Network Marketing’de İnanç Her Zaman Sonuçlardan Önce Gelir

Sektörümüzdeki çoğu insanlar başarılı olmak istediğini söyler

İnanç her zaman sonuçlardan önce gelir. Sektörümüzdeki çoğu insanlar başarılı olmak istediğini söyler. Bu iyi bir başlangıç noktası. Ama öte yandan, bu kişilerden çoğu, başarılı olamayacaklarına inanırlar. “Yapabilirim, yapacağım” tavrına sahip değiller. Onlar, başarısızlığın bir seçenek OLMADIĞI zihniyetine sahip değiller. Ve bu, Network Marketing’ de insanların % 90’ının veya daha fazlasının başarısız olmasının temel nedenlerinden biridir.

Bir şey istemek harika bir başlangıç noktasıdır, ama nihayetinde sonuçlar için sağlam bir inanca ihtiyacınız vardır.

  • Kendinize inanmalısınız
  • İşine inanmalısınız
  • Şirketinize inanmalısınız
  • Ürünlerinize inanmalısınız

Ve bu inancı inşa etmenin en iyi yolu, kendinize güven duymak ve geleceğiniz için kristal netliğinde bir VİZYON’ a sahip olmaktır.

Kendinize ve ne yaptığınıza dair inancınız yoksa, başarılı oluncaya kadar Network Marketing’de çalışmazsınız. Geçici bir yenilgi, olumsuz eleştiriler, hayal kırıklığı ve günlük olarak karşılaşacağınız reddinin üstesinden gelemezsiniz. Mücadele edemezsiniz. Vazgeçip, alışık olduğunuz hayat şekline geri döneceksiniz.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Sonuçları almadan önce inancınızı inşa etmeniz gerektiğini unutmayın. Eğer inanmazsanız, Çok Katlı Pazarlama‘da (Network Marketing) asla altı rakamlı bir gelir kazandıracak bir iş inşa edemeyeceksiniz. Kendinize inanmıyorsanız, binlerce distribütörden oluşan bir ekip kuramayacaksınız. Şirketinize veya ürün grubunuza inanmıyorsanız başkalarına sponsor olamazsınız. İyi bir kişilik imajınız yoksa ekibinizi eğitemezsiniz.

Kendi imajınız, güveniniz ve inancınız ile mücadele ediyorsanız, dünyanın sonu değildir. Bu inancı inşa edebilirsin. Ama kaza ile olmaz. Bir oyun planına ihtiyacın var. Bu planın belli başlı noktaları şunlardır;

Başarılı ve Olumlu Kişilerle Birlikte Olun

Yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri, şirketinizdeki diğer başarılı networkerlarla birlikte çalışmaktır. Sizi geliştiren insanlarla olun, sizi aşağıya çekenlerle değil.  Onlardan öğrenin, onlardan yardım isteyin.

Kitap Okuyun

Okuma, inancınızı geliştirmek için harika bir yoldur. Yeni beceriler öğreneceksiniz ve diğer insanların başarısı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kendinize Her gün Onaylama Cümleleri Kurun

Onayları (telkin) sevin. Günlük bazı cümleler oluşturun ve bunları günlük olarak söyleyin ta ki olumlu düşünmeye başlayana kadar. Başlayın ve asla durmayın.

Harekete Geçin ve Hatalarınızdan Öğrenin

Kollarınızı sıvayıp ve harekete geçerek inancınızı geliştirebilirsiniz. Eğer işi yaparsanız, inancınızı geliştirmeye yardımcı olacak harika sonuçlar göreceksiniz.

Başarılarınızın İzini Sürdürün

Bir Network Marketing günlüğünü tutun ve ister büyük ister küçük olsun, tüm başarılarınızı not edin. Başarılarınızı kutladığınızdan emin olun ve inancınızı devam ettirmek için günlük gazetenize geri dönün.

Son düşünceler

Bu doğru millet, Network Marketing’de inanç, her zaman sonuçlarından önce gelir. Tüm büyük liderlerin kendileri, endüstrileri, şirketleri ve ürün serileri ile büyük bir bağlılığı vardır. Bu sektörde en iyi % 3’ün bir parçası olmak istiyorsanız aynı şeyi öğrenmelisiniz. Kendinin imgesini ve güvenini doğru bir şekilde almalısınız, iş kurmak için duruşa ve doğru zihniyete sahipsiniz.