Network Marketing Firmaları Amway

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: AMWAY

1 – Kurumsal Kimlik;

Amway Ada, 1959 yılında  Michigan’da faaliyete başlamış yabancı bir Network Marketing firmasıdır.

Amway Ada, 1959 yılında  Michigan’da faaliyete başlamış yabancı bir Network Marketing firmasıdır.

Resmi sitesinde, firma hakkında;”Amway dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biridir. Amway işi, aynı zamanda her Amway Serbest Girişimcisine başarı yolculuğunda bir iş ortağı olarak değer veren bir aile işidir. Ömür boyu arkadaş ve iş ortağı olan Rich DeVos ve Jay Van Andel tarafından 1959’da kurulan Amway özgürlük, aile, umut ve ödül ilkeleri üzerine kurulmuştur.

Bugün DeVos ve Van Andel aileleri Amway’i 21’inci yüzyılda aynen 20’nci yüzyıldaki gibi başarıya götüren sıkı çalışma ve kendi geleceğini belirleme özgürlüğü felsefesini sürdürmeye devam ediyorlar. 2017’de şirketin toplam cirosu 8,6 milyar ABD Doları oldu. Şimdi bütün dünyada  100’ün  üzerinde ülke ve bölgede faaliyet gösteren Amway,  size sağlam temellere sahip esnek bir iş sunmaktan gurur duymaktadır.

Avrupa çapında altı ülkede yer alan Tanıtım Merkezlerimiz, Amway’in geçmişi, bugünü ve geleceğini gözler önüne sermektedir. Bu merkezleri ziyaret edenler Satış ve Pazarlama Planımız ve gıda takviyeleri ,  güzellik ve ev bakım markalarımız hakkında daha fazla bilgi edinebilmektedirler. Ayrıca, Amway’in Tanıtım Merkezleri tanıtım günleri, özel grup rezervasyonları, organize kurumsal etkinlikler ve eğitim seminerleri düzenlenebilecek şekilde donanımlıdır.

Amway bütün dünyada kendi araştırma merkezleri, sürdürülebilir çiftlikleri ve Tanıtım Merkezleriyle işinizi pratik bir yaklaşımla desteklemek üzere varlığını göstermektedir.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Amway Vizyonu

Vizyonumuz oldukça basit – insanların daha iyi bir hayat yaşaması için her gün çok çalışıyoruz. Geleceğe yönelik ürünler ve olanaklar sunmak ve küresel toplumla cömert paylaşımlarda bulunmak suretiyle, bütün dünyadaki insanlara potansiyellerini keşfetmeleri ve hedeflerine ulaşmaları için yardımcı olarak, vizyonumuzu gerçekleştiriyoruz.

İşimizdeki mükemmeliyet taahhüdümüz, insanlar ve yaşadıkları toplumlara gösterdiğimiz önem ve çevreye yönelik duyarlılığımızla gurur duyuyoruz;  biz “hangisi iş yapacaksa, onu yapmak” yerine, doğru olanı yapmayı taahhüt ediyoruz.

Kurucuların temel ilkeleri

Şirketin kurucuları, Jay Van Andel ve Rich DeVos, gerek şirkete, gerekse Serbest Girişimcilerine faaliyetlerinde rehberlik edecek etik ve operasyonel standartları belirlemişlerdir. Kurucuların İlkeleri,  Özgürlük, Aile, Umut ve Ödül, şirketimizin Dünya Genel Merkezi’nin girişinde yazılıdır.

Amway, insanların kendi geleceklerini belirleme ÖZGÜRLÜĞÜ ilkesini daima destekleyecek, AİLELERİNİ korumaya ve onları korumaya yönelik zaman ve kaynakları sağlayacaktır. Amway, bunlara ek olarak kişilere daima UMUT ve gösterdikleri çabaya orantılı olarak ÖDÜL alma olanağını sunacaktır.“şeklinde açıklama yapılmaktadır.

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

BESLENME

Aksesuar, Aktif Yaşam Tarzı, Özel Amaçlı Takviye Edici Gıda Ürünleri, Özel Amaçlı Ürünler, Temel Takviye Edici Gıda Ürünleri, Yiyecekler & İçecekler

GÜZELLİK VE BAKIM

Cilt Bakımı, Makyaj Ürünleri, Aksesuar, Saç Bakımı, Banyo ve Vücut, Parfümler, Erkek Bakım Ürünleri, Ağız Bakımı

EV

Aksesuar, Bulaşık Bakım, Çamaşır Bakımı, Özel ürünler, Su Arıtma Sistemi, Tencere ,Tava ve Bıçak Setleri, Uygulama Ürünleri, Yüzey Bakım

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha fazla bilgi almak için lütfen firmanın bağımsız temsilcileriyle iletişime geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

Firmanın sitesinde “Sıkça Sorulan Sorular” ile ilgili herhangi bir bilgilendirme bulunmamaktadır.

Önemli not:

Amway hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir. Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?