NERİSSA NETWORKING Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapNERİSSA NETWORKING Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan NERİSSA NETWORKING, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Nerissa Networking nerede kurulmuştur?

Koşulsuz müşteri memnuniyetini amaçlamakta olan Nerissa Networking, Türkiye merkezli olan yerli bir network marketing firmasıdır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıkan Nerissa Networking, temsilcilerine ve müşterilerine ürünlerini, en uygun fiyata sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaştırmayı amaçladıklarını belirtmişlerdir.

Nerissa Networking ne zaman kuruldu?

Yerli üretim konusunda taviz vermediğini belirten Nerissa Networking şirketi, bu prensip ile 2009 yılında %100 yerli tekstil satışı üzerine kurulmuştur. Ürettiği ürünleri, network marketing satış yöntemiyle pazarlamakta olan Nerissa Networking, sektörde müşteri memnuniyetini de arkalarına alarak liderliğe oynadıklarını belirtmişlerdir.

Nerissa Networking ürün kategorisi nelerdir?

Sezonun göz alıcı trendlerini, şık ve göz alıcı tasarımlarını kalite ile buluşturduklarını belirten Nerissa Networking firmasının, erkek, bayan ve çocuk giyim, kişisel bakım ürünleri, genel temizlik ve mutfak temizlik ürünleri ile bebek serisi gibi kategorilerde satış yapan ve bu satışlarını network marketing modeliyle de satan bir firmadır.

Nerissa Networking hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar