Network Marketing Şirketleri; Valent Touch

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: VALENT TOUCH

1 – Kurumsal Kimlik;

2014 yılında “Valent Touch” markası ile uluslararası arenada ülkemizi temsil etmeye başlayan Valent Touch Global, Londra, Brüksel ve İstanbul şirket merkezleri ile tüm dünyada 4 farklı dilde faaliyet göstermektedir.

Yerli network marketing firmalarından olan Valent Touch, Baki Durak Kuyumculuk markası altında kurulmuştur.

Dünyanın en büyük altın ve mücevher işleme merkezi olan Kuyumcukent kompleksinde 1 fabrika, 4 mağaza ve 1 Şirket Merkez ofisi ile ürettiği ürünleri Belçika, İngiltere ve Türkiye’de bulunan Valent Touch global şirketler grubu ile tüm dünyaya pazarlamaktadır.

Network Marketing sektörünü bir araya getiren Valent Touch Global özgün ve estetik tasarıma sahip takıları, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeden, dünyadaki takı trendine uygun motif ve çizgilerle birleştirerek siz değerli girişimcilerin beğenisine sunuyor. Tasarım ve Üretimin her aşamasında son teknolojiyi kullanan Valent Touch Global, kaliteyi ve teknolojiyi alın teriyle yoğurup en değerli madeni birer mücevhere dönüştürüyor ve her yıl 500 yeni ürünü piyasaya sürüyor. Şirketin portföyünde 10000’den fazla model yer almaktadır. Birçok ülkeye ürünlerini ihraç eden Valent Touch Global, sektöründeki tüm önemli fuarlara katılıyor ve ülkemizi tüm dünyada temsil ediyor.

Resmi sitesinde, firma hakkında Vizyonumuz,

Kalbi sevgi dolu olan her insan iyi bir hayatı hak ediyor, fakat şartlar herkes için eşit değil. Biz bu felsefe ile yola çıkarak tüm dünyada kalbi sevgi dolu olan herkese en çok kazandıran şirket olmayı hedeflemekteyiz.

Bir yöneticinin çalışma gücünün dörtte üçünü üzerinde harcadığı, pek çok işte en pahalı kalemin, bir kuruluşun sahip olduğu en büyük ve en değerli kaynağın, bir anne babanın yıllarca üzerinde durduğu emek harcadığı tek şeyin, “İnsan” olduğunun bilincinde olarak, tüm danışanlarımıza bu vizyonda değer katmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz;

İş ortaklarımızın arzu ettiği hayatı yaşamaları için en değerli ve en çok kabul gören ürünler ile, ulaşılabilir, en iyi kazanç planını sunuyoruz.

Çıkmış oldukları bu yolda onların hayallerini kendi hayallerimiz bilip, gereken eğitim, tecrübe ve rehberliği onlara sunarak destekliyoruz.

Şirketimiz ile ilgili %100 memnuniyet garantisi için milli, manevi ve etik değerleri gözeterek tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Bireylerin, çiftlerin, ailelerin ve kurumların toplumda farkındalığını yaşatmak ve kendilerini ifade edebilmelerini sağlamak, sosyalleşmeyi kolaylaştırmak, doğru hedefler belirlemelerinde yardımcı olmak, mutlu ve güvende olabilmelerini sağlamak, profesyonel bir davranış tarzı belirlemek, hedeflediği değişim süreçlerine bilimsel temelli, hızlı ve uygulanabilir çözümler üretmek gibi temel prensipler ile profesyonel iş hayatına entegrasyon imkanı sunmaktayız.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

DEĞERLERİMİZ

İnsan Odaklı ve İlkeli Çalışma

İnsan ve insanla ilgili her konuda, bilimsel disiplin çerçevesinde verilebilecek tüm eğitim alanlarında yer almaya çalışırak, hangi koşullarda olursa olsun insan davranışlarına pusula olan prensip ya da içten gelen değerlerin motive ettiği, dürüstlük ve takım bütünlüğü üzerine planlama yaparak, herkese daha insani bir yaşam sürme imkanı sunmaktayız.

*Her ürün fabrikada üretildikten sonra büyük dağıtıcılar, bölgesel dağıtıcılar, toptancılar, marketlerden sonra fiyatı %80 artarak tüketiciye ulaşmakta. Bu aracıların ortadan kaldırılıp ürünlerin direk, fabrikadan tüketicinin eline ulaştırılmasını sağlıyor ve racı firmalara verilecek kar paylarını sizlere dağıtırak #YeniNesilGirişimcilik ile kazanç elde etmenizi sağlıyoruz.

*Valent Touch, Yeni Nesil Girişimcilik ile, birbirinden şık ürünleri aracı kullanmadan sizlere ulaştırarak kaliteyi ucuza almanızı sağlıyor ve aynı zamanda aracı firmalara aktarılan parayı sizlere dağıtarak size yeni bir kazanç kapısı açıyor.

*Ürün çeşitlerimiz 22,18 ve 14 ayar altın gruplarından oluşmakta ve hepsi TSE patentine sahip. Toptancılara ve mağazalara ekstra işçilik ücreti ödemeden ulaşabileceğiniz ürünlerimiz, faturalı ve sigortalı olarak sizlere ulaştırılmaktadır.

*Binlerce takı çeşidimizden birini seçerek hem kaliteyi ucuza alabilir, hem de kendinize yeni bir kazanç kapısı açabilirsiniz.

Bizden bir defaya mahsus bir ürün satın alarak;

-Yatırdığınız ücret karşılığında ürün alarak sıfır sermaye ile işe başlarsınız,

-Sıfır sermayeye rağmen sınırsız gelirler elde edersiniz.

-SGK, lüks araç tahsisi, geziler, kamplar, kampanyalar gibi birçok fırsattan yararlanabilirsiniz.

-Kazandıran Akademi aracılığı ile birçok platform ve üniversitenin akredite ettiği eğitimleri online alarak, kişisel gelişim sağlayabilir, işini daha hızlı büyütebilirsiniz.

-Valent Touch Global ve Kazandıran Akademi mobil uygulamaları ile, telefon ve tabletten kolaya erişebilirsiniz.

-Basit bir iştir rahatlıkla yapabilirsiniz.

-Liderleriniz tarafından devamlı desteklenirsiniz ve organizasyonunuzun ilerlemesini sağlarsınız.

-Uluslar arası bir iş sahibi olursunuz.

-Çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz.

-Kendi işinizin patronu olursunuz.” şeklinde açıklama yapılmaktadır.

2 – Ürün Kategorisi;

Bileklikler, Bilezikler, Kolyeler, Küpeler, Pırlantalar, Setler, Tektaş (Sw), Yüzükler, Fırsat Ürünler, Unisex, 22k Özel ürünler bulunmaktadır.

Pırlanta Ürünler, Gemological Institute of America (GIA), International Gemological Institute (IGI), American Gen Society (AGS) tarafından onaylı olup, müşterilerimizin adına özel sertifikası ile birlikte gönderilmektedir.

Pırlanta harici diğer tüm ürünlerde pırlantaya en yakın taş olan, Swarovski marka Ziconia taş kullanılmakta olup, Swarovski etiketi ve garanti belgesiyle birlikte gönderilmektedir.

Tüm Ürünler TSE ve İstanbul Altın Rafinerisi (İAR) patentli olup, ürünlerin yanında, ürün kimliği, kullanım koşulları, garanti şartlarını içeren belgeleri ile, sigortalı bir şekilde adresinize kadar gönderilmektedir.

3 – Kazanç Planı;

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili herhangi bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha fazla bilgi için bir Valent Touch firması bağımsız temsilcisi ile irtibata geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

Firmanın sitesinde “Sıkça Sorulan Sorular” ile ilgili bilgilendirme bulunmamaktadır.

Önemli not:

Valent Touch hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir. Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?