BİOBELLİNDA Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapBİOBELLİNDA Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan BİOBELLİNDA, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?

Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

BioBellinda nerede kurulmuştur?

BioBellinda; Süheyla & Hüseyin Kullemci tarafından Türkiye’de kurulmuş yerli bir network marketing firmasıdır. Profesyonel ekibiyle dünya standartlarındaki ürün çeşitlerini modern tesislerinde çevre ve insan sağlığını ön planda tutarak üretmeye devam etmek, kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek, satış sonrası hizmet devamlılığı ile azami müşteri memnuniyetini sağlamayı ve Dünya’da aranan ve tanınan bir marka olmayı hedefliyorlar.

BioBellinda ne zaman kuruldu?

BioBellinda; doğrudan satış sektörüne 2005 yılında giriş yapan bir firmadır. 2013 yılında Almanya ve Avrupa pazarına girmek için temel atmaya başlayan BioBellinda 2015 yılı itibari ile Belçika,Fransa,Danimarka,Hollanda,İsviçre ve Avusturya  ülkelerinde  de faaliyet göstermeye başlamıştır. Başarının ve gücün birlik ve beraberlikle mümkün olabileceğini unutmadan insani değerlere sahip çıkarak her zaman dürüst, adil ve tutarlı davranmak gerektiğini savunan BioBellinda ” Dinamik Yapı Adil Paylaşım” sloganı ile doğrudan satış sektöründe yoluna devam etmektedir.

BioBellinda ürün kategorisi nelerdir?

BioBellinda firması ürün kategorisi olarak temizlik ürünleri, cilt bakımı, saç bakımı, parfüm, kişisel bakım ve gıda takviyeleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip bir network marketing firmasıdır.

BioBellinda hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

  1. Artık 35 ülkeye hizmet veriyor

  2. Bu firmadan üzerime 1 bucuk milyar borç kaldı ve ürün koli almadığım halde tcmi kullanarak yapıldı

  3. Nasıl yani ya

  4. Bnce gayet on numara ürünler

  5. yani guvenilir değilmi

  6. 9

  7. Üye olmadığım halde sipariş geçilmiş Adana’ya

  8. Menejerinize alakalı dir o.kimseyenole bişi yaşanmadı bize

Avatar