Network Marketing Şirketleri: ELITE GLOBAL

Network Marketing Firmaları eLİT gLOBAL

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: ELITE GLOBAL

1 – Kurumsal Kimlik;

Elite Global, 2017 senesinde Antalya merkezli olarak kurulmuş, yerli Network Marketing firmalarındandır.

Elite Global, 2017 senesinde Antalya merkezli olarak kurulmuş, yerli Network Marketing firmalarındandır.

Resmi sitesinde, firma hakkında;” Nasıl Başladık?

2017 yılında Antalya’da kurulan Elite Global, bir ‘’Doğrudan Satış’’ firmasıdır.

Uzun yıllar doğrudan satış sektöründe çalıştıktan sonra ülkemizde ve dünyada bu sektörün geleceğin ticari modellerinden biri olacağını düşünmeye başladık. Doğrudan satış sektörü hem birebir insan ilişkilerini hem de e-ticaret platformunu kullanıyor ve giderek daha çok kitlelere hitap ediyordu.

Ülkemizde bu alanda yapılacak daha çok işin ve üretilecek daha çok fikrin olduğunu gördükten sonra kendi firmamızı kurma kararı aldık. Elite Global projesi bu kararın ardından sektöre girdi ve hızla büyümeye devam ediyor.

Elite Global AR-GE çalışmalarını sektördeki en teknolojik laboratuvar ile sürdürmektedir. Türkiye’de bir üniversite içerisinde ‘’Bitkisel Takviye Edici Gıdalar’’ ve ‘’Bitkisel Kozmetik’’ alanında ürün geliştirme ve üretim yapan tek tesis olan Naturmed ilaç ile çalışıyoruz.

Elit ve zengin bir yaşam için benzersiz bir iş planına sahibiz.

Geride kalan kısa süre içinde Türkiye’nin 81 ilinde ‘’Elite Temsilcilerimiz’’ ile faaliyet gösteriyoruz.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Hedefimiz;

Ürettiğimiz ürünler ile insanların sağlıklı zihin ve bedene sahip olmaları için maksimum fayda sağlıyoruz.

Türkiye’den dünyaya açılan kaliteli bir marka haline gelmeyi hedefliyoruz.“şeklinde açıklama yapılmaktadır.

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

ELITE ÜRÜNLER, GIDA TAKVİYELERİ, FİTO KOZMETİK, FİTO MEDİKAL

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için firmaya bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

Neden Serbest Girişimci Olmalıyım?

Doğrudan satış yöntemi tüketicilere güvenli ve rahat bir alışveriş imkânı sunmakla birlikte girişimcilere de potansiyellerini ortaya çıkarma, ek gelir sağlama imkânı sağlamaktadır. Eğer esnek bir ortamda çalışmak istiyorsanız, doğrudan satış yöntemi size uygun bir iş fırsatı sunar

2015 yılında Türkiye’de toplam bir buçuk milyon kişi doğrudan satış sektöründe, gerek üye olup ürün kullanarak gerekse bağımsız girişimci olarak faaliyet göstermiştir. Sektörde yer alan kişi sayısı yıldan yıla artmaktadır. Doğrudan satış ile ürün satın almak veya bağımsız girişimci olmak için birçok neden vardır

 Gelir sağlarsınız

İlave bir gelir elde etmek için, tatile çıkmak için veya tam zamanlı bir iş ve kariyer olarak bu işte yer alabilirsiniz. Karar sizin! Bu işten elde edeceğiniz gelir, göstereceğiniz çaba ve harcayacağınız zaman ile orantılıdır. Yaptığınız satışla orantılı olarak sistemden elde edeceğiniz gelir artacaktır.

 Kendi işinizin patronu olursunuz

Doğrudan satış yönteminde çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz. İster yarı zamanlı ister tam zamanlı çalışırsınız. Özgürlüğün, esnek çalışmanın keyfini çıkarırsınız. Evden çalışarak ailenizle daha fazla zaman geçirirsiniz. Hedeflerinizi ve o hedeflere nasıl ulaşacağınızı siz belirlersiniz. Başarınız, kabiliyetiniz ve sosyal çevreniz oranında kazancınızı artırırsınız.

 Sermaye gerektirmeyen bir iş mi arıyorsunuz?

Doğrudan satış yönteminde, sadece satmayı düşündüğünüz ürünleri, tanıtım seti olarak katalog fiyatı üzerinden satın alırsınız ve başlangıç sermayesi olmaksızın işinizin sahibi olursunuz. Elinizde stok birikmeden satış yapma imkânı kazanırsınız. Bu da size, yüksek maliyetler altına girmeden ticaret yapma imkânı sağlar.

 Elite Global’den sürekli teknik destek alırsınız

Elite Global, bağımsız girişimcilerine pazarlama ve idari konularda sürekli eğitimler vermektedir. Bu da işinizi kurallara daha uygun ve başarılı yapmanıza yardımcı olur. Şirketlerin verdiği bu destekle hedeflerinize daha kolay ulaşabilir ve işinize hemen başlayabilirsiniz

 Başarılarınız takdir edilir

Başarılarınız ister küçük ister büyük olsun tüm üyeler tarafından takdir edilir. Böylece, mevcut potansiyelinizin ortaya çıkması imkânı doğar, kendinize olan güveniniz artar, bu da daha başarılı bir kariyer yapmanızı sağlar.

 Başarılarınız ödüllendirilir

Elite Global olarak, doğrudan satış sisteminde başarılarınız, birçok farklı ödül mekanizması yoluyla ödüllendirilir. Bu ödül bazen güzel bir tatil olabileceği gibi, bazen gitmek istediğiniz bir eğitim, bazen de nakdi ödül olabilir. Size sadece başarılı olmak kalır.

 Kişisel gelişim

Elite Global olarak, bağımsız girişimcilerimizin kişisel gelişim süreçlerini yakından takip ederiz. Sizlere işlerinizde başarı için gerekli olan eğitimleri sunarız. Bu durum, yepyeni beceriler kazanmanızı sağlar.

 Sosyalleşme

Doğrudan satış sosyalleşme için harika bir araçtır. Yeni arkadaşlar edinme, farklı çevrelerle tanışma imkânı bulursunuz. Uzun süren dostluklarını doğrudan satış yoluyla edinen birçok üyemiz mevcuttur.

 Doğrudan satış herkese açıktır

Eğer, 18 yaşından büyükseniz, eğitiminiz, cinsiyetiniz, geçmiş tecrübeleriniz ne olursa olsun doğrudan satış sektöründe yer alabilirsiniz demektir.

 İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz

Sisteme girişte bir taahhüt altına girmezsiniz. Bağımsız girişimci olarak istediğiniz zaman işi bırakabilirsiniz. Bunun için herhangi bir ceza ödemezsiniz. Ürünler Elite Global tarafından iade veya cayma prosedürlerine uyduğunuz sürece geri alınır. İade ve Cayma hakları konusunda sitemizde bulunan bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Önemli not:

Elite Global hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?