşüncelerine katılıyor musunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

İşinizde Erteleme Hastalığı İle Nasıl Mücadele Edersiniz? >>