Network Marketing Şirketleri: NERİSSA NETWORKING

Netwrk Marketing firmaları

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: NERİSSA NETWORKING

1 – Kurumsal Kimlik;

Nerissa Networking 2009 yılında kurulmuş, yerli bir Network Marketing firmasıdır.

Nerissa Networking 2009 yılında kurulmuş, yerli bir Network Marketing firmasıdır.

Resmi sitesinde, firma hakkında;”Türkiyenin ilk yerli tekstil satışı yapan Network olma özelliğini taşımaktadır.Amacımız sizlere en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sorunsuz ve en hızlı bir şekilde sunabilmek  Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini sağlamaktır.“şekilde açıklama yapılmaktadır.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

2 – Ürün Kategorisi; 

network marketing ürünleri

BAYAN

Atlet-Bluz, Sütyen Takım, Pijama Takımı, Şortlu Takım, Bermuda Takım, Gecelik Sabahlık Takım, Etekli Takım, Sütyen, Gecelik, Tunik, Korse, Body, Tayt, Külot, Şal, Çorap, Aksesuar, Fantazi Gecelik, Hamile Grubu

ERKEK

Boxer, Atlet, Çorap, Pijama Takımı, Korse

ÇOCUK

Pijama Takımı, Atlet, Şortlu Takım, Body, Çorap, Boxer – Külot

BATTAL

Bermuda Takım, Atlet – Bluz, Tayt, Gecelik

KİŞİSEL BAKIM & GENEL TEMİZLİK

Kişisel Bakım Ürünleri, Temizlik Bezleri, Genel Temizlik Ürünleri, Mutfak Temizliği, Çamaşır Hijyeni, Bebek Serisi

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için firmaya bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

Nasıl Üye Olabilirim ?

Web sitemiz üzerinden Temsilci Ol butonunu tıklayarak karşınıza çıkan formu eksiksiz doldurduğunuzda Müşteri Hizmetlerimiz sizleri arayacak gerekli bilgiyi verecektir.

Üyeliğimin İptali Nasıl Olur  ?

Siz üyeliğinizi iptal ettirmediğiniz sürece üyeliğiniz iptal olmaz. Sistemde 6 ay boyunca aktif olmayan uyeler pasif duruma düşer . Ekip Liderleri , il ve İlçe sorumluları görevlerini kötüye kullanırsa tespit edildiği taktirde 6 ay boyunca üyelikleri iptal olur.

Nasıl Sipariş Verebilirim ?

www.nerissanetworking.com web sitemiz üzerinden kullanıcı adınız ve şifrenizle sisteme giriş yaparak verebileceğiniz gibi 0542 610 00 90 no’lu telefonlarımızı arayarak da siparişlerinizi verebilirsiniz.

Ödemeyi Nasıl Yaparım ?

Ödemelerinizi Kapıda Nakit , Havale veya Sistemden Kredi Kartı ile yapabilirsiniz.

Vadeli çalışmamız yoktur.

Sipariş  Alt Limiti ve Kargo Bedeli Ne kadardır ?

Sipariş alt limitimiz 50TL dir. 100 TL üzeri tüm siparişlerde kargo bedeli şirketimize aittir.

100TL altı siparişlerde kargo bedeli yansıtılmaktadır.

Siparişlerim ne zaman teslim edilir ?

Siparişleriniz iki (2) iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgenin uzaklığına göre sizlere teslimatını gerçekleştirmektedir.

Ürün İade Süresi ve Şartları Nelerdir ?

Almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren yirmi (20) gün içinde kargo bedeli sizlere ait olmak kaydıyla faturasıyla birlikte iade formunu doldurarak  iade edebilirsiniz. İade etmiş olduğunuz ürünler cari hesabınıza alacak bakiyesi olarak kaydedilir ve bir sonraki siparişinizden.düşülür.Kullanılmış,Ambalajı bozulmuş, yıpranmış,yıkanmış ve hijyen koşulları gereği iç giyim ürünlerinin iadeleri kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Problemli Ürünlerde Ne Yapmalıyım ?

Üretimden kaynaklanan defolu ve problemli ürünlerin iadesi şirketimize aittir. Bunun dışında iade etmek istediğiniz ürünlerin kargo bedeli tarafınıza aittir.

İade yapmadan önce iade talep formunu doldurmalısınız. Müşteri hizmetlerimiz sizlere iadenizi nasıl gerçekleştireceğiniz ve hangi kargo ile göndereceğiniz hakkında bilgi verecektir.

Ne Kadar Kazanabilirim ?

Kataloğumuzda yer alan ürünlerden ortalama %30- %50  ye varan satış karınız .

Alt üyelerinizin satışlarından toplamda ortalama %15 prim elde ediyorsunuz.

Bireysel satıslarınıza özel şirketimizin belirlediği aylık hediyeler.

Ayrıca ekibinizin yapmış olduğu satışların toplamında yakalamış olduğunuz hedef cirolara yönelik hediyeler ve primler sizlerin kazancı olacaktır.

Kariyer planlaması doğrultusunda kariyer primleri ve ekstra kazançlarınız.

İl ve  İlçe Yöneticiliği

İl ve İlçe Yönetici olmak için 0542 610 00 90 dan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Primlerimi nasıl alabilirim  ?

Primler her ayın son haftası bir önceki ayın primi otomatik olarak işlenir. Primlerinizi ve alt üyelerinizin satışlarını size ne kadar prim yansıdığını kullanıcı adınız ve şifrenizle sisteme giriş yaparak görebilirsiniz. 50TL ve üzeri primlerinizi kesintisiz olarak aktif olduğunuz ay içinde siparişlerinizde kullanabilirsiniz. Primlerinizin toplamı 100 TL ve üzeri olduğunda vermiş olduğunuz hesap numaranıza yasal kesintiler yapılarak yatırılmaktadır.. (Primlerinizin hesabınıza yansıması için mutlaka mevcut ayda aktif olmanız yani 120TL sipariş oluşturmanız veya 1.kademenizden 2 yeni üye aktif yapmanız yeterlidir. ) Prim talebinde bulunmak için prim talep formundan  veya 542 610 00 90  bizlere bildirmeniz gerekmektedir.

Önemli not:

Nerissa Networking hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?