fbpx
Network Marketing Firmaları Viaveta

Network Marketing Şirketleri: VIAVETA

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: VIAVETA

1 – Kurumsal Kimlik;

Viaveta, yabancı Network Marketing firmalarından olup, 2018 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır.

Viaveta, yabancı Network Marketing firmalarından olup, 2018 yılında Türkiye'de faaliyetlerine başlamıştır.

Resmi sitesinde, firma hakkında; “Viaveta, Sağlık, Kozmetik, Teknoloji ve Ağ pazarlama alanlarında lider marka olup yüz bini aşkın müşteri kitlesine hizmet sunmaktadır. Ağırlıklı olarak Avrupa, Asya, Afrika pazarında olmak üzere ürün ve hizmetlerini tüm dünyaya pazarlayan global bir şirkettir.

Viaveta, başarı ve yeteneği ödüllendirir, bu  nedenle güçlü distribütör ve yeteneklerin buluştuğu, birleştiği  ve tek amaç uğruna mücadele ettikleri bir ailedir. Eğitime, gelişime önem veren Viaveta her yıl periyodik kişisel gelişim, liderlik, yöneticilik ve girişimcilik alanlarında Türkiye’de ve dünyanın farklı ülkelerinde birçok etkinlik düzenlemektedir.

Viaveta, Sağlık, Kozmetik ve Teknoloji alanlarında faaliyet yürütmektedir.

Bu alanlar kısaca,

Sağlık, Sağlıklı yaşam, ideal beden,yaşlanmayı geciktirme (anti aging) , gibi bir çok farklı ürün ile müşterilerimizin daha sağlıklı yaşamalarına katkı sağlıyoruz.

Kozmetik, Alımlı, cazibeli ve güzel görünmek herkesin arzusu,iyi görünmek herkesin hakkı sloganıyla müşterilerimizin kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti için şirketimizin tüm fonksiyonlarını kullanmaktayız.

Teknoloji, kullanıcı dostu, kolay tasarlanabilir web tasarım, donanım ve masa üstü çözümleriyle müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için çözüm sağlıyoruz.


Değerlerimiz,

  1. Müşteri odaklılık, Müşteri memnuniyeti, müşterinin mutluluğu şirketimizin temel prensiplerinin merkezinde yer almaktadır. Birincil önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.
  2. Profesyonellik, Via Veta bütün hizmet sağlayıcıları ile müşterilerine en iyi, en en güncel, en profesyonel hizmeti sunmak ve sürdürmek için tüm takım arkadaşlarıyla işbirliği halindedir.
  3. Çevre Bilinci, Via Veta ailesi çevreye duyarlı, dönüştürülebilir ambalaj kullanır ve çevre bilincini yaygınlaştırır.
  4. İnovasyon, kendimizi, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli yenileyerek müşterilerimize dünya standartlarında hizmet sağlıyoruz.
  5. Takım çalışması, Via Veta ailesi takım olarak çalışır, bilgi ,deneyim, yetenek ve birikimini müşterilerimizin daha iyi bir hizmet almasına sunmaktadır.
  6. Etik davranmak, etik davranış kuralları Şirketimizin en elzem varlık halidir, şirket çalışanları, şirket içi iletişiminin yanı sıra müşteri ile yapılan iletişim de bu hassasiyeti göstermektedir.
  7. Sürdürülebilirlik, Sürekliliği, sürdürülebilir başarıyı, gelişimi önemsiyor ve bunun için kendimizi geliştiriyoruz.

‘’ İyi’’, ‘’ En iyinin düşmanıdır.’’ deyip sürekli bir değişim ve gelişim için çalışmalarımızı, dinamizm ekseninde sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz,

Türkiye’de ve dünyada hayat boyu sağlıklı yaşam vizyonumuzla, refah ve mutluluğu sağlayıp, değişim ve inovasyonu, paydamıza alıp dünya markası olmaktır.

Bunun için,

Uluslararası uzmanlığını ve bilgi birikimini, çalışanlarına, distribütörlerine ve paydaşlarına aktarıyoruz.

Global Pazarda organik büyümeyi, sürdürülebilir faydayı hedeflemekteyiz.

Tüketiciye fayda sağlayarak, insanlığa artı değer  katmayı hedefliyoruz.

Çalışanlarının ve distribütörlerin yetkinliklerine önem vermek en temel değerlerimizdendir.

Misyonumuz,

Viaveta, yenilikçi çözümleriyle, Türkiye ve dünya’da  sağlık, kozmetik ve teknoloji sektöründe pazara güven vermeyi, değer katmayı birincil hedef edinmiş bir şirkettir.

Bunun için ;

Milyonlarca insanın hayallerine mentörlük eden  lider bir şirkettir.

Müşteri odaklıdır ve müşterileri için yenilikler geliştirir.

Deneyimini, Türkiye ekonomisinin ve milletinin gelişimine fayda sağlamak için karşılıksız paylaşır.

Güvenilir ve yenilikçi bir çözüm ortağıdır.“şekilde açıklama yapılmaktadır.

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

Sağlık , Kozmetik , Teknoloji , Kitap

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

 

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için firmaya bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

Firmanın sitesinde “Sıkça Sorulan Sorular” ile ilgili herhangi bir bilgilendirme bulunmamaktadır.

Önemli not:

Viaveta hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap