TEKNETWORKING Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapTEKNETWORKING Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan TEKNETWORKING, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

TekNetworking nerede kurulmuştur?

Teknetworking, Türkiye merkezli olarak kurulan yerli bir network marketing firmasıdır. Gelişen bir düşünce yapısı ile hareket ettiklerini vurgulayan TekNetworking firması, düzenlemiş oldukları kazanç planları ile serbest girişimcileri devamlı desteklemek ve herkese eşit şartlar altında esnek modelde gelir elde etme fırsatı sunmayı vizyon edindiğini belirtmiştir.

TekNetworking ne zaman kuruldu?

Sitesinden edindiğimiz bilgiye göre TekNetworking firması 2006 yılında kurulan bir doğrudan satış firmasıdır. TekNetworking kısa sürede büyük bir aile haline geldiklerini belirterek,”Hakedene hakettiğini vermeyi ve yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişmemenin” bu sektörde ne kadar önem arz ettiğini hem müşterilerine hem de sektördeki rakiplerine ispatlamayı amaç edinmiştir.

TekNetworking ürün kategorisi nelerdir?

Çalışanlarının ve müşterilerinin isteklerini, memnuniyetlerini ön plandan tutmayı amaç edinmiştir.  TekNetworking, bay – bayan iç-dış giyim, kozmetik, bitkisel ürünler ve ev tekstil, ev yaşam ve mutfak araçları ürünleri gibi çeşitli ürünlerin satışını yapan doğrudan satış firmasıdır.

TekNetworking hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar