ORIFLAME Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapORIFLAME Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yabancı Network Marketing firması olan ORIFLAME, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Oriflame nerede kurulmuştur?

Avrupa’nın büyük doğrudan satış firmalarından biri olan Oriflame, İsveç’te kurulmuş ve günümüzde 60’dan fazla ülkede aktif satış yapan bir network marketing firmasıdır.

Oriflame ne zaman kuruldu?

Oriflame, 2 kardeş ve arkadaşları tarafından 1967 yılında kurulmuş, ürünlerinde doğal bileşenler kullanan ve ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmemeye özen gösteren bir network marketing firmasıdır.

Oriflame ürün kategorisi nelerdir?

Oriflame; kozmetik, kişisel bakım ve güzellik ürünlerinin yanı sıra gıda takviyeleri ve aksesuar(çanta, şapka, küpe, bilezik vb.) ürünlerinin de satışını yapan bir doğrudan satış firmasıdır.

Oriflame hakkında bilgi almak için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar