MADAM NETWORKING Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapMADAM NETWORKING Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan MADAM NETWORKING, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Madam Network nerede kurulmuştur?

Daha önce ajans olarak iş yapmış, tecrübeli kadrosuyla ön plana çıkan Madam network 2017 yılında, kaliteli giyimi uygun fiyatlara müşterilerine ulaştırma amacı taşıyan, yerli sermaye ile kurulan bir network marketing firmasıdır.

Madam Network ne zaman kuruldu?

Madam Network, 10 yıldan fazla iş ve ajans tecrübesinden sonra insanların hayatlarına yenilik katmak için, 2017 yılında kurulmuştur.”0 sermaye 0 risk ile, hem alırken hem de satarken para kazanmak” ilkesiyle birçok insana iş imkanı sunmayı amaçlamaktadır.

Madam Network ürün kategorisi nelerdir?

Network Marketing sektöründe “iç giyim & ev giyimi” odaklı marka olan Madam Network, kaliteli ürünleri hem üyelerine hem de müşterilerine ulaştırmayı hedef edinmiştir. Kadın, erkek, çocuk iç-dış giyim, kozmetik ( ağız, yüz, ağda bakım, aksesuar ( saat,takı, bere gibi) ve mutfak gereçleri üzerine ürünleri vardır.

Madam Network  hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar