Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: FOREVER

Forever Living Products network şirketi, Amerika Birleşik Devletleri’nde Arizona eyaletinde kurulmuştur. Ülkemizde faaliyet gösteren yabancı Network Marketing firmalarından olup 1978 yılında kurulmuştur.

1 – Kurumsal Kimlik;

Rex Maughan tarafından kurulan Forever Living şirketi ülkemizde faaliyet göstermektedir.

 

Resmi sitesinde, firma hakkında;”Diğer şirketlerin aksine yeni trendleri takip etmek ve çevreye olan sorumluluğumuz hakkında yaptıklarımız, Forever’ı sürekli ve düzenli olarak uyguladıklarımızla daha üst seviyelere taşıdı. Bunları yeni trendlere uygun olduğu için değil, doğru olduğuna inandığımız için yapıyoruz.

Çevre bilincimiz en başından başlıyor. Dominik Cumhuriyeti ve Texas tarlalarında büyüyen 50 milyonun üzerinde Aloe Vera bitkimiz bulunmaktadır. Karbondioksitin oksijene dönüştürülmesi söz konusu olduğunda, 20 adet Aloe bitkisi bir ağaç ile aynı miktardaki karbondioksiti oksijene dönüştürebilir. Dolayısıyla, sadece Aloe bitkisi ile Forever Living, her yıl 2 milyon ton karbondioksiti dünyadan temizlemektedir!

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Forever, bugün piyasada bulunan en iyi ürünleri size sağlama taahhüdünde bulunmuştur. Kendimizi mümkün olan en yüksek standartlarda tutmak için çalışıyoruz. Onları bulamazsak bile, onları tanımlıyoruz!

Endüstrinin standartları var ve hükümet standartları var ve nihayet Forever’ın standardı var – mevcut en yüksek standartlar!

En yüksek kaliteyi garantilemek için tüm süreci kontrol etmemiz için kendi tarlalarımızda, üretim ve dağıtımı biz yapmaktayız. Bitkiden ürüne, üründen size.

Dünya genelinde çalışan Forever İş Sahipleri sayesinde 150’den fazla ülkede, Forever insanların rüyalarında bile önceden görmedikleri iş fırsatına sahip olmalarına yardım ediyor.

Forever fırsatı, kendiniz için yptığınız bir işin içinde olmanıza izin verir, ancak sadece sizin için değil, hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz araçları, ilhamı ve liderliği sağlar. Güzel şeyler paylaşmak bizim doğamızda vardır. Bu şekilde sosyal işimiz işlemektedir.“şeklinde açıklama yapılmaktadır.

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

Arı Ürünleri, Touch Of Forever Paketleri, Flawless By Sonya, İçecekler, Besin Tamamlayıcıları, Kişisel Bakım, Cilt Bakımı, Kilo Kontrol Ürünleri

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

FOREVER’IN ELİTLERİ

Daha yüksetme olmanın tadını çıkarın! Global Liderlik Takımı (GLT) senelik 7500 CC oluşturan en üst Forever iş Sahiplerinden oluşur.

Bu liderler Forever için Global elçiler olarak hizmet ediyor ve Forever fırsatını desteklemek ve geliştirmek için Yönetim Kurulu ile yakın işbirliği içinde çalışıyorlar. Liderleri, dünyanın her yerinde işinmizin büyümesi için vazgeçilmezdir ve başarıları, Forever nelere ulaşılabilceğinin göstergesidir.

MEVCUT

Glonal Liderler Takımı, yeni politikalar, ürünler, eğitimler ve en iyi uygulamaları tanımlamaya yardımcı olmada önemli bir rol oynamaktadır. GLT, Forever fırsatını sürekli olarak daha iyi hale getirmek için Forever liderliğiyle doğrudan çalışır.

TAKDİR

GLT’nin bir parçası olmak, Forever’ın Elite’in bir parçası olduğunuzu gösterir. GLT üyeleri dünya çapında Forever etkinliklerinde ve diğer FBO’lar tarafından sektörlerinde lider olarak tanınmaktadır.

SEYAHAT

GLT members enjoy global travel for a special Global Leadership Retreat where they interact directly with company leadership and enjoy networking with each other.

PARA

GLT üyeleri, etkinlikte veya evlerinde harcayayabilecekleri, Global Rally’de ek bonuslar ve para alıyorlar.

TAKIM İLE TANIŞIN

20K+ KALİFİYE OLANLAR

10K+ QUALIFIERS

7.5K+ QUALIFIERS

NASIL KALFİYE OLACAKSINIZ

Kalifikasyon Dönemi: 1 Ocak – 31 Aralık

NOT: Kalifikasyon, İş Sahiplerinin GLT kalifikasyonu her sene yıl sonundan hemen sonra açıklanır.

HER AY AKTİF OLUN

7,500 CASE CREDIT

GLT Üyesi

GLT Summit

Global Rally ve Eagle Managers Retreat

3,000 USD Global Rally Harcırahı

10,000 CASE CREDIT

GLT ÜYESİ

GLT Summit

Global Rally ve Eagle Managers Retreat

3,000 USd Global Rally harcırahı

Global etkinliklere Business Class uçuş

12,500 CASE CREDITSSS

ÖZEL GLT ÜYESİ

GLT Summit

Global Rally ve Eagle Managers Retreat

12,500 USD Global Rally Harcırahı

Global etkinliklere Business Class uçuş

15,000  CASE CREDIT

Özel GLT Üyesi

GLT Summit

Global Rally ve Eagle Managers Retreat

20,000 USD Global Rally Harcırahı

Global etkinliklere Business Class uçuş

20,000 CASE CREDIT

Özel GLT Üyesi

GLT Summit

Global Rally ve Eagle Managers Retreat

Global etkinliklere Business Class uçuş

Kişisel Lüks Deneyimi

Sonraki kalifikasyon: Global Rally’de 20.000 USD Harcırah

İlk defa kalifikasyon: 15,000 USD ilave Gobal Rally Harcırah

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

FBO olmadan ürünleri satın alabilir miyim?

Satın alabilirsiniz. Lütfen www.flptr.com sitemizi ziyaret edip sipariş veriniz. Ülke sitenizi ziyaret edin ve nasıl sipariş verebileceğiniz hakkında bilgi alınız.

En az satın alma miktarı ne kadardır?

Perakende müşteriler için alt limit yoktur. Novus Customers ve FBO’lar için minimum sipariş bedeli en az 50 Euro’dur.

Daha fazla sorum olursa kimle iletişime geçebilirim?

Forever Fırsat hakkında daha fazla bilgi almak, siparişi vermek veya herhangi bir soru sormak için lütfen Muşteri Hizmetleri ile iletişime geçin [email protected] veya  1-888-440-ALOE (2563).

Forever Living Products, ne tür ürünler sunmaktadır?

Forever Living Products, çok poler olan ALoe Vera Gel’den vitaminlere, besin tamamlayıcılarına, cilt bakım ürünlerine kadar çok çeşitli ürün gamına sahiptir. 100 den fazla ürünümüz bulunmaktadır. Ürün kataloğunu görmek için  Ürünlere tıklayınız.

Garanti şartlarınız nelerdir?

Perakende müşterişer, ürün siparişi verdikleri tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade garantisi (Kargo ve diğer masraflar hariç) altındadır. Forever İş Sahiplerin tüm verdiği siparişler ürünler de oluşan herhangi bir hata, ürün iade şartları gereğince aynı ürün ile değiştirilmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen Şirket İlkeleri kitapçığını inceleyini.

Hangi tür ödeme şekilleri kabul edilmektedir?

Perakende ve FBO siparişleri için, peşin, kredi kartı ve havale ile sipariş ödemesi yapabilirsiniz.

Tarladan, ürüne, üründen size ne demektir?

Forever’ın dikey entegre sistemi, yetiştirme, hasat ve üretim ve ürün süreçlerinin tamamını teşkil etmektedir.Kendi üretim tesislerimizde tüm sürecin kalitesini kontrol edip ürünlerimizi Aloe tarlalarından size sunuyoruz.Kendi ürünlerimizin hasatını yaparak, Aloe Vera of America ve Forever Nutraceuticalda üretip sizlere ulaştırıyoruz. Üretim sürecimizi görmek için- Aloe üretim sürecimizi ziyaret edin.

Forever Aloe nerede yetiştiriliyor?

Forever, Teksas ve Dominik Cumhuriyetinde 2 adet çok büyük Aloe tarlasınna sahiptir.

Forever tarlalarının çevreye etkisi nedir?

Forever olarak tarlalarımızın negatif karbon etkisi oluşturmasından gurur duymaktayız. Tarlalarımızda bulunan 50 milyon Aloe bitkisi sayesinde yıllık 2 milyon ton CO2 üreterek dünya oksijen sağlamaktayız.

Forever Aloe nasıl hasat edilir?

Forever Aloe, tamamen elle hasat yapılmakta ve hiçbir ağır makineler kullanılmamaktadır. Bu da bize hasatlarımızda hiçbir zaman ağır iş makinalarının hasatta oluşturduğu zararları önleme garantisi vermektedir.

Forever kalitesi sertifikalı mı?

Forever, dünya da ilk Aloe Bilim Konseyi onayını alıp ürünlerinde onay mühürü taşıyan firmadır.

Forever Living ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmektemidir?

Forever olarak biz ürünlerimizin hammaddesinden üretime geçen hiç bir safhada ürünlerimizi hayvanlar üzerinde denememekteyiz. Firmamiz, ürünlerini hayvanlar üzerine test yapmadığını sertifiklandirma firmasi “Leaping Bunny” web sitesinden de görebilirsiniz. Biz hayvanlar üzerinde test yapmadan da ürün testlerinde daha iyi sonuçlar elde edeceğimizi biliyoruz.

Hangi Forever ürünleri Kosher sertifikasına sahiptir?

Birçok Forever ürünü Kosher sertifikasına sahiptir. Stabilize Aloe Vera Gel, Forever Kids, Forever Daily ve daha fazlası için lütfen siteyi ziyaret ediniz.

Nasıl FBO Olunur?

FLP ile sizi tanıştıran kişi ile veya şirketimize başvururak FBO olabilirsiniz.

Katılımın herhangi bir bedeli var mıdır?

Hayır, FBO olmak için herhangi bir üyelik ücreti yoktur.

Kredi Puanı ne demektir?

Satış hacmini ölçmek için kullandığımız birime Kredi Puanı denir. Ürün satın alımı yapıldıkça bu değerler toplanarak; distribütörlerin kariyer atlamalarına ve çeşitli teşvik programlarına hak kazanmalarını belirler.

Forever İş Sahiplerinin kazanç potansiyeli nedir?

Forever İş Sahiplerinin kazanç potansiyeli tamamen size bağlıdır! Bazı FBO’lar Forever işini yarım gün yaparak kendilerine ek gelir sağlamakta, bazıları ise tam gün Forever işini yaparak kendilerine stabil bir gelir elde etmektedirler. İster kendinize ek gelir olarak, isterseninz hayallerinizi gerçekleştirmek için, biz sizin için buradayız!

Başka bir ülkede başka birinin sponsoru nasıl olabilirim?

Uluslararası Sponsorluk son derece basit bir işlemdir ve sizin işinizi tüm dünyada kurmanızı sağlayacaktır! Lütfen sponsorunuz veya Genel Merkeziniz ile temasa geçiniz.

Önemli not:

Forever hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?