QNET Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

QNET Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapQNET Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 10 ay ago

Yabancı Network Marketing firması olan QNET, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?

2 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 9 ay ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Qnet nerede kurulmuştur?

Qnet, Dato Vijay Eswaran ve Joseph Bismark tarafından Filipinler’de, 21. yüzyıla girmeden hemen önce kurulmuş bir network marketing firmasıdır.

Qnet ne zaman kuruldu?

Qnet firması 1998 yılında kurulmuş ve şirket daha ilk yılındayken uluslararası pazara giriş yapma amacıyla genel merkezlerini Hong Kong’a taşımışlardır. Şu anda ise merkezi Malezya’da bulunan bir network marketing firmasıdır.

Qnet ürün kategorisi nelerdir?

Qnet; eğitim, tatil, sağlık, saat – mücevherat, kişisel bakım – kozmetik, ev ve yaşam kategorilerinde çeşitli ürünlerin satıldığı bir doğrudan satış firmasıdır.

Qnet hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın