FOREVER Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularFOREVER Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yabancı Network Marketing firması olan FOREVER, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

FOREVER nerede kurulmuştur?

Dünya genelinde 140’tan fazla ülkede faaliyetlerini sürdüren Forever Living Products network şirketi, Amerika Birleşik Devletleri’nde Arizona eyaletinde kurulmuştur. Sitesinden edindiğimiz kadarıyla kendisini dünyanın en büyük aloa-vera yetiştiricisi ve dağıtıcısı konumunda olup dünya genelinde 10 milyondan fazla bağımsız temsilciye sahiptir.

FOREVER ne zaman kurulmuştur?

Rex Maughan tarafından kurulan Forever Living şirketi ülkemizde faaliyet gösteren yabancı Network Marketing firmalarından olup 1978 yılında kurulmuştur. Firma,, bağımsız bir kuruluş olan IASC’den (Uluslararası Aloa Vera Bilim Konseyi) tarafından saflık sertifikası alan ilk firmadır.

FOREVER ürün kategorisi nelerdir?

Özellikle Aloa Vera bitkisini ana ürün grubu olarak koruyan Forever Living Products firması,Aloa içecekler serisi, cilt bakım ürünleri, kilo kontrolü ve kişisel bakım ürünleri kategorilerinde ürün satışı yapmaktadır. Firmanın ürünleri, İslami helal ve Kosher sertifikalarına sahiptir.

Forever hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar