SorularCategory: Soru/ CevapONE MORE INTERNATIONAL Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 1 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan ONE MORE INTERNATIONAL, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?

2 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 12 ay ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

One More International  nerede kurulmuştur?

Ana sayfasında yaptığı açıklamaya göre, One More Medikal San. Ve Dış Ticaret A.Ş. & OneMore Europe B.V. bundan böyle birlikte veya tek tek “ŞİRKET” adıyla anılacak olup, İstanbul/Bahçeşehir merkezli kurulmuştur.  One More International, güçlü ekibi ve altyapısı ile, önümüzdeki yıllarda Network Marketing piyasasında çok ciddi bir oyun belirleyici olacaklarının altını çizmiştir.

One More International ne zaman kuruldu?

One More International, Türkiye’deki faaliyetlerine tüzel kişilik olarak 30.09.2014 tarihinde Avrupa faaliyetlerine ise, 08.06.2016 tarihinde başlamıştır. Günümüz ekonomisinde tek bir gelire bağlı olmanın çok riskli olduğunu belirten firma, “Hiçbir zorunluluk şartı olmadan, bizlere katılın ve artık kendinizi zengin edin. Başkalarını değil…!” sloganıyla vizyonunu belirtmiştir.

One More International ürün kategorisi nelerdir?

One More International, gelirinin %86’sını bayilerine geri dağıttığını, şu anda Dünya’nın en fazla kazandıran Network Marketing şirketi olma özelliğine sahip olduğunu belirtmiştir. Kilo kontrolü için bantlar, sağlık bantları ve uyku düzenleyici ürün kategorilerinde satışları vardır.

One More International hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

AvatarNursamet answered 7 ay ago

Başarılı etkili guzel ürünler piyada muadili olmayan tek firma bır network marketınğ şirketı 3 ayda onlarca insana şifa bulmasında yardımcı oldum ve guzel para kazanıyorum kazanç planı adaletli daha ilkgunden para kazandırmaya başlayan ilk network ve türk firması 0***5