SorularCategory: Soru/ CevapTIENS Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 10 ay ago

Yabancı Network Marketing firması olan TIENS, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?

1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 9 ay ago

 

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Tiens Group hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Tiens nerede kurulmuştur?
Tiens Group olarak da bilinen Tiens firması; Tianjin, Çin’de kurulmuştur. 110’dan fazla ülke & bölgede şubeye sahiptir. Ayrıca, sitesinde yazan bilgiye göre, 190’dan fazla ülkede faaliyet gösteren bir network marketing firmasıdır.

Tiens Grup hakkında Network Okulu’na Sık sorulan soruları Cevaplamak için >>

Tiens ne zaman kuruldu?
Tiens 1995 yılında Li Jinyuan tarafından kurulmuş bir network marketing firması olup, uluslararası pazara ise 1997 yılında adım atmıştır.

Tiens ürün kategorisi nelerdir?
Tiens Group; cilt bakım ürünleri, günlük bakım ürünleri, gıda takviyeleri ve sağlık cihazları gibi bir çok çeşitte ürün yelpazesi olan bir uzak doğu doğrudan satış firmasıdır.

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?
Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular
Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?
Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu
Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar