TIANDE Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapTIANDE Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yabancı Network Marketing firması olan TİANDE, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

TianDe nerede kurulmuştur?

Özellikle eklem ağrılarına iyi gelen bantları ve hijyen malzemeleriyle ön plana çıkan TianDe, Rusya’da kurulmuş ve orada oldukça tanınan bir network marketing firmasıdır.

TianDe ne zaman kuruldu?

TianDe, 2007 yılında merkezi olan Rusya’da kurulmuştur ve Türkiye’de ise 2014 ocak tarihinde faaliyetlerine başlamış bir network marketing firmasıdır.

TianDe ürün kategorisi nelerdir?

TianDe; vücut, yüz, saç bakım ürünlerinin yanında sağlık, parfüm, hijyen, aksesuar ve kozmetik kategorilerinde ürünleri olan bir doğrudan satış firmasıdır.

TianDe hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar