PROPA Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapPROPA Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan PROPA, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Benim Propam nerede kurulmuştur?

Benim Propam, İstanbul merkezli olarak kurulmuş olup yerli network marketing şirketlerindendir. Ancak ilk olarak PH adı ile temizlik ve kozmetik ürünleri satan normal bir firma olarak kurulmuştur.

Benim Propam ne zaman kuruldu?

Hakan Gülgün tarafından 1993 Yılında İstanbul’ da kurulan PH, Temizlik ve Kozmetik ürünleri sektörüne adım atmıştır. Daha sonra ürün yelpazesi gittikçe artmıştır. 2007 yılında Benimpropam adı altında network marketing sistemiyle satışına başlamıştır.

Benim Propam ürün kategorisi nelerdir?

Ürünlerinde insan ve çevre sağlığını hep en önde tuttuğunu belirten Benimpropam, anne ve bebek bakım ürünleri, ev bakım ürünleri, kişisel bakım ve cilt bakım kategorilerinde ürünlere sahip bir network marketing şirketidir.

Benim Propam hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar