SİLVA NETWORK Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapSİLVA NETWORK Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan SİLVA NETWORK, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Silva Network nerede kurulmuştur?

Silva Network, İstanbul merkezli olarak kurulmuş yerli bir firmadır. Daha sonra network marketing satış modelini kullanmaya başlamıştır. Ülke içerisinde yakalamış olduğu başarıyı yurtdışına da taşıyarak, network marketing sektörüne, milli bir marka olarak imza atmayı amaçlamaktadır.

Silva Network ne zaman kuruldu?

Mikrofiber ürünlerin, Türkiye’de ilk üreticilerinden olan Silva Network, daha önce 20 yıl boyunca tekstil sektöründe kumaş üretimi yapmıştır. 2007 yılından bu yana da network marketing satış modeliyle çalışmaktadır.

Silva Network ürün kategorisi nelerdir?

Değerlerini, kalite odaklılık, güven, başarı, samimiyet ve doğallık olarak belirleyen Silva Network, kişisel bakım, mikrofiber ürünler, temizlik ürünleri, tekstil ürünleri, kozmetik, sağlık ve mutfak ürünleri gibi birçok kategoride ürün satışı yapmaktadır.

Silva Network hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

  1. Merhabalar, Kimler silvaya üye olabilir? Silvaya üye olmanın avantajları nelerdir? Silva Network e üye olmak ücretlimidir gibi konuları ele aldığım yazımı aşağıdaki linkten bulabilir, Silva Network e sitemiz üzerinden kayıt olarak sınırsız sponsor desteği elde edebilirsiniz. https*silvauyecom*silva*uyelik*

Avatar