Network Marketing Şirketleri: BERİALIFE

BERİALIFE yerli Network Marketing firmalarından olup, 2019 yılında kurulmuştur.

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: BERİALIFE

1 – Kurumsal Kimlik;

BERİALIFE yerli Network Marketing firmalarından olup, 2019 yılında kurulmuştur.

BERİALIFE yerli Network Marketing firmalarından olup, 2019 yılında kurulmuştur.

Resmi sitesinde, firma hakkında; 

2004 yılından bu yana devam ettirdiğimiz “Gülümseyen Gelecek” Wellness danışmanlığı projemizi tüm dünyaya anlatmak için girişimci ve müşteri odaklı sürekli bilim, kalite çatısı altında Türkiye’den tüm dünyaya yayılmak amaçlı 2019 da kurulduk.

2004 Yılında başlayan M.L.M tecrübelerimizi kurucu üyelerimiz ile birlikte güçlendirerek Anadolu bitki kültürü ve dünyada önde olan değerli bitkilerin mikro gıda/wellness ve saglıklı içecek ürünleri haline getirerek sizlere en kaliteli ürünleri sunmak için bizde varız.

Vizyon :

Temellerini küçük bir kasabada attığımız, Wellness  projemizi zaman içinde tüm dünyada bilenen bir gerçek haline getirmek. Bunun ile birlikte müşteri ve girişimcilerimize en kaliteli ürünleri, en kazançlı ticaret modelini sunmak.

Misyon

Wellness endüstrisinin dünyada hızlı bir şekilde büyümesine katkı sağlıyoruz.     BERİALİFE ailesi olarak Bireysel ve toplumsal sağlık’a destek amaçlı   tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte herkesin sağlıklı yaşamaya hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu neden ile dünyanın en kaliteli mikro gıda ve Wellness ürünlerini insanlık için en iyi şart ve ortamlarda üretip toplum kullanımına sunuyoruz.

Şirket Politikamız

Her biriminde, her kariyerinde aynı heyecanla çalışan arkadaşlarımız gelecekte de sektörün liderlerinden olmamızı sağlayacaklardır.

Yasal mevzuat kadar etik değerleri de önemsiyoruz. Her türlü çıkar çatışmasını önleyecek tedbirleri alıyoruz.

Yasal sorumluluklar kadar sosyal sorumluluklarımızı biliyor ve kazançlarımızı toplumumuzla paylaşıyoruz. Her türlü farklılıkları zenginlik olarak algılıyor; ayrımcılığı reddediyoruz.

Müşterilerinin, girişimcilerinin, çalışan ve sermayedarlarının mutlu olacağı kazan / kazan prensibinin işlediği, birlikte büyüdüğü çalışma ortamını birlikte oluşturacağız.

Çevreyi koruyup geliştirmeyi, kirliliği önlemeyi, kaynakları verimli kullanmayı şirket politikası olarak benimsiyoruz.

Hizmet kalitemiz kadar hizmetin zamanında müşteriye sunulması için risklerimizi tanımlıyor, tedbirlerimizi alıyor ve her türlü olumsuzluğa karşı pratik kazanıp kesintisiz sürekliliği için çabalıyoruz.

Her sabah doğan güneşle dünyanın yeniden kurulduğunu biliyoruz ve yeni dünyada yerimizi almak için her gün kendimizi yeniliyoruz.

Bilginin paylaşılarak arttığını bildiğimiz kadar, gizliliğinin önemini de biliyoruz. Bilginin ilgili kişiler dışında dağılmasını önleyecek tedbirleri alıyoruz.

Kişisel verilerinizin gizliliğinin önemini biliyor, yasal mevzuata uygun hareket ediyoruz.

“Olması gerektiği gibi…”” ”şeklinde açıklama yapılmaktadır.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

2 – Ürün Kategorisi;

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

Sağlık Ürünleri, Temizlik Ürünleri ve Gıda Takviyeleri

3 – Kazanç Planı;

Network marketing firmalarının kazanç planları nelerdir?

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için firmaya bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

Firmanın sitesinde “Sıkça Sorulan Sorular” ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için firmaya bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçiniz.

Önemli not:

BERİALIFE hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?