Network Marketing’de En İyi Hikaye Nasıl Olur?

Network Marketing'de sizce anlatılacak en iyi hikaye nedir?

Network Marketing’de sizce anlatılacak en iyi hikaye nedir?

Müşteriler hikayeleri sever. Bir hikaye, satış alarmlarını, mantıksız direnişi, şüpheciliği ve olumsuzluğu ortadan kaldırarak iletişim kurmanın harika bir yoludur.

Ama anlatılacak en iyi hikaye nedir?

Bizim hikayemiz!

Herkesin bir şey hakkında harika bir hikayesi vardır. Belki de bu yüzden başladık ya da bir fırsat aramamıza neden olan şey budur. Ya da daha başarılı olsaydık, kazandığımız yolculuğun hikayesini  anlatabilirdik.

Anlatacak en iyi ikinci hikaye nedir?

Diğer insanların hayatlarını nasıl etkilediğimizin hikayesi. Ürünlerimizle ya da fırsatlarla yaşadıkları deneyimlerini ve deneyimlerini paylaşabiliriz.

Evet, herkes iyi bir hikayeyi çok sever ama bu hikaye ne kadar olmalı?

Bir teknik, mikro hikaye kullanmaktır. Bu hikaye türü on ila yirmi saniyedir. Mikro hikayenin sonunda, daha fazla bilgi edinmek isterlerse, müşterilerimiz bir karar verebilir.

Müşterilerimiz daha fazla zaman için bize izin verirse, uzun hikayelerimizi anlatabiliriz.

Peki sunumumuz ve şirket videomuz? Hikayeler müşteriler için çok daha ilginç. Mümkün olduğu sürece hikayelerimize bağlı kalmalıyız.

Hepimiz hikayeler anlatırız. Bu doğal. Yeni hikayeler öğrenerek, Network Marketing mesajımız daha fazla müşteriyi etkileyebilir.

İşte yardımcı programlar için bir mikro hikaye:

“Her ay borca girerdim. Şimdi bana para gönderiyorlar. (Son.)”

Fırsat için iki yol var:

“Her zaman ikinci bir işin finansal olarak daha hızlı ilerlememde yardımcı olabileceğini biliyordum, ama her zaman bir adım atmaktan kendimi alıkoydum. Şimdi yan işim gelirimi iki katına çıkardı, keşke daha erken başlamış olsaydım! (Son).”

Veya:

“Her gün işime giderken iki saati kaybederdim. O saatler sonsuza dek kaybolurdu. Şimdi evden çalışarak onları geri aldım. (Son).”

Kaptınız bu işi. Şimdi gidin kendinize ait birkaç mikro hikaye oluşturun ve başkalarıyla paylaşın. Hikayeler insanların kendilerini harekete geçirmede en önemli noktalardan biridir.

İşinizi büyütmek için, bizi takip etmeye devam edin.