Network Marketing’de İtme Faktörü Ve Önemi

İşe almak için hücum, işte bu yüzden önemlidir.

Bazı insanlar, Network Marketing’de işe alma fikriyle ilgili bir fikrin, çılgın olduğunu düşünürler – kısa sürede çok sayıda insanı işe almaya çalışamazsınız (ya da yapmamalısınız). Ama eğer bir püf nokta duymak isterseniz, başarı hızı sever. Bu ticarette birilerini kayıt etmek için hücum, işte bu yüzden önemlidir.

Şöyle düşünün;

Bir pilot olduğunuzu düşünün ve kısa bir uçuş yapmak istiyorsunuz – Ankara’dan İstanbul’a uçacaksınız. Pistte ve yola çıkmaya hazırsınız…

İlk adım? Biraz gaz ver!

Fakat…

Daha yeni çalışmaya başlamış bir pilot olduğunuz için, ilk başta bunu yavaştan almak istiyorsunuz. Diyelim ki sadece %10 gaz verdiniz. Havalanabilir misiniz? Hayır!

Eğer gazı 60’a çıkarırsanız biraz daha hızlı hareket edersiniz, ama yine de yerden kalkmıyorsunuz! Uçakta yanlış bir şey mi var? HAYIR.

Eğer havalanmak istiyorsanız, ayaklarınızın yerden kesilmesini istiyorsanız %100 gaz vermelisiniz! İşte burada olan şey de aynen böyle. Yarı zamanlı bu işi yapıyor olsanız bile, küçük hedefleriniz olsa bile, bir şeyi başarmak için çabanızın %100’ ünü vermeniz gerekir. Yükselmek için bir tüm gücünüzle kendinizi itmeye ihtiyacın var.

Bu yüzden networkte, “Sadece ayda bir kez birini işe alacağım ve sonunda işim ilerleyecek” demek işe yaramıyor.

Herhangi bir Network Marketing şirketindeki distribütörlerin % 3’ünden azının, Network Marketing kariyerleri boyunca 10 veya daha fazla kişiyi işe aldığını biliyor muydunuz? Eğer bu% 3’lük kısmın bir parçası olmak istiyorsanız, işe alım hücumu oraya ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Havalandıktan sonra, tekrar güç ayarlaması yapın;

Yerden kalktınız ve uçuyorsunuz. %100 gaz harika çalıştı, o yüzden neden orada tutmuyoruz? Ne olacağını biliyor musunuz? Motor yanar. Sürdürülebilir değildir. Doğru güç ayarında olduğunuzda, gaz kelebeğini yaklaşık %60-65 oranına çekebilirsiniz. Aksi takdirde uçuşunuz uzun sürmez ve yere çakılırsınız. Hala biraz güç verebilirsiniz, ama kendini yakmayacak kadar…

Network Marketing’e önem verecek olan kişileri tespit etmeniz gerektiğini unutmayın. Takımınızı kaptanlarla doldurmak ve işinizi geliştirmek daha iyidir. Bu ticaret, aynı zamanda, kaç tane lider yetiştirdiğinle alakalıdır.