GÖKÇEK NETWORK Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapGÖKÇEK NETWORK Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan GÖKÇEK NETWORK, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Gökçek Network nerede kurulmuştur?

Gökçek Gıda İlaç ismiyle, İstanbul merkezli olarak, Türkiye’de kurulmuştur. “Günden güne gelişen ve büyüyen bitkisel şifa, herbalizm ve bitki bilimi sektöründe Türkiye’nin hızla gelişen şirketi” olarak kendini tanıtan Gökçek Gıda İlaç satışlarını, network marketing modeliyle de insanlara sunmaya başlamıştır.

Gökçek Network ne zaman kuruldu?

20 yıldan fazla süren araştırmaların sonucunda üretilen bitkisel ürünler sunan Gökçek Gıda İlaç, 2012 yılı itibariyle Gökçek Network adıyla network marketing satış modelini de kullanmaya başlamıştır.

Gökçek Network ürün kategorisi nelerdir?

Gökçek Network, şifalı bitkiler üzerine kurulu bitkisel içecekler,kapsüller, bitki karışımlı yağlar, çaylar ile şifalı tuzlar ve cinsellik ürünleri gibi birçok kategoride ürüne sahip bir network marketing firmasıdır.

Gökçek Network hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar