Network Marketing Hakkında Bilgi Edinmek İstiyorsanız, Buyurun!

Bu sadece çok seviyeli pazarlama için başka bir terimdir.

Network Marketing hakkında bilgi edinmek ve sizin için doğru olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız bu yazı tam size göre;

Peki, Network Marketing ne demek?

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Bu sadece çok seviyeli pazarlama için başka bir terimdir. Network Marketing ayrıca tavsiye pazarlaması olarak da bilinir. Doğrudan satışa benzer ancak aradaki fark, birden fazla düzeyde ödeme almanız.

Wikipedia, “Network Marketing, satış gücünün sadece kişisel olarak ürettiği satışlar için değil, aynı zamanda işe aldıkları diğer satış elemanlarının satışları için tazmin edildiği bir pazarlama stratejisidir. Bu işe alınan satış ekibine katılımcının ‘alt çizgisi’ denir ve birden fazla ücretlendirme sağlayabilir”.

Bu bizim Network Marketing tanımımızdır, basit bir iş modelidir.  Herkes; yaş, cinsiyet, eğitim veya etnik kökene bakmaksızın herkes kendi işine sahip olabilir ve finansal olarak bağımsız olabilir. Bu, bir işi başlatmanıza olanak tanıyan kanıtlanmış bir sistemdir; bu kadar çok ve hiç deneyime sahip olmadan, zengin ve genç emekli olmanızı sağlar.

Ama bundan daha fazlası var. Bu yazı sizi tam olarak Network Marketing’in ne olduğu, ne olmadığı, neden Network Marketing’in sizin için mükemmel bir seçim olabileceği ve nasıl başlayabileceğiniz konusunda eğitecektir.

Aslında Network Marketing, Lord Alan Sugar, Robet Kyiosaki ve Donald Trump gibi isimlerinden birkaçı gibi iş dünyasının en büyük isimlerinin çoğu tarafından finansal özgürlüğe giden 1 numaralı yollardan biri olarak öneriliyor.

Network Marketing Nasıl Çalışır?

Hiç arkadaşınıza bir ürün veya hizmet önerdiniz mi? Muhtemelen her zaman yapıyorsunuz ve yaptığınızı bile bilmiyorsunuz, ancak büyük fark, bu öneri için para almamanız. Network Marketing ile yapacaksınız, bu kadar basit.

Açıklamama izin verin;

Geleneksel ana caddede açılan işletmelerin ne kadar masraflı olduğunu görüyorsunuz. Personel ödeme, pazarlama, reklam, vergi ve sigorta ve benzeri ödemeler…

Bir Network Marketing ile tek yapmanız gereken satış ve pazarlamaya bakmak.

Bunun anlamı, mülk için ödeme yapmak, sigorta ve yardımcı kurumların ödemeleri gibi genel masraflarınız olmamasıdır.

Bunun anlamı, öncelikle daha kaliteli ürünler yapmak ve ikinci olarak da insanlara tavsiyelerde bulunmak için ödeme yapmak için daha fazla para bulunması demektir.

“Bir Network Marketing Şirketindeki rolünüz, bağımsız danışmanlar olarak bilinen bir insan ağı oluşturmaktır”, sattıkları ürünler için komisyon alırlar.

Network Marketing, geleneksel perakendeye alternatif bir iş modelidir.

Geleneksel olarak, ürünleri müşterilere ulaştırmak için ürünler, tüm ana caddelerdeki perakende mağazalarında satılmaktadır. Network Marketing’de ürünler insanlar veya danışmanlar aracılığıyla satılmaktadır.

Zaman ve Para Tuzağında sıkışıp kaldınız mı?

9–5 yaşam biçiminin sizi köleleştiğini mi düşünüyorsunuz, işte neden.

Muhtemelen bundan hoşlanmayacaksın, hazır mısın?…

Eğer bir işte çalışıyorsanız, bir işveren için çalışıyorsanız, “para için zaman satıyorsunuz”!

Bir saniye bunu düşün, şimdi tekrar oku.

Para için zamanınızı satmanın sorunu nedir?

Para için zamanınızı satıyorsanız, bunun anlamı, asla çok para kazanamayacağınızdır, çünkü günde sadece 24 saat vardır ve çalışmayı asla bırakamazsınız. Asla zengin olamazsınız ve gelir akışınız bozulmadan çalışmayı asla bırakamazsınız.

Şimdi, sizi gerçekten sinirlendirecek bir şey söyleyeceğim, ama gerçeği duymanız gerekiyor, bu yüzden sinirlenmek yerine, (niyetim değil) söylediklerimi biraz düşünebilirsiniz. Bir işte çalışmak, bir hamster tekerleğinde koşmakla çok benzer çünkü tüm hayatınız boyunca çalışabilirsiniz, ancak çalışmayı bıraktığınızda ana gelir akışı durur.

Bahse girerim, patronunun gerçekten güzel bir evi, çok pahalı ve lüks bir arabası var ve sadece hayal edebileceğiniz lüks tatillerde geçiyor. Bunu yapabilmesinin tek nedeni, sizin gibi birçok çalışanı olması, işini kurması ve bu yüzden onun zenginleşmesi. Her şeyin finansal eğitim ile ilgili olduğunu anlıyorsunuz, fakat okulda size öğrettikleri eğitim değil. Şimdi, beni yanlış anlamayın, kendi işini kurmak herkese göre değil; bu yüzden nüfusun sadece% 10’u kendi işine sahip olanlar.

Network Marketing ile Finansal Olarak Özgür Olun

Nüfusun% 90’ının hiçbir zaman zengin olmamasının temel nedeni, borçlu olmaları ve bunun nedeni de finansal eğitimin olmaması..

Görüyorsunuz, zengin ve başarılı insanların fark ettiği, milyonerin %93’ ünün bir iş sahibi olmasıdır. Ve Network Marketing sayesinde, siz de bir iş sahibi olabilirsiniz.

Kendi işinizde başlamanın 3 yolu vardır:

  1. Geleneksel
  2. Franchise
  3. Çok Katlı Pazarlama veya kısaca Network Marketing.

Geleneksel İşletme VS Network Marketing

Geleneksel işler başlamak ve başarı elde etmek için en zor olanıdır. Bu neden?

Çünkü, konseptten açılışa, markadan, logodan, bir ürünü imal etmek, reklam, pazarlama, satış, stok işlemleri, finans ve listeye kadar her şeyi kendiniz yapmak zorundasınız, bu nedenle başlangıç maliyetiniz çok büyük olacaktır. Bir iş kurmanın geleneksel yolunun güzel bir örneği Marks And Spencer veya Apple olacaktır.

Franchise VS NM

Bir işe başlamak için harika bir yol. Neden? Çünkü zor işlerin çoğu sizin için yapıldı.

Tek yapmanız gereken, mülkü bulmak ve halihazırda kurulu olan sistemi çalışmaya başlamak. Ancak bu tür bir işletmedeki sorun, satın almanın aşırı pahalı olmasıdır.

MacDonald’s, Domino’s Pizza veya Starbucks’ ı gibi popüler bir Franchise size 100.000 £ ‘dan fazla paraya mal olacak ve bu sadece başlamak için hala personel, fatura vb. Gibi maliyetleriniz olacak.

Network Marketing

Çoğu insan için, Network Marketing kolayca kendi işinizi kurmanın en iyi yoludur ve işte nedeni;

Franchise işine benzer şekilde, tüm bu sıkı çalışma sizin için zaten yapıldı, bu nedenle yapmanız gereken tek şey, zaten var olan basit sistemi takip etmek.

Eklenen avantaj, büyük miktarlarda hisse senedini elinizde tutmak zorunda kalmayacağınızdır, çünkü tüm sevkiyatı sizin için yaparlar ve başlamak için de bir böbrek satmak zorunda kalmazsınız.

Network Marketing işletmelerine yapılan ilk yatırımlar 0 ile 10.000 TL arasında değişmektedir. Gördüğünüz gibi, bu size bir franchise işletmesinin tüm avantajlarını sağlıyor, ancak maliyetin çoğu kısmı yok.

Ayrıca çoğu Network Marketing şirketi, Network Marketing işinizin başarılı olduğundan emin olmak için ihtiyacınız olan tüm yardım, eğitim ve rehberliği verecektir.

Ve hepsinin en iyi nedeni, istifa etmeye yetecek servet inşa edene kadar yarı zamanlı olarak yapabilmenizdir. Ayrıca, yol boyunca harika insanlarla tanışmak için hazır olur. Ve alabileceğiniz vergi indirimlerinden söz ettim mi? Bu yüzden önde gelen liderlerin birçoğu buna 21. Yüzyılın işletmesi olarak adlandırıyor.

Ne Yapmam Gerek?

İlk önce bir Network Marketing şirketi için temsilci oldunuz. Bir franchise satın almak gibi düşünün. Şirket şimdi tanıtmak için sizin. Daha fazla para kazanmak ve kendi ekibini nasıl bulabileceklerini öğretmek isteyen iş ortaklarınızı bulun.

Bu işin gücü, 10,000 TL’nin üzerinde para alacağınız bir ağ kurabilmenizden kaynaklanıyor ama şahsen tek yaptığınız iş ortaklarınızı bulmak. Bu gerçekten anlamak için birkaç kez sürebilir, bu yüzden endişelenmeyin.

Öyleyse bir Network Marketing Şirketi’nde Nelere Bakmalıyım?

Öyleyse iyi bir Network Marketing şirketinde ne aramalısınız?

Cevap bu,

İş Koçluğu- Yeni bir şeye ilk başladığımızda hepimizin yardıma ihtiyacı var. Rehberlik ve koçluk alacak mısın? Eğitim programını kontrol ettiğinizden emin olun.

Ücret Planı- Ücret planı basit mi? En hızlı şekilde para kazanmanıza yardımcı olmak etkili olacak mı?

Ürün- Ürün en yüksek kalitede olmalı ve aslında insanların yaşamlarını iyileştirmelidir. Ürün tüketilebilir mi? Bu kritik! Dikkat edin!

Neye Dikkat Etmeliyim

İşte asıl konu: Bir iş kurmak, zaman ve çaba gerektirir. Bence çoğu insan, insanlara, işin herhangi bir endüstri veya spor gibi olduğunu söylemeyi unutur.

Başarılı olmak istiyorsanız, o zaman bunun üzerinde çalışmak zorundasınız, birkaç yıl boyunca gerekli becerileri öğrenin ve kazanın. Bu kolayca hemen olacak bir şey değil. Size kolay olduğunu söyleyen insanlardan kaçın.

Network Marketing’in benim için uygun olup olmadığını nasıl bilebilirim?

En iyi tavsiye, bunun hakkında daha fazla bilgi edinmek.

Bu işin içinde olan ve en az 2 senedir yapan insanlarla tanış. Gerçek şu ki, bu işte herkes başarılı olabilir, kendinize sormanız gereken soru, gerekli becerileri öğrenmeye istekli misiniz?

Bu normaldir, ne zaman soru sormak zorunda kaldığınız yeni bir şeye ilk kez bakarsanız, bunları not edin ve yorumlarda bizimle paylaşın; arkadaş canlısı ve bilgili ekibimizden biri cevap vermekten mutluluk duyacaktır.

Hala Network Marketing Hakkında Sorularım var?

Bu durumunuz için endişelenmeyin, ben de ilk başladığımda Network Marketing hakkında hiçbir şey bilmiyordum, sıkışıp kaldım, daha iyi bir yol olup olmadığını merak ettim.  Siz de doğru şirkete katıldığınızda, networkokulu.net sizlere destek olacak ve bütün sorularınıza cevap bulabileceksiniz.Bizi takip edin.