GNET NATURAL Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapGNET NATURAL Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan GNET NATURAL, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?



Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.



Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

GnetNatural nerede kurulmuştur?

Goldmaster, Medisana, Monetta, Vivanco, Porio, Philips, I Dance vb. onlarca güçlü markayı bünyesinde barındıran Kale Elektronik firmasının bir iştiraki olan GnetNatural, Türkiye merkezli olarak kurulmuştur.

GnetNatural ne zaman kuruldu?

Gnet Natural firması, doğrudan satış sektörünün Türkiye’de giderek büyüdüğünü görmüş ve bünyesine katılan temsilcilerine adaletli bir prim sistemi sağlayarak, pazardaki yerini almıştır.  Gnet Natural Şirketi, bünyesindeki temsilcilerine ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla ilgili bakanlıklar ve resmi dağıtım kanallarıyla çalışmakta olduğunun güvencesini vermektedir.

GnetNatural ürün kategorisi nelerdir?

Sağlık ve teknolojiyi bir araya getirerek, hem müşterilerini hem de çevre sağlığını korumayı ilke edinen GnetNatural, bebek hijyen, kişisel hijyen, ve genel temizlik ürünlerinin yanında hyscent kokulandırma, yaşamsal veri ölçüm cihazları (aktivite ve uyku izleyici, tansiyon ölçüm, vücut analiz, kan şekeri ölçüm aletleri) gibi bir çok kategoride ürün satışı yapmaktadır.

GnetNatural hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar