OGANSIA Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapOGANSIA Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan OGANSIA, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

OGANSIA

Türkiye’nin büyüyen network marketing firmalarından olan OGANSİA, 2015 yılında Bursa’da kurulmuştur. Yunus Emre Ogan’ın kurucusu olduğu OGANSİA hakkında, Network Okulu’na da oldukça soru gelmektedir. Özellikle Ogansia nedir, nasıl bir firmadır, Ogansia güvenilir mi ve Ogansia ürünleri nelerdir soruları sık sorulan sorular arasındadır. Bu sorulara daha net cevap verebilmek için ilerleyen zamanlarda firma yetkilileri ile görüşmeye çalışıp, sizlere bilgi vereceğiz. Daha doğru bilgi vermek için firma yetkilileri de bizimle irtibata geçebilir.Network Marketing Sistemleri Hakkında Bilmeniz Gereken İlginç Gerçekler!

Ogansia firmasıyla hala görüşememiş olsa da sizler için resmî internet sitesini ve çeşitli kaynakları inceledik. LS 1001 bitki karışımlı sıvı takviyesi, çeşitli kahveleri ve bay/bayan parfümleri en çok dikkat çeken ürünleri arasında. Ogansia hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. Diğer yerli veya yabancı Network Marketing firmaları hakkında toplu bilgi edinmek için ayrıntılı olarak firmalara yer verdiğimiz Network Marketing Firmaları kategorimizi de ziyaret edebilirsiniz.

OGANSIA nerede kurulmuştur?

OGANSIA İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, üretmiş olduğu kaliteli ve sağlıklı ürünleri kendi satış modeliyle satmak amacıyla Bursa merkezli olarak Türkiye’de kurulmuştur. “Daha çok kazanç, daha sağlıklı bir yaşam” sloganıyla yola çıkan firma, gerek Türkiye gerekse dünya pazarında öncü firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.

OGANSIA ne zaman kuruldu?

OGANSIA, 2015 yılında, sağlıklı ve kaliteli ürünleri üreten uluslararası bir Türk Şirketi olma hedefi ile kurulmuştur. Kısa zamanda büyük gelişim kaydettiklerini vurgulayan firma, kendi fabrikalarında ürettikleri ürünleri yurtdışına da satmaya başlamıştır.  Aynı zamanda Bursa’da bulunan genel merkez ofiste, müşteri ve bayilerine kalite ve hizmette destek olmaktadır.

OGANSIA ürün kategorisi nelerdir?

OGANSIA, kişisel bakım ve takviye edici gıda ürünlerinin yanında, keyifli içecek serisi (çay ve kahve) ile promosyon ürünlerin de satışını yapan bir network marketing şirketidir. Ürünlerinin üretimini, kurmuş olduğu Ogannaturel Ltd. Şti.’nin yüksek teknoloji içeren üretim tesislerinde yapmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışından tedarik ettiği yüksek kalite hammaddeleri yine bu yüksek teknoloji içeren tesislerinde işlemektedir.
► Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.


Bu Cevabı Okuyanların En Çok Ziyaret Ettiği Sayfalar

► OGANSIA Firması

► Network Marketing Firmaları

► Saadet Zinciri ve Ponzi Sistemler Nedir?

► Network Marketing Nedir?

► Network Marketing Yasal mı?

► Firma Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler.

Avatar