NATURALIS Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapNATURALIS Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan NATURALIS, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?  1. Salam men Azerbaycannan yazıram Ağayeva Esmira mən 1 ay 2020 ilde 1003 manat mahsul sipariş etdim amma mahul gelmedi menimde hesabimi kapatmişlar neden? 1000 manat sizin larayla 3400 tl para eder. Neden men hesab numarama gire bilmirem. Menim param yada mahsulum kimden nasıl alım?m

  2. 0850 *** 0016 burayı arayarak bilgi alabilirsiniz

Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Naturalis nerede kurulmuştur?

Naturalis, şuanki yönetim kurulu başkanı Hüseyin Ogan ve kardeşi Emrah Ogan tarafından Türkiye’de kurulmuş, merkezi Bursa olan bir Türk network marketing firmasıdır.

Naturalis ne zaman kuruldu?

Naturalis; temelleri ”Sağlıklı Kazanç” sloganı ile atılmış, 2015 yılında piyasaya girmiş bir network marketing firmasıdır.

Naturalis ürün kategorisi nelerdir?

Naturalis; besin takviyesi, kahve, güzellik ve bakım ürünleri satan ve ülkemizin taze doğrudan satış firmalarından biridir.

Naturalis hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar