ELITE GLOBAL Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapELITE GLOBAL Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan ELITE GLOBAL, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Elite Global nerede kurulmuştur?

Elite Global, uzun yıllar doğrudan satış sektöründe çalışmış bir ekip tarafından Antalya’da kurulmuş olan bir Türk network marketing firmasıdır.

Elite Global ne zaman kuruldu?

Elite Global, sektörde çok yeni sayılabilecek kadar yakın zamanda, 2017 yılında, kurulmuş ve ülkemizdeki sayılı network marketing firmalarından birisidir.

Elite Global ürün kategorisi nelerdir?

Elite Global; bitkisel gıda takviyeleri ve bitkisel kozmetik kategorilerinde ürünler üreten, ürünleri ile insanlara sağlıklı zihin ve beden sağlamayı amaçlayan bir network marketing firmasıdır.

Elite Global hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar