FABERLIC Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapFABERLIC Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yabancı Network Marketing firması olan FABERLIC, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Faberlic nerede kurulmuştur?

Faberlic, parfümeri ve kozmetik ürünlerinde büyük hacimli satışlar yapan Rusya’da kurulmuş bir network marketing firmasıdır.

Faberlic ne zaman kuruldu?

Faberlic firması 1997 yılında kurulmuş, 2003 yılında ise uluslararası pazara adımlarını atmış, dünyada 20’nin üzerindeki ülkede resmi temsilcilikleri bulunan ve 40’tan fazla ülkeye teslimat yapabilen Rusya’nın büyük network marketing firmalarından biridir. Türkiye’ye ise 2017 yılında resmi olarak giriş yapmıştır.

Faberlic ürün kategorisi nelerdir?

Faberlic firmasının bir çok ürün kategorisi vardır; cilt – saç bakımı kremleri, Fransız parfümleri, kozmetik, ev ve sağlık ürünleri, giyim ve çorap gibi bir çok ürün satışı yapan doğrudan satış firmasıdır.

Faberlic hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar