Network Marketing Firmaları Benim Propam Propa

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: PROPA

1 – Kurumsal Kimlik;

Benim Propam, İstanbul merkezli olarak kurulmuş olup yerli network marketing şirketlerindendir. Ancak ilk olarak PH adı ile temizlik ve kozmetik ürünleri satan normal bir firma olarak kurulmuştur.

Benim Propam, İstanbul merkezli olarak kurulmuş olup yerli network marketing şirketlerindendir

Resmi sitesinde, firma hakkında;”Hayalimi ve iş fikrimi çevremdeki insanlarla paylaştım. Ancak hayallerimi paylaştığım herkes nasıl başaracağımdan çok nasıl başaramayacağımı anlattı. Başarmam konusundaki en büyük etken ise herkesin negatif bakış açısı ve söylemlerine karşın kendime olan inancımdı.

Hayal benimdi, çıkacağım yoldaki yaşanacaklarda benim hikayem.

Üç yıl boyunca hazırlandım. Hayallerimi gerçekleştirebilmek için bir plan yaptım ve bu uzun yolculuğu parçalara bölerek kendime hedefler koydum.

2007 Yılında benimpropam’da hayallerim ve ben olarak tek başıma çıkmış olduğum yolculukta bugün bu hayale ortak olan ve kendi hayallerini gerçekleştirmek üzere yola çıkan binlerce iş ortağı ve çözümlerimizden faydalanan milyonu aşkın kişi ile yolculuğumuza devam etmekteyiz.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Sizin de hayalleriniz varsa ve gerçekleştirmek için bir yol ve destek arıyorsanız, biz büyük Propa Ailesi olarak sizin hayallerinizi gerçekleştirmeniz ve başarı hikayenizi yazmanız konusunda sizi desteklemeye hazırız.“şekilde açıklama yapılmaktadır.

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

EV BAKIM VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Çamaşır Hijyeni, Genel Hijyen, Mutfak Hijyeni

GIDA VE GIDA TAKVİYELERİ

Kahveler, Şekersiz Şeker

KİŞİSEL BAKIM

Ağız ve Diş Bakımı, Ayak Bakımı, Delux Ürünler, El ve Yüz Bakımı, Erkek Bakımı, Güneş Bakım, Özel Bakım, Saç Bakımı, Saç Boyaları, Vücut Bakımı

PARFÜMERİLER

Bambu Kokular, Body Mist, Night Eau De Perfume / Woman & Man, Oda Spreyleri, Passion Eau De Perfume / Woman & Man, ph touch Man 110 ml, ph touch Man 5 ml, ph touch Man 55 ml, ph touch Women 110 ml, ph touch Women 5 ml, ph touch Women 55 ml, Sachet Parfümler

RENKLİ KOZMETİK

Dudak, Göz, Yüz

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için firmaya bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

Firmanın sitesinde “Sıkça Sorulan Sorular” ile ilgili bilgilendirme bulunmamaktadır.

Önemli not:

Benim Propam hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?