QNET Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapQNET Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago
  Avatar


  2 Answers
  Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

  QNET

  Asya’nın köklü firmalarından olan QNET, uzun zamandır Türkiye pazarında da çalışmalarına devam eden network marketing firmalarındandır. QNET nedir, QNET nasıl bir firmadır, QNET hakkındaki yorumlar için ne düşünüyorsunuz gibi sorular bize en çok sorulan sorulardır. Bu sorulara daha net cevap verebilmek adına ilerleyen zamanlarda firma yetkilileri ile görüşüp sizlerin sorularınıza cevap arayacağız.

  Network Marketing Sistemleri Hakkında Bilmeniz Gereken İlginç Gerçekler!

  QNET hakkında bilgi edinmek isteyenler için QNET’in resmî internet sitesini ve çeşitli kaynakları inceledik.QNET, Türkiye dışında özellikle Malezya, Hindistan, Rusya, Dubai ve en son yıllarda da QNET EUROPE adıyla başta Almanya olmak üzere çeşitli avrupa ülkelerinde de çalışmalar yapmaktadır. Birçok ürün kategorisine sahip olan QNET hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. Network Marketing firmaları hakkında toplu bilgi edinmek için ayrıntılı olarak firmalara yer verdiğimiz Network Marketing Firmaları kategorimizi de ziyaret edebilirsiniz.  Qnet nerede kurulmuştur?

  Qnet, Dato Vijay Eswaran ve Joseph Bismark tarafından Filipinler’de, 21. yüzyıla girmeden hemen önce kurulmuş bir network marketing firmasıdır.

  Qnet ne zaman kuruldu?

  Qnet firması 1998 yılında kurulmuş ve şirket daha ilk yılındayken uluslararası pazara giriş yapma amacıyla genel merkezlerini Hong Kong’a taşımışlardır. Şu anda ise merkezi Malezya’da bulunan bir network marketing firmasıdır.

  Qnet ürün kategorisi nelerdir?

  Qnet; eğitim, tatil, sağlık, saat – mücevherat, kişisel bakım – kozmetik, ev ve yaşam kategorilerinde çeşitli ürünlerin satıldığı bir doğrudan satış firmasıdır.


  ► Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

  Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.


  Bu Cevabı Okuyanların En Çok Ziyaret Ettiği Sayfalar

   

  ► QNET Firması

  ► Network Marketing Firmaları

  ► Saadet Zinciri ve Ponzi Sistemler Nedir?

  ► Network Marketing Nedir?

  ► Network Marketing Yasal mı?

  ► Firma Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler.

   Avatar