BERİALIFE Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapBERİALIFE Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
AvatarHüsnü Dağ asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan BERİALIFE, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

BERİALIFE nerede kurulmuştur?

BERİALIFE, Türkiye merkezli kurulmuş olan, yerli Network Marketing firmalarındandır. Vizyonunu “Temellerini küçük bir kasabada attığımız, Wellness  projemizi zaman içinde tüm dünyada bilenen bir gerçek haline getirmek.” olarak belirtmiştir.

BERİALIFE ne zaman kuruldu?

Türkiye merkezli olarak, 2004 yılından bu yana network sektörü içerisinde olduklarını vurgulayan firma, 2019 yılında kurulmuştur. Firma ayrıca misyonunu “Wellness endüstrisinin dünyada hızlı bir şekilde büyümesine katkı sağlıyoruz. BERİALİFE ailesi olarak Bireysel ve toplumsal sağlık’a destek amaçlı   tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte herkesin sağlıklı yaşamaya hakkı olduğuna inanıyoruz.” şeklinde açıklamıştır.

BERİALIFE ürün kategorisi nelerdir?

2019 senesinde Türkiye’den tüm dünyaya açılma hedefli olarak kurulduklarını belirten BERİLIFE bünyesinde Sağlık Ürünleri, Temizlik Ürünleri ve Gıda Takviyeleri bulunmaktadır.

BERİALIFE hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar