fbpx

AVON Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularKategori: Soru/ CevapAVON Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim bunu 4 ay önce sordu

1 Cevap
Network OkuluNetwork Okulu Ekip 3 ay önce cevapladı

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

AVON nerede kurulmuştur?

Avon, David H. McConnell tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuştur ve günümüzde 70’in üzerinde ülkede aktif olarak satışını gerçekleştiren bir network marketing firmasıdır.

AVON ne zaman kuruldu?

David H. McConnell bir kitap satıcısı olarak başladığı iş hayatına, şuan Avon olarak bilinen California Parfümeri Şirketi’ni 1886’da kurarak iş hayatına devam etmiş ve bu kurduğu parfüm şirketiyle üye yollu bir satış yolu(network marketingin gelişmemiş hali de diyebiliriz) kullanarak ticaretini büyütmüştür.

AVON ürün kategorisi nelerdir?

Avon; kozmetik(parfüm, makyaj, cilt bakım vb.), kişisel bakım – saç bakımı, aksesuar ve ev dekorasyon ürünlerinin satışının yapıldığı bir doğrudan satış firmasıdır.

Avon hakkında bilgi almak için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Cevabınız