ORGANO GOLD Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

ORGANO GOLD Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapORGANO GOLD Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 10 ay ago

Yabancı Network Marketing firması olan ORGANO GOLD, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?

1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 9 ay ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

ORGANO nerede kurulmuştur?

Organo Gold olarak da bilinen Organo firması, Kuzey Amerika’da kurulmuştur ve oradaki nadir network marketing şirketlerinden biridir.

ORGANO ne zaman kuruldu?

Organo 2008 yılında kurulmuş bir firma olarak açıldığı dünya pazarında tam 56 ülkede varlığını-satışını sürdüren ve ürünlerinde ganoderma mantarlarının özünü kullanan bir doğrudan satış şirketidir.

ORGANO ürün kategorisi nelerdir?

Organo; içinde mantar özünün de bulunduğu kahve ve çay ürünleri ve aynı şekilde gene mantar özü bulunduran gıda takviyelerinin ürünlerinin satışını yapan bir network marketing firmasıdır.

ORGANO hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın