LR HEALTH & BEAUTY Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapLR HEALTH & BEAUTY Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yabancı Network Marketing firması olan LR HEALTH & BEAUTY, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

LR Health & Beauty nerede kurulmuştur?

LR Health & Beauty, Almanya’nın Ahlen şehrinde parfüm üretimiyle sektöre atılmış ve zamanla aloe vera içeren ürünleriyle kişisel bakım ve sağlık kategorilerinde de ürünler üreterek yoluna devam etmiş bir network marketing firmasıdır.

LR Health & Beauty ne zaman kuruldu?

LR Health & Beauty firması 1985 yılında kurulmuş uluslararası pazarda bir çok ülkede faaliyetleri bulunan piyasadaki eski network marketing firmalarından biridir.

LR Health & Beauty ürün kategorisi nelerdir?

LR Health & Beauty; kişisel bakım ürünleri(el, yüz, vücut, saç kremleri, şampuan, parfüm), gençleşme karşıtı setler ve sağlık içecekleri ürünlerinin satışını yapmakta olan bir doğrudan satış firmasıdır. Kremlerin geneli ise aloe vera özü içermektedir.

LR Health & Beauty hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar