MİSEDOR Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapMİSEDOR Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan MİSEDOR, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

MİSEDOR nerede kurulmuştur?

Akerman Temizlik Kozmetik San.Tic Ltd. Şti. bünyesinde, tamamen yerli sermaye ile kurulan aynı zamanda üretimini Türkiye sınırları içinde gerçekleştiren bir aile şirketidir. İnsan sağlığı ve çevre duyarlılığını ön planda tutmayı amaçlayan firma, MİSEDOR markası ile özel ürünler üretmektedir.

MİSEDOR ne zaman kuruldu?

Misedor; sitesinden edindiğimiz bilgiye göre Akerman Temizlik Kozmetik şirketi bünyesinde özel ürünler üretip, network marketing yöntemiyle pazarlama yapmaya başlamıştır. 2007 yılında ticari faaliyetlerine başlayan firma doğrudan satış sektöründe Misedor markası oluşturulup böylelikle network marketing sektöründe yerini almıştır.

MİSEDOR ürün kategorisi nelerdir?

MİSEDOR firması satılan ürünün, müşteri memnuniyetini de ön planda tutmayı ve ödenilen fiyata değer ürünler üretmeyi amaç edinmiştir. Ürün yelpazesini geniş tutarak bünyesinde, temizlik ev bakım, kişisel bakım, cilt bakım, pratik ev bakım ürünleri, kozmetik (parfüm, kolonya, krem gibi) takı ve aksesuar ve tekstil ürünleri gibi  bir çok ürün bulunduran doğrudan satış firmasıdır.

MİSEDOR hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar