TIENS Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapTIENS Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yabancı Network Marketing firması olan TIENS, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?  1. Üyelik nasıl yapiliyor

  2. üye oldunuz mı

  3. bilgi almak istersenz yardımcı olabilirim

  4. bilgi ve üyelik için yardımcı olabilirim. instagram fatihceyla02 hesabından ulaşabilirsiniz.

  5. bilgi ve üyelik için yardımcı olabilirim. instagram ” fatihceylan02 ”hesabından ulaşabilirsiniz.

  6. Uyelik ve urun tanitimi icin yardimci olabilirim instegram hesabim sinem_srdmr

Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

TIENS

Son yıllarda adını daha sık duymaya başladığımız uluslararası firmalardan bir tanesi TIENS. Çin menşeili TIENS Group hakkında Tiens nedir, nasıl firmadır, Tiens firmasına nasıl üye girişi yapabiliriz gibi birçok soru almaktayız. İlerleyen zamanlarda TIENS firması yetkilileri ile görüşmeye çalışıp, hem firma hakkında hem ürünleri hem de güvenilirliği ve müşterilerine sağladıkları avantajları hakkında daha ayrıntılı bilgileri sizlere aktaracağız. Daha doğru bilgi için firma yetkilileri de bizimle irtibata geçebilir.Network Marketing Sistemleri Hakkında Bilmeniz Gereken İlginç Gerçekler!

Sizlere bilgi verebilmek adına Tiens firmasının resmî internet sitesini inceledik. Özellikle ilk gözümüze çarpan ürünleri; Tiens Airiz Kadın Pedi, Tiens bileklik, Nutrient Kalsiyum Tozu, Kitosan ve Spirulina İçeren Tavsiye Edici Gıda Ürünleri. Bunların dışında farklı ürünlere de sahip olan Tiens hakkında diğer bilgiler aşağıdadır. Network Marketing firmaları hakkında toplu bilgi edinmek için ayrıntılı olarak firmalara yer verdiğimiz Network Marketing Firmaları kategorimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Tiens nerede kurulmuştur?

Tiens Group olarak da bilinen Tiens firması; Tianjin, Çin’de kurulmuştur. 110’dan fazla ülke & bölgede şubeye sahiptir. Ayrıca, sitesinde yazan bilgiye göre, 190’dan fazla ülkede faaliyet gösteren bir network marketing firmasıdır.

Tiens ne zaman kuruldu?

Tiens 1995 yılında Li Jinyuan tarafından kurulmuş bir network marketing firması olup, uluslararası pazara ise 1997 yılında adım atmıştır.

Tiens ürün kategorisi nelerdir?

Tiens Group; cilt bakım ürünleri, günlük bakım ürünleri, gıda takviyeleri ve sağlık cihazları gibi bir çok çeşitte ürün yelpazesi olan bir uzak doğu doğrudan satış firmasıdır.


► Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.


Bu Cevabı Okuyanların En Çok Ziyaret Ettiği Sayfalar

 

► TIENS Firması

► Network Marketing Firmaları

► Saadet Zinciri ve Ponzi Sistemler Nedir?

► Network Marketing Nedir?

► Network Marketing Yasal mı?

► Firma Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler.

Avatar