DXN Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapDXN Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yabancı Network Marketing firması olan DXN, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

DXN nerede kurulmuştur?

DXN International olarak da bilinen DXN, Dato ‘Dr. Lim Siow Jin tarafından Malezya’da kurulmuş yerel bir network marketing firmasıdır.

DXN ne zaman kuruldu?

DXN, 1993’te kurulmuş ve başlarda yerel olarak başlamış olsa da 2002 yılından itibaren uluslararası pazarda aktif olarak satışlarına devam etmiş ve ağırlıklı olarak Ganoderma ürünleri üreten bir doğrudan satış firmasıdır.

DXN ürün kategorisi nelerdir?

DXN ürün yelpazesi olarak; diyet takviyeleri, yiyecek ve içecek, kişisel bakım ürünleri, cilt bakımı ve kozmetik, ev ürünleri ve su arıtma sistemlerini içeren bir network marketing firmasıdır.

DXN hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar