Network Marketing Şirketleri: LR Health & Beauty

Network Marketing Firmaları LR

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: LR Health & Beauty

LR Health & Beauty, Almanya’nın Ahlen şehrinde 1985 yılında kurulmuş yabancı bir Network Marketing şirketidir.

1 – Kurumsal Kimlik;

LR Health & Beauty firması 1985 yılında kurulmuştur.

Resmi sitesinde, firma hakkında;”Hayatınız için daha kaliteli. Şirket merkezi Almanya’nın Ahlen yerinde bulunan LR, burayı temsil eden yapıyor. Sağlık ve Güzellik uzmanları ve dünyanın en büyükleri Aloe Vera Ürünleri’nde biri olan bedenini şimdi hayallerinizi gerçeğe yönlendirmeyi hedefliyoruz!

Tutku, sadakat ve sorumluluk gibi değerler, 5.000’in üstü iş ortağının 20 yılı aşkın süredir bizimle olmanızın sebebi ve daha fazla sadık bir iş birliği kurunun nedenidir. Yüksek kalite bilinci oluşturuyor ve kozmetik, parfümeri ve takviye edici gıda ürünlerinde sürekli olarak bir ürün yelpazesinde sunuluz

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

NEDEN EN GÜÇLÜ ORTAĞINIZ BİZİZ?

İş modelimiz vaat ettiklerini yerine getiriyor. Kanıtımız mı? Kazançlı ve adil bir LR kariyer planı ve dağıtılan yaklaşık 1,5 milyar € prim!

30 yıldan bu yana insanlara hayalini kurdukları şeyleri gerçekleştirmeleri için imkan sunuyor. Uzun yıllardır bizimle çalışan mutlu LR iş ortakları işte bunun için var!

»Made in Germany kalite bilincini alıyor. Odaklı kaliteli kozmetik, parfümeri ve takviye edici gıdalarda teknoloji ürün yelpazesini garanti ediyoruz!

LR iş ortaklarına en lüks arabaları kullanma özelliğini kullanarak. LR’da 1995 yılından bu yana rüyaları süsleyen 18.100 adetin üzerinden araç teslim ettik!

Pazar en büyük Aloe 2002 yılı bu yana 55 milyon litreden fazla Aloe Vera Jel İçecek ürettik!

Starlarla yapacağınız alışkınız, bir sonraki starımız olacak ne dersiniz?

LR DÜNYA ÇAPPINDA

Uluslararası şubeleri, 1200 çalışanı ve bağımsız bağımsız iş ortağı ile önde gelen lider Network Marketing şirketlerinden biriyiz. Sürekli olarak yeni pazarların ortaya çıkması ile, LR artanlı bir hızla büyümeye devam ediyor. Dünyaca bilinen ve mükemmel satış ağı:

12.000 ton Aloe Vera sebzesiyle LR, 15 sene aşkın deneyimle dünyanın en büyükleri LR Aloe Vera’yı tasarlayın, modernize edin! Aloe Vera’da üretim tesislerimizde geliştirici ve üretiyoruz. Bunun için Aloe Vera bitkisinin kesin yaprak jelini kullanıyoruz. Aloe Vera yaprak jelini doğrudan Meksika’daki güvenilir kurumlardan alıyor ve Ahlen’deki fabrikayı sürekli olarak kalite kontrollerine tabi tutuyoruz. SGS ENSTİTÜSÜ FRESENIUS kalite baskısını aldığının nedenlerinden biri de budur. Gelin ve yakından şahit olun! LR iş ortağı olarak üretim tesisise düzenlemesine izin ver ayrıcalıklı bir geziye katılabilirsiniz!

Meksika’daki güvenilir kurumlardan alıyor ve Ahlen’deki fabrika alıyor sürekli olarak kalite kontrollerine tabi tutuyoruz. SGS ENSTİTÜSÜ FRESENIUS kalite baskısını aldığının nedenlerinden biri de budur. Gelin ve yakından şahit olun! LR iş ortağı olarak üretim tesisise düzenlemesine izin ver ayrıcalıklı bir geziye katılabilirsiniz!“şekilde açıklama yapılmaktadır.

2 – Ürün Kategorisi

network marketing ürünleri

KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ

El, Yüz, Vücut, Saç Kremleri, Şampuan, Parfüm

GENÇLEŞME KARŞITI SETLER

SAĞLIK İÇECEKLERİ

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için firmaya bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

Lr İçin 3 Neden?

Satın almak, taviz vermeden, sağlam ve güçlü ortak. Pazarları, pazarlamacıları, pazarlamacıları, pazarları, pazarlamacıları Sırrımız:

Ağ Pazarlaması, kalitesi onaylanmış benzersiz sağlık ve güzellik ürünleri ve harika avantajlarla dolu bir dünya. Hâlâ neyi bekliyorsunuz?

Takdir

Başarı sizsiniz. Ayrıcalıklı etkinlikler, dünya seyahatleri ve benzersiz otomobil konseptimiz ile performansınızı ödüllendiriyoruz. Başarılı bir LR iş ortağı olma konusunda yanınızdayız ve size destek oluyoruz. Elimizi gelenin en seçeneklerini yapın. Bu hikayenin kahramanı siz olun!

Yaşam Kalitesi

LR ile başarı ve yaşam kalitesi sınır tanımıyor! İsterseniz işiniz ister ek işiniz olsun LR iş ortağı olarak nerede, ne zaman ve kiminle çalışmak çalışabilirsiniz. Yeniliğe açık iş modelimizde riskiz pasif gelir elde edin ve yaşam tarzınızı iyileştirin! Daha fazla gelir, zaman, esneklik, güvenlik ve sağlık, özetle daha fazla yaşam kalitesi. LR bunun için var.

Fırsat Eşitliği

Başarı siyah ya da beyaz değil, renklidir! LR’da herkes, cinsiyet, din, dil ve ırktan bağımsız olarak hayatını başarılı bir şekilde tasarlama olanlaşmış. Bizim için nereden geldiğiniz değil, nereye gidiyorsanız ünlü!

Satış satış ne demek?

LR iş ortağı olarak, kaliteli. LR işini esas işiniz olarak mı, yoksa ek gelir amaçlı mı yürüteceğinizin yapılması konusunda boyut bağlı!

Ne zaman, nasıl, nerede ve kiminle çalışmak istediğinize kendiniz karar verirsiniz. Hangi LR ürününü satmak bizim istediğimizde kendiniz yönlendiriniz.

LR, iş ortağı olarak bana ne gibi avantajlar sunuyor?

Aylık asgari ciro yapma zorunluluğu ve buna bağlı olarak zaman zaman baskısı yok. Aylık zorunlu sipariş mecburiyeti yok.

LR ayrıntılı çevrimiçi olarak satın alırsınız ve ürünler doğrudan adresinize teslim edilir. Depolamak veya ürün alıp stoklama yapmak gerek yok yok, ek masraf yok.

LR bana ne gibi yerlerde sunuyor?

LR iş ortağı olarak kariyer basamaklarında sürekli doğru doğru tırmanırsınız. Ek gelir seviyesiinden, üst düzey yönetici maaşına kadar LR’da onu şeye sahip olmak mümkün.

Seminerimiz ve eğiticimiz için geliştiricimiz için istediklerimiz duyuyorum. Size ait bir araba, prim ödemeleri, seyahatler ve etkinlikler sizi bekliyor.

Önemli not:

LR Health & Beauty hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?