ANATOLIAN NETWORK Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapANATOLIAN NETWORK Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan ANATOLIAN NETWORK, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.
Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.Anatolian Network nerede kurulmuştur?
“Her geçen gün daha iyiye,daha yüksek hedeflere…” sloganıyla yola çıkan Anatolian Network, içerisinde bir çok firmayı barındıran Anatolian Group bünyesinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Network Marketing firmasıdır.

Anatolian Network ne zaman kurulmuştur?
Yerli Network Marketing firması olan Anatolian Network, 1 yıllık AR-GE çalışmasından sonra 2017 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Anatolian Network ürün kategorisi nelerdir?
Durmaksızın yola devam eden bir anlayışla, kendine her geçen gün yeni değerler ekleyen “herkese eşit fırsat, herkese kaliteli ürün” anlayışıyla hareket ettiklerini belirten Anatolian Network’ün ürün kategorisinde, gıda takviyeleri, kişisel bakım, içecekler ve saç bakım ürünleri bulunmaktadır.

Anatolian Network hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar