fbpx
Valent Touch Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

Valent Touch Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularValent Touch Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 8 ay ago

Yerli Network Marketing firması olan Valent Touch, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?

2 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 7 ay ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Valent Touch nerede kurulmuştur?
E&S Kuyumculuk adı altında Kuyumcukent/İstanbul merkezli olarak kurulan yerli Network Marketing şirketidir. Ve daha sonra adını Baki Durak Kuyumculuk olarak değiştirmiştir. “Altını takıya dönüştürmek bir sanattır.” diyen Valent Touch network firması, bir Baki Durak Kuyumculuk markasıdır.

Valent Touch ne zaman kuruldu?
3 kişilik bir ekiple E&S Kuyumculuk adı altında yola çıktıklarını belirten ve bir Baki Durak Kuyumculuk markası olan Valent Touch firması 1990 yılında kurulmuştur.

Valent Touch ürün kategorisi nelerdir?
Tasarım ve üretimin her aşamasında son teknolojiyi kullandıklarını dile getiren Valent Touch, yine internet sitesinde, her yıl 500 yeni ürünü piyasaya sürdüklerini belirtmişlerdir. Ürün kategorisi daha çok takılar üzerine kurulu olan firmanın ürünleri arasında “Baylara Özel, Bıleklıkler, Kolyeler, Küpeler, Setler, Tektaş (Sw), Yüzükler, Unısex, 22k Özel” bulunmaktadır.

Valent Touch hakkında ayrıntılı bilgi için >>
Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?
Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular
Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?
Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu
Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

AvatarMusa Güneş replied 4 hafta ago

Her daim zirvedeyiz
Valent Touch Global

AvatarMusa Güneş answered 4 hafta ago

ValentTouch Global 2017 Kazandıran Altın markası dır. 30 yıllık kuyumculuk tecrübesinin network marketing ile buluşma halidir.. 14 ve 22 ayar ürün satışı yaparak elde ettiği satış karlarını temsilcilerine dağıtır..
İnst. msgns1 


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın