AMWAY Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapAMWAY Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yabancı Network Marketing firması olan AMWAY, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Amway nerede kurulmuştur?

Amway Ada, Michigan’da faaliyete başlamış bir network marketing firmasıdır. Jay Van Andel ve Rich DeVos ortaklığıyla başlamış Amway, ismini ise ‘Amerikan Yöntemi’ anlamına gelen “American Way” kelimelerinin kısaltmalarından almaktadır.

Amway ne zaman kuruldu?

Amway 1959 yılında ilk ürünü organik sıvı temizleyici ile piyasaya giriş yapmıştır. Ürünün organik, yani dünyayı önemseyen bir ürün olması network marketing sektöründe bu zihniyetin esas alınmasında önemli bir adım olarak görülmektedir.

Amway ürün kategorisi nelerdir?

Amway firması; beslenme, güzellik ve bakım, ev ve yaşam kategorilerinde olmak üzere tenceresinden bıçağına, su arıtma cihazından makyaj ürünlerine kadar bir çok ürünün satışını doğrudan satış yolu ile yapmaktadır.

AMWAY hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar