Network Marketing Şirketleri: SİLVA NETWORK

network marketing şirketleri

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: SİLVA NETWORK

1 – Kurumsal Kimlik;

Resmi sitesinden edindiğimiz bilgilere göre Silva Network, 2007 yılında  kurulmuştur. Firma İstanbul merkezlidir.

Silva Network, İstanbul merkezli olarak kurulmuş yerli bir firmadır.

Resmi sitesinde, firma hakkında;” Silva Network; 2007 yılında kurulan % 100 Türk sermayeli, Network Marketing sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Network Marketing sektörüne başlamadan önce  tekstil sektöründe kumaş üretimi yaparak  20 yıl boyunca Dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapmıştır. Mikrofiber ürünlerin ilk üreticisi olan Silva Network, bu sektördeki deneyimini Network Marketing alanında da kullanmaktadır.

Güven: Silva Network olarak hem danışmanlarımızın hem tüketicilerimizin bize duyduğu güveni korumak için her gün büyük bir aşkla çalışıyoruz. Ürünlerimizin güvenilirliğini de uluslararası sertifikalarla destekliyoruz.

Kalite odaklılık: Herkesin kaliteli bir yaşamı hak ettiğine inanıyor ve müşterilerimizi memnun etmek için her zaman en kaliteli ürün ve hizmeti sunmaya ve hayatlarını kolaylaştırmaya çalışıyoruz.

Başarı: Silva ailesi olarak başarılı olmak bizi motive ediyor. Yaptığımız tüm faaliyetlerde en iyi olmayı arzuluyoruz. İş ortaklarımızın özgürce çalışmalarına destek olarak başarılarının ödülünü maddi ve manevi olarak tatmalarını arzuluyoruz.

Samimiyet: Silva danışmanlarımız ve çalışanlarımızla kurduğumuz ilişkilerimizde samimiyetle şeffaf, dürüst, adil ve saygılı olmayı önemsiyoruz.

Doğallık: Sizlere en iyi faydayı sağlayabilecek içerikleri ve en son teknolojileri araştırarak ürünlerimizin tamamen doğal olması için çalışıyoruz. Çünkü sağlıklı çevrede sağlıklı yaşam arzusunu büyük bir samimiyet ve saygıyla paylaşıyoruz.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Misyonumuz

Hayatı kolaylaştıran üstün nitelikli, doğal çözümlerimizle ve yüksek kazanç oranlarımızla danışmanlarımızın hayatına kalite, güven ve güç katmak.

Vizyonumuz

Danışmanlarımızla birlikte ülkemizde yakaladığımız başarıyı ve liderliği dünya geneline taşımak ve network pazarlama sektörüne milli bir marka olarak imza atmak.“şeklinde açıklama yapılmaktadır.

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

PURİMAX, KİŞİSEL BAKIM, MİKROFİBER, KOZMETİK, PARFÜM, FONKSİYONEL ÜRÜNLER, EŞARP , ŞAL, SAĞLIK, MUTFAK

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için firmaya bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım ?

Şifrenizi hatırlamıyorsanız , Şifremi unuttum sayfasına gidiniz ve üye e-mail adresinizi yazınız bu işlemi yapıp gönder dediğiniz de yeni şifreniz e-mail adresinize gelecektir.

Nasıl Danışman Olabilirim ?

Silva Satış Danışmanı olabilmek için ; T.C.Kimlik numaranız , iletişim bilgilerinizi bildirmeniz ve danışman sözleşmesini doldurmanız yeterlidir. Üye olduktan sonra siparişinizi ihtiyacınız olduğu zaman verebilirsiniz. Danışman olduktan sonra artık siz de Silva ailesinin bir üyesi olarak ;  Silva Satış Danışmanlarının sahip olduğu tüm haklara ve avantajlara sahip olacaksınız.

Not: Silva Satış Danışmanı olduktan sonra doldurulan Silva Danışman sözleşmesi 1 hafta sonra tarafımıza ulaştırılmalıdır.

Kimler Danışman Olabilir ?

18 Yaşını Doldurmuş , Sabit ikametgahlı her T.C vatandaşı danışmanlık başvurusunda bulunabilir. Ancak , aynı ikametgah adresinde bulunan aynı aileden 2 kişi sisteme kayıtlı danışmanımız olamaz.

Danışman Olarak Ne Kazanacağım ?

Sıcak Satış Karı: Danışman her yaptığı perakende satıştan, Silva tarafından belirlenecek oranlarda kar elde eder. İşte biz buna sıcak satış karı diyoruz. Örnek: 62 TL ye alacağınız bir ürünü 80 TL ye perakende olarak sattığınızda 18 TL sıcak satış karı elde etmiş olursunuz.

Primlerimi Nasıl Kullanabilirim ?

Danışman, adına prim tahakkuk edebilmesi için her ay ; asgari 100 TL’lik alım yapması gerekmektedir. Bu koşulu yerine getirmeyen danışmanlar için o ay prim tahakkuk ettirilmez. Bir sonraki ay danışman bu şartı yerine getirirse, sadece şartı yerine getirdiği ayın primi tahakkuk ettirilir. Silva tarafından hesaplanarak dağıtılacak olan primler 2 gruba ayrılır; aktif prim ve devreden prim.

Örnek: Diyelim ki Ayşe Hanım, ocak ayı boyunca alt danışmanlarının yaptığı satışlardan 500 TL primi hak etti. Bu prim şubat ayının 5 inde hesaplanarak Ayşe Hanım’ın alacağına aktif prim olarak yazılır. Aktif primle danışman fiyatından da daha indirimli ürün alınabilir.

Ayşe Hanım aktif primini şubat ayının sonuna kadar olmak şartıyla aşağıdaki gibi değerlendirebilir

a) Gecikmiş borcu yoksa indirimli ürün alabilir. Eğer gecikmiş borcu varsa gecikmiş borcu düşüldükten sonra kalan kısmıyla yine indirimli ürün alabilir.

b) Borcundan düşebilir.

c) Gecikmiş borcu yoksa direkt para olarak tahsil edebilir. Eğer gecikmiş borcu varsa gecikmiş borcu düşüldükten sonra kalan kısmını para olarak tahsil edebilir.

d) 100 Tl üzeri primleriniz banka ya da posta çeki havalesi ile hesabınıza gönderilir. Eğer Ayşe Hanım Ocak ayının primini şubat sonuna kadar herhangi bir şekilde almaz ya da değerlendirmez ise, şubat ayının sonunda Ayşe Hanım’ın aktif primi otomatik olarak devreden prim statüsüne alınır ve daha önceden devreden primi var ise üzerine eklenerek hanesine yazılır. Ayşe Hanım bu primi kullanmadığı müddetçe, bir sonraki aya devir olunur.

Peki, Ayşe Hanım devredilmiş primlerini nasıl kullanabilir ?

a) Devredilmiş primlerle danışman fiyatından ürün alabilir.

b) Borçtan düşebilir.

c) Gecikmiş borcu yoksa nakit olarak tahsil edebilir. Eğer gecikmiş borcu varsa gecikmiş borcu düşüldükten sonra kalan kısmını nakit olarak tahsil edebilir.

Not: Aktif primle alınabilecek indirimli ürün listesi Silva tarafından belirlenir. Ayrıca, merkezden yapılacak prim ödemeleri ancak danışmanın kendisine ya da yakın bir akrabasına teslim edilir. (Anne, baba, eş, çocuk veya kardeş). Prim ödemelerinde danışmanın T.C. nüfus kağıdını ibraz etmek zorunludur.

Önemli not:

Silva Network hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?