Network Marketing Şirketleri: BİOBELLİNDA

Network Marketing Firmaları Biobellinda network

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: BİOBELLİNDA

1 – Kurumsal Kimlik;

BioBellinda; Süheyla & Hüseyin Kullemci tarafından Türkiye’de kurulmuş yerli bir Network Marketing firmasıdır.

BioBellinda; Süheyla & Hüseyin Kullemci tarafından Türkiye’de kurulmuş yerli bir network marketing firmasıdır.

Resmi sitesinde, firma hakkında;”  BioBellinda Kozmetik   Ve Temizlik Ürünleri Pazarlama A.Ş

SÜHEYLA& HÜSEYİN KULLEMCİ tarafından kurulmuş bir aile şirketidir.

Şirketimiz 2005 yılı itibari ile üretim ve satış politikasını marketing organizasyon üzerine inşa etmiş ve BioBellinda markasını kurmuştur.BioBellinda A.Ş.  insan ve  çevre sağlığına duyarlı doğal ve konsantre ürünler üretmektedir.

BioBellinda A.Ş. 2013 yılında BioBellinda GMBH’ı  kurarak Almanya ile Avrupa temellerini atmaya başlamış ve 2015 yılı itibari ile Belçika,Fransa,Danimarka,Hollanda,İsviçre ve Avusturya  ülkelerinde  de faaliyet göstermeye başlamıştır.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

MİSYONUMUZ

BİOBELLİNDA profesyonel ekibi ile Dünya standartlarındaki ürün çeşitlerini modern tesislerinde, çevre ve insan sağlığını ön planda tutarak üretmeyi hedeflemiştir. Bunun yanı sıra kalite yönetim sistemini sürekli geliştirmeyi ve satış sonrası hizmet devamlılığı ile azami müşteri memnuniyeti devamlılığını sağlamayı amaç edinmiştir. Bu düşünceler doğrultusunda farklı ürün grupları ve çeşitleri oluşturarak satış sistemini desteklemektedir. Hedeflerimiz tamamen yerli bir üretim olan BioBellinda markasının çok katlı pazarlama sistemi ile sadece ülkemizde değil tüm Dünya da aranan ve tanınan bir marka olması yönündedir. Bulunduğumuz sektörde her ürünümüz için çevreye duyarlı olabilmek ve değişen Dünya’ya gelişen bir temizlik anlayışı eklemektir. Bu süreç içerisinde  AR-GE ekibimiz ile Temizlik,Kozmetik ve Kişisel Bakım ürünlerinde de ürün yelpazemizi genişletmek üzere yapmış olduğumuz çalışmalar  devam etmekte olup, üretim tesisimizde üretilerek bünyemize dahil edilmektedir.

Profesyonel ekibiyle dünya standartlarındaki ürün çeşitlerini modern tesislerinde çevre ve insan sağlığını ön planda tutarak üretmeye devam etmek, kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek, satış sonrası hizmet devamlılığı ile azami müşteri memnuniyetini sağlamak.

VİZYONUMUZ

% 100 yerli sermaye olan BioBellinda markasını çok katlı pazarlama sistemiyle sadece ülkemizde değil tüm Dünya’da aranan ve tanınan bir marka haline getirmek.

DEĞERLERİMİZ

Başarının ve gücün birlik ve beraberlikle mümkün olabileceğini unutmadan insani değerlere sahip çıkarak her zaman dürüst, adil ve tutarlı davranmak temel ilkelerimiz arasındadır. Kurumumuzun kendi ile bağdaştırdığı ve sloganımız haline gelen ‘‘ Dinamik yapı Adil paylaşım ‘’ esası kurum kimliğimizde bizi tanımlamaktadır.

Yaptığımız her işte her zaman ve her yerde şeffaflık ve dürüstlüğün maddi kazançların yanında manevi olarak da tatmin sağlayacağına inanıyoruz.“şeklinde açıklama yapılmaktadır.

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

EV & YAŞAM,

Mutfak Hıjyen Ürünlerı, Genel Temızlık Ürünlerı, Çamaşır Hıjyen Ürünlerı ,Tamamlayıcı Ürünler

CİLT BAKIMI,

SAÇ BAKIMI,

PARFÜM,

Parfümler, Kolonyalar

KİŞİSEL BAKIM,

Ağız Bakım Ürünlerı, Bebek Bakım Ürünlerı,Vücut Bakım Ürünleri, Erkek Bakım Ürünlerı, Güneş Bakım Serisi

ESBAB BESİN TAKVİYESİ

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için firmaya bağlı, bir bağımsız temsilci ile iletişime geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

BioBellinda marketing organizasyon nedir ?

21 yy. iş modeli olarak bilinen doğrudan satış sistemini benimsemiş tamamı yerli sermayeden oluşan bir türk firmasıdır. bu sistem çok katlı pazarlama sistemi olarak da bilinir.Belirli bir mesai ve çalışma zorunluluğu olmaksızın istediğiniz zaman aktif olup, kazanç elde edebileceğiniz bir iş’tir.

BioBellinda marketıng organizasyon olarak benimsediğimiz misyon ve vizyon nedir?

Başarının ve gücün birlik ve beraberlikle mümkün olabileceğini unutmadan insani değerlere sahip çıkarak üyelerimizle ve tüm personelimizle en doğru iletişimi kurmak ve bilgiyi doğru kişilerle paylaşarak her zaman dürüst, adil ve tutarlı davranmak temel ilkelerimiz arasındadır.

Üyelerimizin başarılı olacaklarına inanmalarını sağlayıp, bu düşünceler doğrultusunda onları maddi ve manevi olarak takdir etmenin hazzını paylaşmak ise temel değerlerimiz arasındadır. Kurumumuzun kendi ile bağdaştırdığı ve sloganımız haline gelen ‘‘ dinamik yapı adil paylaşım ‘’ esası kurum kimliğimizde bizi tanımlamaktadır.

Gerçek mutluluk ve huzur için yalnızca sağlık ve maddi özgürlükler yetmez, biliyoruz. Bununla beraber insana has değerler ve temel aile birliğinin korunması olmazsa olmazımızdır.

BioBellinda Marketing Organizasyon ile market alışverişi arasındaki fark nedir?

Biobellinda Marketıng  Organizasyon dan alışveriş yapmak  anatoptancı, bölge bayi ve tv. Reklamı olmaksızın üretici firmadan aracısız alışveriş yapmak demektir. Bu sayede sadece tüketici olmayıp, tüketirken kazanan bilinçli bireyler oluruz. Marketten alışveriş yaptığımızda müşterinin dışında herkez kazanç sağlar. Bu alışveriş tüketicinin aleyhine işlemiş olur. Biobellinda’dan yapılan alışverişte siz üretici firmadan alışveriş yaparak kazancı kendi lehine çevirmiş olursunuz.

BioBellinda ürün kalitesi nasıldır?

BioBellinda ürünlerinin güvenliği ve etkinliği uluslararası kabul görmüş parametreler ile yetkinliği kanıtlanmış bağımsız akredite kurumlar tarafından test edilmektedir. Bu testler sonucu alınan kalite belgeleri aşağıda sıralanmıştır.

T.c. Sağlık Bakanlığı  İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu Kayıt Belgeleri

T.C.  Kanunları gereği tüm kozmetik ürünlerin piyasaya sunulmadan önce  T.C.  Sağlık Bakanlığı  İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’ na bildirimlerinin yapılıp onaylanması gerekmektedir.

Kozmetik ürünlerimizin tümünde bu belge mevcut olup ürünlerin güvenlik değerlendirmesi, konusunda yetkin, tecrübeli ve özel eğitim almış kimya mühendisleri tarafından yapılmaktadır.

T.C. Sağlık bakanlığı  İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Zehir Danışma Merkezi Kayıt Belgeleri:

T.c. Kanunları gereği tüm kozmetik ürünlerin piyasaya sunulmadan önce T.C. Sağlık Bakanlığı  İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu zehir danışma merkezi’ne ürün formüllerinin bildirilmesi gerekmektedir.

Kozmetik ürünlerimizin tümünün formül bildirimleri zehir danışma merkezi’ne  yapılmıştır.

T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Bildirim Kayıt Belgeleri:

T.C. Kanunları gereği tüm deterjanların piyasaya sunulmadan önce T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına bildirimlerinin yapılıp onaylanması gerekmektedir.

Temizlik ürünlerimizin tümünde bu belge mevcut olup ürünlerin güvenlik değerlendirmesi, konusunda yetkin, tecrübeli ve özel eğitim almış kimya mühendisleri tarafından yapılmaktadır.

Dermatolojik Testler: Ürünlerin belirtilen kullanım şartlarında kullanıldığında alerjiye sebep olmadıklarının kanıtıdır.

TSE : Ürünlerin Türk Standartları Enstitüsü tarafından belirlenen standartlara uygun olduğunun kanıtıdır.

GMP( ISO 22716): İyi üretim uygulamaları belgesi  olup, ürünlerin ISO 22716 ULUSLARARASI STANDARTLARIna Uygun Olarak Üretildiğinin Kanıtıdır.

Bu standarta uygunluk için üretim yerinden,  üretimde kullanılan tüm hammaddelerin kalitesine ve ortam havasının temizliğine kadar ürünün hijyen ve güvenliğine etki edebilecek olan tüm etmenler denetlenerek kontrol altında tutulmaktadır.

ÇED BELGESİ: Üretim yapan fabrikaların Çevre Bakanlığı tarafından denetlenerek çevreye zarar vermedikleri  tespit edildiğinde verilen bir belgedir.

Biyolojik Parçalanabilirlik Testleri: Ürünlerin Tse Tarafından akredite edilmiş bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan, doğaya salınması halindeki biyolojik  parçalanma oranlarını gösteren test sonuçlarıdır.

TÜM ÜRÜNLERİMİZİN BİYOLOJİK PARÇALANMA ORANLARI % 80 NİN ÜZERİNDEDİR.

ISO 9001: Ürünlerin düzenli  ve sürekli olarak üretim aşamasının her noktasında kontrol edildiğinin Ve her zaman aynı özelliklerde ürün üretildiğinin kanıtıdır.

ISO 14001: Kullandığınız ürünlerin üretimi aşamasında çevreye zarar  verilmediğinin kanıtıdır.

OHSAS 18001: Ürünlerin üretimi sırasında kullanılan insan gücünün güvenliğinin kanıtı olup ürünlerin üretiminde çalışan tüm personelimizin sgk, iş güvenliği eğitimleri ve  özlük hakları gibi temel güvenlik haklarının tümünün yerine getirildiği anlamındadır.

BioBellinda ürünlerininin konsantre olması neyi ifade etmektedir? Sulandırma ölçüsü nasıldır?

Konsantre deterjan normal deterjanlardan daha az kullanılmasına rağmen aynı etkiyi gösteren deterjanlara  denilmektedir. Konsantre ürünün seyreltilmesi, ürünün tipine göre farklılık gösterir 1/3, 1/5 , 1/10 a kadar seyreltme yapılabilir.

Fazla deterjan kullanmak daha iyi temizlik demek değildir. Su içerisinde çözünebilecek maksimum deterjan miktarı bellidir. Bu maksimum miktar aşıldığında fazladan ilave edilen deterjan suda çözünmez, kalıntı olarak kalır. Konsantre deterjan fikri çevreyi korumak adına son derece önemlidir.

Konsantredeki en büyük amaç tüketicinin tasarruflu alışveriş yapmasıdır. Bunun yanında, evde gereksiz yer işgalini önler ve alışveriş sonrası taşıma kolaylığı sağlar.

Pratik kullanım kılavuzunda özellikle belirttiğimiz sulandırma ölçülerini dikkate alarak kullanmanızı öneriyoruz.  Sulandırma oranlarında görmüş olduğunuz, 1/3 – 1/5 vs. Tüm oranlarda düşük olan rakam ürünü, yüksek olan rakam ise su ve ürünün toplam ağırlığını gösterir.Örneğin bir ürünü 1/4 sulandırmak istediğimizde; 1 kapak ürün için aynı kapakla 3 kapak su ekleyeceğiz anlamına gelmektedir.

BioBellinda Pas-Kireç Temizleyici  ürünümüzün doğal yapısı nasıldır ?

Pas &Kireç temizleyici ürünümüzün ana bileşeni formik asittir.

Formik asit tanımı ve kullanım alanları

Formik asitin diğer bir adı da karınca asididir. Doğada ilk olarak karıncaların salgılarında rastlanmış ve buradan çekilerek elde edilmiştir. Formik asit organik bir asittir.

Özellikle arıcılığı gelişmiş ülkelerde organik bal üreticileri tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. İlkbaharda nektar akımı döneminden en az 15 gün önce ve sonbaharda bal hasatından sonra belirtilen şekilde kullanıldığında bal ve bal mumunda kalıntı bırakmadığı araştırmalar sonucu belirlenmiştir.

Formik asit gida sanayi, ilaç sanayi, deri sanayi, tekstil sanayi, plastik sanayi, çelik sanayi, kâğit sanayi gibi çok sektörde dezenfektan , metal temizleyici ve  ağartici olarak kullanilan çok amaçli bir maddedir.

Görünümü renksiz, kokulu bir sıvıdır.

Pas &Kireç Temizleyici ürünümüz günlük bir temizleyici değildir.

Daha çok derinlemesine temizlik yaptığımız zamanlarda kullanılmasını öneriyoruz. Diğer ürünlerimiz gibi konsantredir. Ürünün konsantre olması, formik asitin kokusunu daha yoğun hissetmemizi sağlar.

Bu konuda kullanım önerisine dikkat edilirse formik asitin kokusu rahatsızlık vermemektedir. 1 litre ılık suya 1 kapak ilave edilir, temizlenecek bölgeye döktükten sonra 15 dk. Bekletilir daha sonra temizlenerek durulanır.

Önemli not:

BioBellinda hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?