fbpx

OGANSIA Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularKategori: Soru/ CevapOGANSIA Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim bunu 5 ay önce sordu

1 Cevap
Network OkuluNetwork Okulu Ekip 4 ay önce cevapladı

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

OGANSIA nerede kurulmuştur?

OGANSIA İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, üretmiş olduğu kaliteli ve sağlıklı ürünleri kendi satış modeliyle satmak amacıyla Bursa merkezli olarak Türkiye’de kurulmuştur. “Daha çok kazanç, daha sağlıklı bir yaşam” sloganıyla yola çıkan firma, gerek Türkiye gerekse dünya pazarında öncü firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.

OGANSIA ne zaman kuruldu?

OGANSIA, 2015 yılında, sağlıklı ve kaliteli ürünleri üreten uluslararası bir Türk Şirketi olma hedefi ile kurulmuştur. Kısa zamanda büyük gelişim kaydettiklerini vurgulayan firma, kendi fabrikalarında ürettikleri ürünleri yurtdışına da satmaya başlamıştır.  Aynı zamanda Bursa’da bulunan genel merkez ofiste, müşteri ve bayilerine kalite ve hizmette destek olmaktadır.

OGANSIA ürün kategorisi nelerdir?

OGANSIA, kişisel bakım ve takviye edici gıda ürünlerinin yanında, keyifli içecek serisi (çay ve kahve) ile promosyon ürünlerin de satışını yapan bir network marketing şirketidir. Ürünlerinin üretimini, kurmuş olduğu Ogannaturel Ltd. Şti.’nin yüksek teknoloji içeren üretim tesislerinde yapmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışından tedarik ettiği yüksek kalite hammaddeleri yine bu yüksek teknoloji içeren tesislerinde işlemektedir.

OGANSIA hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Cevabınız