fbpx
Network Marketing Firmaları Misedor network

Network Marketing Şirketleri: MİSEDOR

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: MİSEDOR

1 – Kurumsal Kimlik;

Misedor; sitesinden edindiğimiz bilgiye göre Akerman Temizlik Kozmetik şirketi bünyesinde özel ürünler üretip, Network Marketing yöntemiyle pazarlama yapmaya başlamıştır.

Misedor Ürünleri, tüm kullanıcılara aynı titizlik ile teslim edilmektedir.

Resmi sitesinde, firma hakkında;”Tüm yönleriyle Özel Hizmet sunan Firmamız, ürünlerini Kullanıcılarına ulaştırmada çağın en hızlı ve güvenilir Kargo Şirketleri ile çalışmaktadır. Misedor Ürünleri, tüm kullanıcılara aynı titizlik ile teslim edilmektedir. “MİSEDOR” markası altındaki tüm ürünler, insan sağlığı ve çevre duyarlılığı ön planda tutularak üretilmektedir. Özellikle Temizlik Ürün Grubu, konsantre formüle sahiptir, böylelikle tüketiciler Ekonomik alış-veriş yapma şansını MİSEDOR ile kolaylıkla yakalamış olmaktadır..

Profesyonel Ekibi ile Dünya Standartlarında hizmet sunan MİSEDOR, verdiği özel hizmet anlayışı ile de, alanında farklı olmayı seçmiştir. Ödenilen fiyata değer ürünler üretmeyi amaç edinmiş MİSEDOR, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve bu yolda güvenle yol almaktadır..Kalite ve Güven Ekseninde Buluştuğumuz Kullanıcılarımız ile beraber, daha da ileriye ulaşmayı hedeflemekte, bu doğrultuda büyük bir özveri içerisinde, azimle çalışmaktayız..“şekilde açıklama yapılmaktadır.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

Kişisel Bakım, Şampuan Ve Saç Bakımı, Parfüm – Roll On, Mikrofiber Temizlik Bezleri, Eşarp Şampuanı, Pratik Ev-Mutfak Ürünleri Ve Saklama Kapları, Kozmetik Yardımcı Aksesuarlar, Süper Mop, Hanedan Takı Grubu, İnce Çorap-Kalın Çorap-Bayan Korse, Bayan Çorap-Bambu-Diabet, Vücut Bakım Ürünleri, Termal Textil Tayt Ve Body, Tekstil Ürünleri

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

Misedor Organizasyonunda yer alabilmek için; Herhangi bir Aktif Girişimci Referans Numarası altında sisteme kaydolmanız gerekmektedir.

* Kayıt işlemleri sizlere iş teklif eden Aktif Girişimcilerimiz tarafından yapılabileceği gibi,İnternet şubemizden de kayıt işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

* Sisteme kaydolduktan sonra sizde Aktif Girişimci olarak adlandırılır ve kendi Grubunuzu kurma, ürün alma – satma hakkına sahip olursunuz.

* Anlaşmalı bankalarla ya da postahanede kendi adınıza bir hesap açtırmanız ve Misedor ile ilgili işlemlerinizi buralardan yürütmeniz gerekmektedir.

* MİSEDOR Ürün Sipariş koliniz firmamız tarafından kargo ile kapınıza kadar güvenle teslim edilecektir.

Tüm bunları yerine getirdiyseniz siz de MİSEDOR Aktif Girişimcisi olmuşsunuz demektir, tebrikler.. Kalite ve Güvenin Yegane Adresine, MİSEDOR Ailesine Hoş Geldiniz..

MİSEDOR Siz Değerli Kullanıcılarımıza Özel Hizmet Sunan bir Firmadır.. MİSEDOR Ürün siparişinizi hangi yoldan verirseniz verin, MİSEDOR Ürünleriniz, güvenle kapınıza kadar teslim edilecektir..

MİSEDOR Ürünlerinizi çeşitli yollardan sipariş edebilirsiniz. Tercihinize göre oluşturacağınız sipariş biçimini belirlemede karar sahibi sadece siz olacaksınız.

MİSEDOR’ da Siparişlerinizi aşağıdaki yöntemleri tercih ederek oluşturabilirsiniz :

Telefonla sipariş verebilirsiniz.

fax yoluyla istediğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz..

Web sitemizden şifre ve Aktif Girişimci kod numaranızı kullanarak kolaylıkla siparişlerinizi oluşturabilirsiniz..

15 Puan ve üzerindeki alışverişlerde kargo ücreti firmamız tarafından Karşılanmaktadır.

Oluşturduğunuz MİSEDOR Siparişleriniz 15 Puan Değerinden daha az ise, ortak sipariş yöntemi ile de kargo bedeli ödemeden sipariş verebilirsiniz.

MİSEDOR sizlere özel hizmet sunan bir firmadır ve Ürünlerinizi sizlere ulaştırmada, çağın en hızlı ve güvenilir kargo şirketleri ile çalışmaktadır. Sipariş verdiğiniz andan itibaren,en kısa süre içerisinde, MİSEDOR Ürünleriniz, kapınıza kadar güvenle teslim edilmekte ve hizmetinize sunulmaktadır…

MİSEDOR Ailesi Olarak, Müşteri Memnuniyeti Bizler için Daima Birinci Planda Gelmektedir.

Satışını yaparak SICAK PARA KAZANMAK istediğiniz MİSEDOR ürünlerinizi; tanımanın ve tanıtmanın en iyi yolu, % 100 MİSEDOR ÜRÜNLERİ KULLANICISI olmanızdır. Ürün kullanarak edindiğiniz, gerçek ürün deneyimlerinizi UYGULAMALI VE GÖRSEL olarak insanlarla paylaşın, yani görsel sunuma dayalı olan DEMOLAR YAPIN. İşimizde mutlak başarı, ürünleri tanımaktan geçer. Bu nedenle tüm ürünleri tanımalı, tanımak için de mutlak ürün kullanıcısı olunmalıdır.Kullanmadığınız ürünü satmakta ve anlatmakta büyük güçlük çeker, karşınızdaki insana kendinizi ifade ederken zorlanır, aynı zamanda müşterileriniz karşısında güven kaybı yaşayabilirsiniz.,

Ne olursa olsun kullanmadığınız veya tanımadığınız bir ürünü pazarlamaya çalışmayın, başarısız olursunuz. Yapacağınız satış da bir seferlik olur. Ürün kullanan kişi, tam anlamı ile ürün bilgisi ile donanmıştır ve de karşısındaki müşteriye; Tecrübe, Deneyim ve Olumlu Sonuç Satar, çünkü bunlar tarafınızdan kanıtlanmış sonuçlardır. KISACASI; Ürünler Önce Sizin Kalite Onayınızdan Geçmeli ve Sonra Müşteriye Sunulmalıdır. Başarılı ve Daimi Satış Performanslarında Bu Durum Can Alıcı Noktadır, Mutlaka Uygulanmalıdır.

Yapacağınız her şeyi planlayın, listeleyin ve düzenli çalışın, bugünün işini yarına bırakmayın yani; ERTELEMEYİN..

Potansiyel müşterilerinizin ve müşteri olarak hedeflediğiniz kişilerin listesini ayrı olarak oluşturun..

Ayrıca işinizi tavsiye ederek, grubunuza katmak istediğiniz adayların listesini de haricen oluşturun..

MİSEDOR İŞİNİZDE DAİMİ ve MUTKLAK BAŞARI İÇİN İSİM LİSTESİ HAZIRLAYIN.

İsim Listeniz Misedor işinizdeki ANA SERMAYENİZDİR. Bu nedenle Listenizi daima genişleterek gözden geçirin..

İSİM LİSTENİZE KATTIĞINIZ HER KİŞİYE MUTLAKA ULAŞIN ve Ulaştığınız Kişilerle İrtibata Geçin…

Ürünleri ve işinizi tavsiye ettiğiniz kişilerle daimi ve olumlu irtibat halinde olun. Herkesi dinleyin, sorularına makul

yanıtlar verin ve MİSEDOR iş ilişkilerinizi her zaman olumlu tutumla yönetin..

Ulaşmak istediğiniz her adım için hedefler saptayın, bu hedefler doğrultusunda zamanı planlayarak, çalışma dilimleri oluşturun.

Hiçbir adımınız gelişigüzel olmamalıdır. Hayatınızın fırsatını yakaladığınızda daha dikkatli hareket ederek, hayallerinize ulaşmak

ve HER ADIMINIZI BAŞARIYA ÇEVİRMEK SADECE ve SADECE SİZİN ELİNİZDE..

Grubunuza kattığınız iş arkadaşlarınıza MİSEDOR Ürün Eğitimi verin, Motivasyon desteğinde bulunun..

Grup Arkadaşlarınız ile sürekli irtibat halinde olun ve olumlu tutumunuz ile onlara örnek olmaya gayret edin..

İŞTE SİZLERE DÜNYANIN EN ZENGİN İNSANLARININ PARA KAZANMA VE AYNI ZAMANDA BÜYÜK BAŞARI SIRLARI:

Başarılı ve tutkulu olmak için, daima her işe ve ortama ODAKLANMAYI unutma..

Başarını; sana yardımcı olanlarla PAYLAŞMAYI BİL!..( Unutulmamalıdır ki başarı da, başarısızlıkta bireysel değildir.)

Kendini ve Başkalarını; rüyalarına ve hedeflerine ulaşmak için MOTİVE ET.

İnsanlara; onları önemsediğini göster, İLETİŞİM KUR.

İnsanları; çabaları ve ulaştıkları sonuçlar için TAKDİR ETMEYİ BİL.

Kendi başarını ve çalışma arkadaşlarının başarısını KUTLA.

Diğerlerini ‘’dinle’’ ve onların fikirlerinden birşeyler ÖĞREN.

Başkalarının beklentilerini, daha YÜKSEK STANDARTLAR OLUŞTURARAK AŞ.

Harcamalarını ve zenginliğe ulaşma yolunu KONTROL ET.

Farklı ol ve tekdüzeliğe meydan oku, Yani; YUKARI ÇIK !..

İMKANSIZın kelime anlamı; Bu dünyayı değiştirebilecek gücü içlerinde keşfetmek yerine, kendilerine sunulan dünyada yaşamayı daha kolay bulan, küçük insanların ortaya attığı büyük bir kelimedir. İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız bir potansiyeldir, geçicidir.. ASLINDA İMKANSIZ DİYE BİRŞEY YOKTUR.. Yani hayatınızı değiştirmek, daha iyi koşullarda yaşayabilmek, ekonomik yönden bağımsız olmak, uzun zamandır hayalini kurduğunuz Ev ya da Arabayı satın almak, Çocuklarınızı daha iyi okullarda okutabilmek, onlara farklı Eğitim desteği vermek, maddi yönden sıkıntıda olan başka insanlara yardım etmek, Ailenizle beraber tatile gidebilmek, HAC – UMRE gibi manevi ideallerinizi gerçekleştirmek aslında İMKANSIZ DEĞİLDİR.. Sadece tüm bunları gerçekleştirmek için çok kuvvetli bir istek gerekir. Aynı zamanda hayallerinizi hedef haline getirip, planlı olarak ve de zamanı doğru kullanarak çalışmak gerekir. Hiçbir şey kimsenin ayağına oturduğu yerden gelmez, emek gerekir.

Daha ayrıntılı bilgi için firmaya bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

Misedor’a Üye olma Koşulları nelerdir ?

Misedor Organizasyonunda yer alabilmek için; Sizlere iş teklifinde bulunan, Misedor Aktif Girişimcilerden herhangi birisinin Referans Numarası ile sisteme kaydolmanız yeterlidir.

Eğer kimse tarafından iş teklifi almadıysanız, Misedor Şirketine kendi gayretleriniz ile ulaştıysanız şirketten Referans numarası alabilir ve şirket altına kayıt yaptırabilirsiniz.

Misedor’un bünyesinde Şirket altında direkt üye olmamın bana avantajları nelerdir? Ekip Koçu eşliğinde yapılan üyelikler daha mı avantajlıdır ?

Misedor’un bünyesinde Misedor Şirketinin direkt altında ve Ekip Koçunuz olmaksızın yapacağınız üyelik işlemi çok avantajlı olmayabilir. Bunun yerine Misedor Şirketi altında Ekip Koçu Referans numarası ile yapacağınız üyelikler daha avantajlı olacaktır. Çünkü Ekip koçunuz birebir sizinle ilgilenmek, toplantılarınıza katılmak, ürünlerin kullanım talimatlarını size öğretmek ve para kazanmanız için yol göstermek–size bizzat yardım etmek durumundadır. Oysa Şirketin direkt altında gerçekleştireceğiniz üyelikler ile bu birebir yardım ve dayanışmadan mahrum kalır, yalnız çalışmak durumunda olursunuz.

Misedor’a kayıt yaptığım üyelerimi nasıl görebilirim, grubumu nasıl takip edebilirim ?

Tüm Misedor Üyeleri alt gruplarına dahil olan tüm üyeleri kendi sayfalarından görebilir, kimlerin ne zaman sipariş verdiğini ve yansıyan Puanları takip edebilir. Ayrıca Grubunuzdan veresiye olarak alış-veriş yapan üyelerinizi de görebilir ve ödeme durumlarını takip edebilirsiniz. Alt Grubunuz ile mail adresi ya da telefonla iletişim kurup, bilgi paylaşımında bulunabilir, grubunuzu büyütebilirsiniz.

Misedor Üyeliğim yapılırken T.C. NO istenmesinin sebebi nedir ?

Misedor Satış Sisteminde Yapılan işin tamamen yasal olabilmesi için fatura kesilmesi gerekmektedir. Misedor üyelerine T.C. Numarası olmadan fatura kesilmesi olanak dahili değildir, T.C. NO bu nedenle alınmaktadır.

Misedor Üyeliğim yapılırken Banka hesap numaram neden istenmiştir ?

Sizlerden alınan sizlere ait banka hesap numaraları, Kişisel ya da Grup olarak yapılan cirolardan hakedilen priminizin sizin hesabınıza aktarılması içindir.

Kredi Kartımdan ödeme yaparken bilgilerimi birileri görebilir mi, Kart ile çalışmak gerçekten güvenli mi ?

128 bit SSL güvenlik sistemiyle çalışan Misedor Marketing Sistem tamamen güvenilir bir ödeme şeklini sizlere sunmaktadır. Kart ve özel bilgileriniz firma veya banka çalışanları dahil hiç kimsenin eline geçemez ve Sistem paranızı otamatik olarak çeker. Gerek kişisel bilgileriniz, gerekse kredi kartı bilgileriniz hiçkimsenin göremeyeceği bir sistem ile hazırlanmıştır. Misedor sitesinde ve Misedor Sisteminde en üst güvenlik donanımı kullanılmakta ve güvenliğiniz maximum düzeyde sağlanmaktadır.

Misedor’ da nasıl sipariş verebilirim ?

Ürün siparişinizi çeşitli yollardan verebilirsiniz. Telefonla sipariş verilebilir, Fax yoluyla istediğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz. Web sitemizden şifre ve Aktif girişimci kod numaranızı kullanarak sipariş verebilirsiniz. 18 Puan ve üzerindeki alışverişlerde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Eğer siparişleriniz 18 Puan Değerinden daha az ise ortak sipariş yöntemi ile yine kargo bedeli ödemeden sipariş verebilirsiniz. Ürünler kapınıza kadar güvenle teslim edilmekte ve hizmetinize sunulmaktadır.

Misedor’da vermiş olduğumuz siparişleri farklı bir adrese yönlendirebiliyor muyuz ?

Misedor siparişinizin farklı adres yönlendirmesini yapabilirsiniz. Fakat yönlendirme tek bir seferlik olacaktır. Diğer zamanlarda fatura adresinize gelecektir. Misedor siparişinizi yönlendirdiğiniz adrese faturanız da gidecektir. Yönlendirme yaptığınız adres müşteriniz ise bunu göz önünde bulundurmanız gerekecektir.

Misedor’un Banka Hesap Numaraları nelerdir?

Akerman Posta Çeki Hesap No Akerman Tem. Koz. San. Tic. Ltd. Şti adına; 551 79 98

İş Bankası Şube No : 1138 Hesap No : 470427

Misedor ürünlerini toptan aldığım zaman extra indirim alabilir miyim ?

Misedor Bağımsız İş Fırsatlarına Üye Olan Fertler; istediği kadar ürünü Üye Alış fiyatı üzerinden alma ve Üye satış fiyatı üzerinden satma hakkına sahiptir. Ayrıca Misedor Üyeleri satın alınan ürünlerden Prim ve Promosyon alma hakkına da sahiptir. Dönem dönem Misedor Üyelerinin tümüne geçici ek indirimler de uygulanabilir fakat; bunun haricinde extra bir indirim söz konusu değildir.

Misedor ürünlerinde değişim yapma hakkım varmıdır, koşullar nelerdir ?

Misedor Üyeleri, Misedor Markalı Ürünlerden ( temizlik ürünleri, cilt bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri,

saç bakım ürünleri, ağız bakım ürünleri, bambu textil ve mikrofiber temizlik bezleri) garanti kapsamında olup, hasarlı teslimat yapılırsa ve üründen memnun kalınmazsa, 15 gün içerisinde ürünü yenisi ile ya da istediği başka bir ürün ile değiştirme hakkına sahiptir. Misedor Markalı Emitasyon Takılar ise 15 günlük garanti kapsamında olup; hasarlı teslimatlarda ürünü yenisi ile değiştirme ya da istediği başka bir ürün grubu ile değişim yapma hakkına sahiptir. Parfümlerde, kozmetik ürünlerinde, ince bayan çoraplarında değişim hakkı bulunmamaktadır (Açılmış,kullanılmış ürünler kesinlikle kabul edilmeyecektir.)Tüm değişimler fatura ile yapılacaktır, faturasız ürün değişimi kesinlikle yapılmayacaktır, fatura gönderim tarihi baz alınarak işlemler yapılacaktır.

Misedor’ da kargo bedeli ödememek için ne yapmalıdır, sipariş sınırı varmıdır ?

Kargo bedeli ödememek için sınır; 18 Puan Değeri olarak belirlenmiştir.18 Puan Değeri altında sipariş giren kişi 8 TL kargo ücreti ödemek durumundadır.

Misedor’ da sipariş verdiğim zaman kargom bana kaç günde ulaşır ?

Misedor Ürünlerinden sipariş ettiğiniz zaman İstanbul sınırları içerisinde iseniz; ortalama 2 iş günü, eğer İstanbul sınırları dışından sipariş verdiyseniz ortalama 3 iş günü içerisinde kargonuz güvenle teslim edilecektir.

Misedor Ürünlerimi kargo hasarlı getirdi, ne yapmalıyım ?

Misedor üyeleri kargo teslimatlarını bizzat kendileri almak ve kontrollerini yapmak durumundadır. Hasarlı yada sorunlu giden ürün bildirimleri kargo elemanı kapıda iken ve kargo elemanının gözetiminde tutanak tutturularak tesbit edilmelidir ve de bu durum resmileştirilmelidir. Aksi halde hasarlı yada sorunlu ürün bildirimleri dikkate alınmayacaktır.

Misedor hangi kargo şirketi ile çalışmaktadır ?

Misedor sizlere özel hizmet sunan bir firmadır. Ürünlerinizi sizlere ulaştırmada, çağın en hızlı ve güvenilir kargo şirketlerinden biri olan Aras Kargo ile çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizler için daima birinci planda gelmektedir.

Ben evde yokken Misedor Kargom gelmiş, daha önceden haber alabilir miyim ? Kargo geri gittiğinde ne yapmalıyım ?

Misedor sizlere özel hizmet sunan bir firmadır. Kargonuz teslim edileceği gün cep telefonunuza teslimat yapılacağına dair uyarı mesajı mutlaka gelecektir.Teslimat mesajını aldığınız gün evde kalıp kargonuzu beklerseniz, kargonuzun geri gitme durumu oluşmayacaktır.

Misedor’ da nasıl Para Kazanabilirim ?

Misedor’da ilk olarak müşterilerinize yaptığınız ürün satışları üzerinden para kazanabilirsiniz. Ürünlerin alış fiyatı ile perakende satış fiyatı arasındaki fark sizin kazancınızdır. Sizlere önerilen perakende satış karı ortalama % 30 ila % 40 arasında olacaktır. Dönemsel Misedor Üyelerine Özel yapılan ek indirimler ile satış karı oranlarınızı daha da arttırabilirsiniz.

Misedor ‘dan satın aldığınız bütün ürünlerde Puan Değeri (PD) vardır ve sizler oluşan bu puanlar üzerinden mükemmel primler kazanırsınız. Ürün satışlarına dayalı olarak, aylık puan birikimlerinden elde ettiğiniz Performans Pirimleri , Üyelik ek Primleri, yanısıra İkramiye ve ödüller ikinci bir kazanç şeklinizdir ve karlılığınızı çok yüksek oranlarda arttırabilir.

Grubunuzla birlikte bir ay içerisinde işinizi desteklemek amacı ile satın aldığınız ürünlerin toplam Puan Değeri (PD), o ay içindeki performans pirim yüzdenizi belirler.

Performans pirim kazancı yalnızca kişisel ürün satın alımına dayanmaz, bu işe kazandırdığınız üyelerin satın aldıkları ürünlerde hesaba dahil edilir.

Yüzdelik performans pirimleri % 6 dan başlar, % 8 , % 10-12-14-16-18-20- %22, % 24 ve üzeri seviyelere doğru çıkar. Her basamakta farklı primler kazanır, mükemmel ödüllerin sahibi olursunuz. Misedor’da kazanacağınız paraya sizler de çok şaşıracaksınız.

Misedor’ da Prim alabilmek için en az kaç üyemizin olması gerekir?

Misedor da Prim alabilmeniz için en az % 6 seviyesinde bulunmanız gereklidir. Bu seviyeye tek başınıza da çıkabilirsiniz, Grup puanı ile de ulaşabilirsiniz. Önemli olan kişi sayısı değil, oluşturduğunuz Puan Değeridir.

Misedor Şirketinin Kurucuları Türk Müdür ?

Misedor % 100 Türk sermayesi İle Kurulmuş Gerçek ve Kaliteli bir Türk Firmasıdır. Misedor Şirket Kurucularının tamamı % 100 Türk Olup, Türkiye’ de ikamet etmektedir. Yanısıra Misedor Bir Aile Firmasıdır. Şirket Bünyesinde Aile dışından ortak bulunmamakla beraber, yabancı uyruklu ortağı kesinlikle yoktur.

Misedor Ürünleri Nerede Üretilmektedir ?

Misedor markalı Ürünler Türkiye’ de Üretilmektedir.

Misedor Ürünleri Hangi Kalite Belgelerine Sahiptir ?

Temizlik Ürünleri; T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünün izni ile üretilmiş; Türk Standartları Enstitüsü ( TSE ) Tarafından uygunluk Belgesi ile ve Dünya Standartlarında kaliteye haiz oldukları için tüm dünyada geçerli olan Kalite Belgeleri ile belgelendirilmiş ürünlerdir.

Tekstil grubundaki Mikrofiber temizlik Bezlerinin kalitesi tüm dünyada geçerli olan;

TÜV – ISO 9001 – ISO 14001 kalite belgeleri ile teccillenmniş olup, ayrıca TÜV sertifikasına sahip özel üretimlerdir.

Misedor Takıları kararma ve solma yapar mı? Takıların garantisi var mı ?

Misedor Takıları Emitasyon takılardır. Olumsuz koşullara maruz kaldıklarında deforme olabilirler. Nedir Bu Olumsuz Koşullar; Misedor talkılarını direkt olarak ve uzun süreli parfüm, kolonya, krem, losyon ve her türlü deterjan, sabun, sıvı sabun,şampuan ile temas ettirmek orjinalliğini bozabilir. Aynı zamanda çok fazla su ile temas ettirmek de buna dahildir. Misedor takılarını sürekli cildiniz ile temas ettirmek, onları hiç çıkarmamak, uzun süreli vücut teri ile temasını oluşturmak, takılar ile uyumak-banyo yapmak da takıların orijinal kaplama ve rengine zarar verecektir. Özellikle bazı vücut tiplerine bağlı olarak, insan vücudunun salgıladığı yüksek ter asitleri ve yağ, takıların rengini çok hızlı değiştirebilir. Emitasyon takıların hiçbir bijuteri ya da mağazada olmadığı gibi, Misedor’ da da garantisi mevcut değildir.

Misedor Takılarını daha uzun ömürlü ve orjinaline yakın nasıl kullanabilirim ?

Misedor Takıları Emitasyon takılardır. Olumsuz koşullara maruz kaldıklarında deforme olabilirler, bu nedenle olumsuz tüm koşullardan uzak tutmalısınız. Takılarınızı sadece aksesuar amaçlı takıp sonrasında mutlaka çıkarmalısınız. Çıkardığınız takınızı vücut teri-yağı ve kirinden kuru bir bez ile silerek arındırmalısınız. Sonrasında takınızı mutlaka ağzı kapalı olan bir kutu ya da benzeri bir ortamda muhafaza etmelisiniz. Böylelikle Misedor’dan aldığınız emitasyon takılarınızı orijinal haline yakın, uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz.

Önemli not:

Misedor hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap