QNET Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapQNET Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yabancı Network Marketing firması olan QNET, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır? 1. Basgitlan. Yavsak

Avatar


2 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

QNET

Asya’nın köklü firmalarından olan QNET, uzun zamandır Türkiye pazarında da çalışmalarına devam eden network marketing firmalarındandır. QNET nedir, QNET nasıl bir firmadır, QNET hakkındaki yorumlar için ne düşünüyorsunuz gibi sorular bize en çok sorulan sorulardır. Bu sorulara daha net cevap verebilmek adına ilerleyen zamanlarda firma yetkilileri ile görüşüp sizlerin sorularınıza cevap arayacağız.Network Marketing Sistemleri Hakkında Bilmeniz Gereken İlginç Gerçekler!

QNET hakkında bilgi edinmek isteyenler için QNET’in resmî internet sitesini ve çeşitli kaynakları inceledik.QNET, Türkiye dışında özellikle Malezya, Hindistan, Rusya, Dubai ve en son yıllarda da QNET EUROPE adıyla başta Almanya olmak üzere çeşitli avrupa ülkelerinde de çalışmalar yapmaktadır. Birçok ürün kategorisine sahip olan QNET hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. Network Marketing firmaları hakkında toplu bilgi edinmek için ayrıntılı olarak firmalara yer verdiğimiz Network Marketing Firmaları kategorimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Qnet nerede kurulmuştur?

Qnet, Dato Vijay Eswaran ve Joseph Bismark tarafından Filipinler’de, 21. yüzyıla girmeden hemen önce kurulmuş bir network marketing firmasıdır.

Qnet ne zaman kuruldu?

Qnet firması 1998 yılında kurulmuş ve şirket daha ilk yılındayken uluslararası pazara giriş yapma amacıyla genel merkezlerini Hong Kong’a taşımışlardır. Şu anda ise merkezi Malezya’da bulunan bir network marketing firmasıdır.

Qnet ürün kategorisi nelerdir?

Qnet; eğitim, tatil, sağlık, saat – mücevherat, kişisel bakım – kozmetik, ev ve yaşam kategorilerinde çeşitli ürünlerin satıldığı bir doğrudan satış firmasıdır.


► Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.


Bu Cevabı Okuyanların En Çok Ziyaret Ettiği Sayfalar

 

► QNET Firması

► Network Marketing Firmaları

► Saadet Zinciri ve Ponzi Sistemler Nedir?

► Network Marketing Nedir?

► Network Marketing Yasal mı?

► Firma Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler.

 1. Tek kelime ile muhteşem bir sistem, adaletli ve hakkaniyetli gelir kapısı 👏 👏 👏

 2. Adam. Kazıklıyorlar. İnan mayın. Paranızı. Alıyorlar. Dolandırıyorlar

 3. Ben neden dolandırılmadım o zaman kardeşim

 4. Sunumu dinleyip bu ticarete kafası basmayan ‘Dolandırıyorlar’ diyor ben anlamadım biz dolandırılıyorsak nasıl her hafta düzenli bir şekilde paramız yatıyor 😀

 5. Ya yorum yapmak istemiyorum ama sonra diyorum ki iki yıldır işin içinde çatır çatır para kazanan biri olarak hiçbir şey bilmeyenlere göre daha çok yorum yapma hakkım var ya siz dolandırılmak nedir gerçekten biliyor musunuz? Ben tüm ailemi aldım bu işe kimisi tatil aldı kimisi kolye evimizde şirketin şu arıtma cihazı var yıllardır kullanıyoruz her hafta tek bir gün aksamadan hesabıma gatan komisyonlarimdan bahsetmiyorum bile gece gunduz ortaya koyduğumuz emek sizin bunlardan haberiniz var mı? Dolandırılmak ne biliyor musunuz ömrünüzün 40 yılını köle gibi çalışarak zamanınızı başkalarına satarak ömrünüzün sonuna gelmek asıl dolandirilmak geçmiş olsun siz kendinizi dolandiriyorsuniz haberiniz yok.

Avatar


Avatar answered 2 sene ago
 1. Cok modern ve gelecek icin cok faydali bir kampanya

 2. Mükemmel inanılmaz bir doğrudan satış şirketidir hemde çeşitli üniversitelerde alamadığımız bilgi ve tecrübe elde etme imkanı olan bir doğrudan satış şirketidir

 3. Teşekkürler QNET💝

 4. Bundan 5 sene önce üye oldum 4 binlira para yarırdım ve sadece katıttan bir hafta sonra 180 rl hesabı a para yarırıldı ve bir daha ne para yattı nede bişey oldu beninle beraber 5 arkadaşa aynısı yattı parayani kısacası biz dolandırıldık başkası yanmasın dikkatli olun

 5. 8 Mart 2021 – 00:33 tarihinde yazan Anonim arkadaşa ithafen; bir mağazanız var ve elinizde çok talep gören ürünleriniz var. Siz mağazanızı açmadığınız sürece o ürünleri satabilir misiniz? 5 yıl önce üye olduğunuzu söylüyorsunuz ama acaba bu işi yapmanın koşullarını doğru bir şekilde yerine getirdiniz mi? Yada şöyle de bir soru sorabiliriz, Bir işte sizin kişisel başarısızlığınız o sektörü ya da şirketi dolandırıcı mı yapar? Siz başarılı olsaydınız şirket aklanacak mıydı yani? Nacizane tavsiyem bir işi büyütmenin gerekliliklerini doğru bir şekilde yerine getirip birde öyle deneyin.

 6. Tesekurler qnet

 7. Güzel helal kazanç sağlayan dünyanın en güzel network marketing platformu

 8. Qnet kafası basmayan beceremeyen insanların ağır eleştirilerine iftiralarına maruz kalan ama aslında network marketing dünyasının lider firmalarından birisidir ön yargılar gün geçtikçe çürüyor ve insanlar daha önceden bu işe girmedikleri için pişman oluyorlar bu işe girmeseniz bile gidin sadece görün başka birşey demeye gerek yok sadece gidin görün şirketi tanıyın

Avatar