VIAVETA Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?

SorularCategory: Soru/ CevapVIAVETA Nedir Ve Nasıl Bir Firmadır?
Avataranonim Staff asked 2 sene ago

Yerli Network Marketing firması olan VIAVETA, ne zaman ve nerede kurulmuştur? Ürünleri nelerdir? Kazanç planı nedir? Türkiye’deki faaliyetlerine ne zaman başlamıştır?  1. yeni bir firma olmasına rağmen ürünleri gerçekten çok iyi

Avatar


1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 2 sene ago

Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

80 yıllık bir geçmişe sahip olsa da özellikle 90’lı yılların sonlarına doğru hem ülkemizde hem de dünyada trend sektörlerden biri olmayı başaran network marketing, hızla büyümeye devam ediyor.İnsanlara ek gelir fırsatı yaratmasının yanında, müşterilerin kaliteli ürüne ulaşmasını da kolaylaştıran network marketing sektörüne katılan firma sayısı da her geçen gün artmaktadır.Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmalar hakkındaki temel bilgileri “tarafsız” olarak sizlerle paylaşıyoruz.

 Viaveta nerede kurulmuştur?

Viaveta firması, sağlık, kozmetik, teknoloji ve ağ pazarlama alanlarına faaliyet gösteren global bir firmadır.  54 farklı ülkede yüz bini aşkın kitleye hitap eden firma Avrupa, Asya ve Afrika pazarlarından ağırlıklı olmak üzere tüm dünyaya ürün ve hizmet sunmaktadır.

 Viaveta ne zaman kuruldu?

“Yaşam yolu” sloganı ile hareket eden Viaveta, 2018 yılı itibariyle Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır. Müşteri odaklı olmayı, ilerlemeyi, etik davranmayı, takım çalışmasını ve inovasyonu başlıca değerleri olarak sayan Viaveta, “İyi, en iyinin düşmanıdır” diyerek sektör içerisinde liderliğe oynadıklarını belirtmişlerdir.

 Viaveta ürün kategorisi nelerdir?

Viaveta, Sağlık, Kozmetik ve Teknoloji alanlarında faaliyet gösteren bir firma olup, network marketing satış yöntemini de kullanmaktadır. Firmanın sağlık alanında; ideal beden,yaşlanmayı geciktirme (anti aging),

teknoloji alanında; kolay tasarlanabilen, kullanıcı dostu web tasarım, donanım ve masaüstü çözüm paketleri,

kozmetik alanında; “iyi görünmek herkesin hakkı sloganı ile saç bakım ve cilt bakım ürünleri sunmaktadır.

 Viaveta hakkında ayrıntılı bilgi için >>

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Avatar