AYMNET Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapAYMNET Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan AYMNET, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Aymnet

Son yıllarda Network Marketing sektöründe yerli firmaların arttığını görmekteyiz. Yurtdışı firmalarıyla oldukça güçlü bir rekabete giren firmalardan bir tanesi olan AYMNET firması 2009 yılında danışmanlık adı altında faaliyetlerine başlasa da 2015 yılında network marketing sektörüne giriş yapmıştır. AYMNET hakkında AYMNET nedir, nasıl bir firmadır, AYMNET ürünleri nelerdir veya AYMNET güvenilir midir soruları Network Okulu’na sıkça sorulan sorular arasındadır. Bu sorulara cevap vermek için incelemeler yapsak da daha sağlıklı bilgiler için ilerleyen zamanlarda AYMNET yetkilileri ile görüşüp daha net bilgileri sizlere aktaracağız. Daha doğru bilgi vermek için firma yetkilileri de bizimle irtibata geçebilir.Network Marketing Sistemleri Hakkında Bilmeniz Gereken İlginç Gerçekler!

AYMNET firması’nın  resmî internet sitesinden aldığımız bilgilere göre, en çok dikkatimizi çeken Düzce Üniversitesi ile ortak yaptıkları çalışmalar doğrultusunda Düzce üniversitesi teknoparkda ar-ge merkezi kurmuş olmalarıdır. Bu kurulan ar-ge merkezinde yüksek kalitede ürünler üretmeye odaklanmıştır. AYMNET firması, son yılların popüler ürünü olan Reishi mantarını da Türkiye’de üretmek için çalışmalar yaptıklarını belirtmektedir. Daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. Diğer yerli veya yabancı Network Marketing firmaları hakkında toplu bilgi edinmek için ayrıntılı olarak firmalara yer verdiğimiz Network Marketing Firmaları kategorimizi de ziyaret edebilirsiniz.

AYMNET nerede kurulmuştur?

Aymnet; network marketing sektörüne Bursa’da kurulan yerli bir doğrudan satış firması olarak girmiştir.

AYMNET ne zaman kuruldu?

Aymnet; 2009 yılında Aym Danışmanlık olarak ticari kariyerine başlayıp 2015 yılında Aymnet olarak network marketing sektöründe yoluna devam etmektedir.

AYMNET ürün kategorisi nelerdir?

Aymnet; sitesinden edindiğimiz bilgilere göre kurulduğu günden bu güne beslenme ve gıda takviyeleri üzerine dünyadaki yenilikleri eş zamanlı olarak Türkiye’ye getiren ve ürün bünyesine cilt bakım, saç bakım, kişisel bakım ve temizlik ürünlerini katarak ürün yelpazesini genişleten network marketing firmasıdır.


► Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.


Bu Cevabı Okuyanların En Çok Ziyaret Ettiği Sayfalar

► AYMNET Firması

► Network Marketing Firmaları

► Saadet Zinciri ve Ponzi Sistemler Nedir?

► Network Marketing Nedir?

► Network Marketing Yasal mı?

► Firma Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler.

  1. Meraba Arkadaşlar Ben AYMNET Yaşam Koçu Bizimle Çalışmak İstermisiniz Türkiye Geneli Organizasyon Kurabilecek Ekip Arkadaşları Aranıyor
    https***tr/register/AYM11021

  2. Selamun aleykum , Ben Almanya dan yaziyorum .Aymnet hakkinda 1.elden daha genis bilgi alma imkanim varmi

Avatar