BELİZYA Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapBELİZYA Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan BELİZYA, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Belizya nerede kurulmuştur?

Türkiye’de kurulan yerli network marketing firması olan Belizya merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Aynı zamanda Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine ihracat yapmaktadır. Felsefelerinin Türkiyenin kazanması, Türk firmalarının kendilerini yurt dışında güzel bir şekilde temsil etmeleri ve isimlerini duyurmalarıdır. Belizya ile Türkiye’de yeni bir sektöre giriş yaptıklarını ve hedeflerinin Türkiye’deki kadınların ayaklarının üzerine sağlam basmaları, gelirlerini elde etmeleri  ve bu sayede çevrelerini genişleterek sadakati, sorumluluk almayı ve yaratıcı olmayı teşvik etmek olduğunu belirtiyor.

Belizya ne zaman kuruldu?

Bazı  sitelerde ki kaynaklara göre Belizya 2016 yılında kurulmuş olup yerli network marketing firmaları arasında yerini almıştır.

Belizya ürün kategorisi nelerdir?

Belizya ürün kategorileri olarak; giyim, tekstil, iç giyim, kişisel bakım, mutfak eşyaları, çocuk giyim, aksesuar, temizlik ürünleri ve ev tekstili olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Belizya hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar