Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2022 Ağustos Ayı Nasıl Geçecek?

2023 Mayıs Ayı Burç Yorumları

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2022 Ağustos Ayı Nasıl Geçecek?

Ayın ilk on beş günü gergin geçebilir. Sonrası biraz daha rahat geçecek.

4 Ağustosta Merkür Başak burcuna geçiyor. Merkür iletişim gezegenidir. İletişiminiz de sizi olumlu şekilde etkiler. 12 Ağustosta Kova  burcunda Satürnyen bir Dolunay meydana geliyor. Zorlu bir Dolunay olacak. Satürn sorumluluk demektir. Sizi etkileyen alanlarda sorumluluklar getirir, test eder, sınar. Sabit burçları daha fazla etkileyecektir. 27 Ağustosta Başak burcunda yeniay meydana geliyor. Başak düzen, tertip, disiplin demektir. Etkilediği alanlarda bir düzenleme getirebilirsiniz.

7 8,9 Ağustosta Mars Satürn karesi var. Plütonla Venüs’ün karşıt açısı var. Burası kadersel değişim demektir. Sizin isteklerinize karşın başkalarının size direnmesi anlamına da gelebilir.

20 Ağustos itibariyle gezegenlerin en önemli geçişlerinden biri başlıyor. Enerji gezegeni Mars Boğa burcundan ayrılıp İkizler burcuna geçiyor. Bu çok önemli. Mars’ın kendi içinde iki yıllık dönemleri vardır. İki yılda bir, bir burçta 6 aydan fazla kalır. 2,5 aylık bir retro hareket yapar. 20 Ağustosta başlayıp 31 Ekim’e kadar ilerliyor. 31 Ekimde gerilemeye başlayacak. 12 Ocağa kadar gerileyecek. 12 Ocaktan itibaren tekrar ileri dönüyor ve 26 Mart 2023’e kadar Mars İkizler burcunda olacak. Mars neredeyse enerji, aksiyon, mücadele oradadır. Mars aynı zamanda savaş demektir. Çatışma, huzursuzluk, stres, gerilim de getirebilir. İkizler burcu hangi evinizdeyse o alanda mücadeleniz olacaktır.

12 Ağustos itibariyle Venüs Aslan burcunda olacak. Estetiksel, sanatsal işlerinizi bu dönemde yapabilirsiniz.

23 Ağustos’a kadar Güneş Aslan burcunda, 23 Ağustos itibariyle Başak burcunda olacak. Hangi evinize denk geliyorsa Aslan ve Başak, o alanlarınızı daha çok etkileyecek.

Not: Astrolojide ön görüler yükselen burca göre yapılır.

Contents

Network Okulu Kampüs – Tarafsız Network Marketing Eğitimleri İçin Hemen Tıklayın >>

 

Koç Burcu 2022 Ağustos Ayı Yorumu 

20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda ikinci evinizde olacak.

2022 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 23 Ağustos’a kadar Güneş, 12 Ağustos itibariyle Venüs Aslan burcunda olacak. Aşk hayatınızla, çocuklarınızla ilgili konular ön plana çıkıyor. Sosyal bir ay sizler için. Dolunay zamanı arkadaşlarınızla ilgili gündeminiz olabilir.

Sağlık: Bu ay sağlık konuları dikkat çekiyor. Dikkat edin sağlığınıza.

Para: Yatırım gibi finansal problemleriniz olabilir. Gereksiz harcamalara meyilli olabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Venüs’ün 5. Ev geçişi yaratıcı yönlerinizi artırıyor. Hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Bir hayaliniz bir hedefiniz varsa, onun peşinden koşturuyorsanız Dolunay zamanı netlik kazanabilir. 20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiyor. Atarlı bir iletişim olabilir. Sık karar değiştirebilirsiniz.

Kariyer: 12 Ağustosta Kova burcunda Satürnyen bir Dolunay meydana geliyor. Kariyer konuları netleşiyor. Kariyerinizle ilgili bir karar alabilirsiniz. Yeni sorumluluklar alabilirsiniz. 23 Ağustos itibariyle Güneş Başak burcuna geçiyor. Müthiş bir iş temposu başlıyor. Çok yorulacaksınız. Yeni projeler, imzalar, işle ilgili güzel gelişmeler olabilir.

 

Boğa Burcu 2022 Ağustos Ayı Yorumu

Ay boyunca Mars Yengeç burcunda olacak. Kararlar, planlar, sürekli değişen fikirler ve biraz da zihniniz hareketli olacak.

2022 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: 23 Ağustos’a kadar Güneş Aslan burcunda olacak. 12 Ağustos itibariyle Venüs Aslan burcunda olacak. Odağınız  aileniz, eviniz, yuvanızda olacak. Aile ile ortak planlar, aileden gelecek haberler dikkat çekiyor. Düğün, söz, nişan gibi gündemler de olabilir. Taşınmak veya tadilat yapmak isteyebilirsiniz. 23 Ağustos itibariyle sosyalleşiyorsunuz. Aşk hayatınız dikkat çekiyor.

Sağlık: Mars sizin yükseleninizden geçerken sağlık konularını tetikleyebilir.

Para: Finansal konularda yatırımlar, hesap kitap dikkat çekiyor. 23 Ağustos sonrası fazla para harcama eğiliminiz var. Dikkatli olmanızda fayda var.

Kişisel Gelişim: Mars 20 Ağustos’a kadar sizin burcunuzda ilerliyor. İsteklerinizin peşinden gidebilme dirayetinizle dikkat çekiyorsunuz. Özgüvenlisiniz, girişimcisiniz. 23 Ağustos sonrası yaratıcı yönlerinizi geliştiriyorsunuz.

Kariyer: 12 Ağustosta Kova burcunda Satürnyen bir Dolunay meydana geliyor. Kariyeriniz için aldığınız yeni kararlar, kariyerinizden gelecek haberler dikkat çekiyor. Kariyerinizle ilgili bir şeyler netleşiyor. Bazılarınız kariyer hayatında yeni sorumluluklar alıyor.

 

İkizler Burcu 2022 Ağustos Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yalnız başınıza gördüğünüz bir rüya sadece bir rüyadır. Beraber gördüğünüz bir rüya ise gerçekliktir. - John Lennon

2022 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: Arkadaşlar, kardeşler, yakın çevreyle ilgili ortak gündemleriniz olabilir. Eşinizin ailesiyle ilgili bir haber gelebilir. 23 Ağustos itibariyle Güneş Başak burcuna geçiyor. Ailenizle, evinizle, yuvanızla ilgili gündemleriniz olabilir. Ortak bir takım planlar yapabilirsiniz.

Sağlık: Mars yükselenden geçerken kronik sağlık sorunlarını tetikleyebilir.

Para: 23 Ağustos’a kadar güzel paralar kazanacağınız bir dönem. Yatırımlara odaklanabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: 23 Ağustos’a kadar zihniniz hareketli olacak. Planlar yapabilir, kararlar verebilirsiniz. Dolunay zamanı yurtdışıyla ilgili konularda netleşmeler olabilir. Eğitim sınav konuları netleşebilir. Mars 20 Ağustos’a kadar Boğa burcunda olacak. Takıntılı, depresif ruh halinde olabilirsiniz. 20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiyor. Psikolojik rahatlama hissedebilirsiniz. Girişken, özgüvenli, cesaretli olacaksınız.

Kariyer: Güzel anlaşmalar yapabileceğiniz bir ay. Yayıncılık işlerle uğraşıyorsanız, ticaret yapıyorsanız güzel gelişmeler yaşanabilir.

Kitap İncelemeleri – Milyoner Aklın Sırları >>

 

Yengeç Burcu 2022 Ağustos Ayı Yorumu

Diyet, beslenme, spor alışkanlıklarınızı değişme zamanı.

2022 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Güçlü olan insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Onlarla olumlu ilişkiler içerisinde olabilirsiniz. 23 Ağustos itibariyle Güneş Başak burcuna geçiyor. İletişiminiz dikkat çekiyor. Yakın akrabalar, yakın arkadaşlar, onlarla ortak gündemleriniz olabilir.

Sağlık: Dolunay zamanı sağlık konuları tetiklenebilir.

Para: Ortak kazanımlarınız, vergi, nafaka, miras, tazminat, yatırım gibi konular Dolunay zamanı netleşebilir. Finansal olarak nasıl bir yol izleyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: 12 Ağustosta Kova burcunda Satürnyen bir Dolunay meydana geliyor. Bazı ihmallerle veya yanlışlarla sizi yüzleştirebilir bu Dolunay. Duygusal konularda sıkıntı ve problemler yaratabilir. Mars Boğa burcunda olacak 20 Ağustos’a kadar. Yaratıcılığınız artıyor. 20 Ağustos itibariyle enerjide düşüklük olabilir. Takıntılı ruh hali içerisinde olabilirsiniz.

Kariyer: İş arıyorsanız, yeni bir işe başlamanız mümkün. İş hayatınızda yeni adımlar atmanız mümkün. 23 Ağustos itibariyle ticari anlaşmalar, sözleşmeler, imzalar anlamında güzel haberler gelebilir.

 

Aslan Burcu 2022 Ağustos Ayı Yorumu

Başarı Burçları - İç huzuru en yüksek hedefiniz olarak belirleyin ve hayatınızı bunun etrafında düzenleyin. - Brian Tracy

2022 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: Hem Güneş hem Venüs sizin burcunuzda olacak. Çok dikkat çekiyorsunuz. Aşk, ilişki fırsatları için güzel bir ay. 12 Ağustosta Kova burcunda Satürnyen bir Dolunay meydana geliyor. Evlilik, ilişki, iş ortaklıkları, arkadaşlıklar, ticari ilişkiler konularında netleşmeler var, kararlar alıyorsunuz.

Sağlık: Estetik konuları için doğru bir aydasınız.

Para: 23 Ağustos itibariyle Güneş Başak burcuna geçiyor. Finansal kaynaklarınızı masaya yatırıyor, hesaplarınızı gözden geçiriyorsunuz. Yatırım yapmayı, mülk alıp satmayı planlayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: 20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiyor. Bazı hedefleriniz için mücadeleleriniz var. Hedefleriniz netleşiyor.

Kariyer: Kariyerinizle ilgili bir haber gelebilir. İşinizle ilgili bir gelişme olabilir. 20 Ağustos’a kadar iş hayatınızda mücadeleler verebilirsiniz.

Doğrudan Satış Çok Zor! >>

 

Başak Burcu 2022 Ağustos Ayı Yorumu

Jüpiter Balık burcuna geçişiyle evlilik, ortaklık konularında size şans getiriyor.

2022 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Otorite figürleriyle zaman zaman çatışabilirsiniz. Yeniay zamanı ilişkilerinize ilgili yeni kararlar verebilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınızı ihmal ederseniz Dolunay zamanı tetiklenebilir. Sağlığınızı bozacak alışkanlıklarınız varsa Dolunay zamanı bunlarla yüzleşebilirsiniz. Sağlık konularında hassas olabilirsiniz.

Para: 23 Ağustos sonrası parasal konularda güzel bir dönem. Kazancınızda artış olabilir veya ek gelir elde edebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Kendinize yeni düzen oluşturacağınız, kendinizle daha fazla ilgileneceğiniz bir ay. Güneş de Venüs de Aslan burcunda. Kendinize döndüğünüz bir dönem. Bulunduğunuz yerden biraz uzaklaşabilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. 13-19 Ağustos arası Merkür günlük hayatınızı iyileştirmek adına size güzel destekler veriyor. Zorluklarla karşılaştığınızda pratik çözümler, yaratıcı fikirler bulabilirsiniz veya kendi becerilerinizden yararlanabilirsiniz.

Kariyer: 12 Ağustosta Kova burcunda Satürnyen bir Dolunay meydana geliyor. İş hayatınız ve günlük hayatınızdaki düzeninizi etkileyecek bazı yüzleşmelerle karşılaşabilirsiniz. 23 Ağustos sonrası iş ve kariyer hayatınızda güzel gelişmeler olabilir. Fikirlerinizle, düşüncelerinizle etrafınızdaki insanları etkileyeceksiniz. Burcunuzdaki Yeniayla birlikte iş fırsatları karşınıza gelebilir.

 

Terazi Burcu 2022 Ağustos Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Aşk ile ilgili bir gündeminiz var ise aşka bakış açınız, yaşayış şekliniz açısından faydalı olacak bir döneme giriyorsunuz.

2022 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Bu ay hiç yalnız kalmayacaksınız. Arkadaşlarınızla organizasyonlara, davetlere katılabilirsiniz. Oldukça sosyalsiniz. Çok keyifli bir ay. Yeni aşklarla karşılaşabilirsiniz. 12 Ağustos Kova Dolunayı aşk hayatınızda önemli sorumluluklar karşınıza getirebilir. Hayattan aldığınız zevkten kısıtlanabilirsiniz bu ay.

Sağlık: 20 Ağustos’a kadar sağlık konuları tetiklenebilir. Ruhsal anlamda kendinizi tükenmiş hissedebilirsiniz.

Para: 20 Ağustos’a kadar mali tablonuz ön planda olacak. Finansal konularda mücadeleleriniz var. Aşk hayatınız, çocuğunuz için yaptığınız harcamalar artabilir. Hesabınızı iyi yapın.

Kişisel Gelişim: Hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. 27 Ağustosta Başak burcunda yeniay meydana geliyor. Bu dönem yeni ve önemli girişimlerde bulunmamaya çalışın. 23 Ağustos itibariyle enerjinizde düşüklük olabilir. Arka planda kalmak isteyebilirsiniz.

Kariyer: 23 Ağustos’a kadar iş hayatınızda önemli açılımlar, iş görüşmeleri yapabilirsiniz. 20 Ağustos sonrası ticari faaliyetleriniz hızlanabilir.

Beyaz Rengin Anlamı Ve Psikolojik Etkileri >>

 

Akrep Burcu 2022 Ağustos Ayı Yorumu

Mayıs Ayı Burç Yorumları - Ay tutulması döneminde sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklar nüksedebilir.

2022 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ev, aile, yuva konularında düzenlemeler yapabilirsiniz. Toplumsal statünüzü etkileyecek bazı kararlar verebilirsiniz. 16, 17, 18 Ağustos  ilişkiler, sosyal konularda yararlı bir süreç. Değerlendirebilirsiniz bu günleri. Dolunay, ailevi alanda sorumluluklar, görevler, ebeveynlerle ilgili konular olabilir. Yeniay zamanı arkadaşlarınızla daha fazla bir arada olabilirsiniz. Ekip çalışması içerisinde olabilirsiniz.

Sağlık: Kazalara, sakarlıklara dikkat etmekte fayda var. 20 Ağustos sonrası ameliyat gündemleri olabilir.

Para: 20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiyor. Maddi kaynaklar, eşinizin maddi durumu, hisseli paralar, borç, alacak konularında mücadeleli bir dönem. Finansal durumunuza dikkat etmeniz gerekiyor. Hızlı harcamalar olabilir.

Kişisel Gelişim: Hobilerinizle ilgilenebilir, ondan kazanç sağlayabilirsiniz. Eğitim konularında mücadeleleriniz olabilir.

Kariyer: Kariyer ve meslekle ilgili konularda aktif bir şekilde giriyorsunuz Ağustos ayına. Kendi yeteneklerinizi sergiliyorsunuz.

Bu ayki spotunuz: Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez. Montaigne

 

Yay Burcu 2022 Ağustos Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yabancı kültürleri öğrenmek isteyebilirsiniz.

2022 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Gezmek, dolaşmak sizi mutlu edecek. Bol bol gezeceksiniz. Beraber iş yaptığınız insanlara sinirli ve agresif tutumlardan kaçının. Dolunay yakın çevre alanlarınızda meydana geliyor. Yakın çevrenizin hayatında ne varsa önemli sorumluluklar devreye girebilir. 20 Ağustosta Mars İkizler burcuna geçiyor. İkili ilişkiler ve aşk hayatınız önem kazanıyor. Ortaklı işlerde ikili durumlarda tartışmaların olmadı mümkün.

Sağlık: Kronik sağlık sorunlarınız varsa bu ay tetiklenebilir.

Para: Lükse fazla harcama yapabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edin. Bütçenizi tekrar gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Eğitim ve sınav konularında mücadeleleriniz olabilir. Oldukça girişimci, ataksınız. Ama düşünmeden hareket etmemeye çalışın.

Kariyer: 27 Ağustostaki Yeniay Kariyer alanınızda doğuyor. Kariyerde hızlı ve verimli olacağınız bir sürece giriyorsunuz. İstediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. İş alanlarınızda, kariyer alanlarınızda yaptığınız projeler, planlar tutmayabilir.

Başarılı İnsanların Rutinleri – Brian Tracy >>

 

Oğlak Burcu 2022 Ağustos Ayı Yorumu

Kafa karışıklığı baskı altında olmanın bir belirtisidir. - Luke Rhinehart

2022 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Aşk hayatınızda inişler, çıkışlar yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızın eğitimiyle ilgili konuları akışına bırakmanız fayda var.

Sağlık: Spor yapıyorsanız ay başlarında dikkatli olmanızda fayda var. Sinir sisteminize, ellerinize, kollarınıza dikkat etmenizde fayda var.

Para: Bir ortak para gelirlerinize odaklandığınız, alacak verecek dengesini tutmaya çalıştığınız, planlarınızı devreye soktuğunuz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Yatırımlar konusunda dikkatli adımlar atmaya çalışın. Dolunay, parayla ilgili önemli sonuçlar getirebilir. Bir para yükümlülüğünün altına girebilirsiniz. Bir eve yatırım yapmak isteyebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Yeniayla beraber gelecek konularınızı devreye sokacaksınız. Verimli olduğunuz alanlarınızı çalıştıracaksınız. Eğitim konularınız hız kazanacak. Bu ay egolarınız ön planda olabilir. Egosal konuşmasanız iyi olur.

Kariyer: 20 Ağustos itibariyle iş alanında hızlı gelişmeler olabilir. İş hayatınız, çalışma koşullarınız çok hızlı olabilir. Birden fazla işle uğraşabilirsiniz. Yeniayla birlikte işle ilgili önemli haberler alabilirsiniz.

 

Kova Burcu 2022 Ağustos Ayı Yorumu

Taşınma, yeni ev alma, tadilat yapma, aileyle oluşacak yeni bir durum söz konusu olabilir.

2022 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Birlikte çalıştığınız insanlarla uyumlu olmanız gerekiyor. 11 Ağustos civarı ikili ilişkilerinizde bozulmalar olabilir. Venüs Aslan da büyük bir aşk getirir. Bugünlerin tadını çıkarın. Sizin yükseleninizde bir Dolunay gerçekleşiyor. İş birlikleri yapacağınız insanlar gelebilir. Satürnyen bir Dolunay olacağı için bitmesi gereken bazı konularda bir direnç de yaratabilir.

Sağlık: Bağışıklığınızı güçlü tutmaya çalışın. Bu ay stresli olacağınız için sağlığınız olumsuz etkilenebilir.

Para: 4 Ağustosta Merkür Başak burcuna geçiyor. Parasal alanlarda bazı fırsatlarınız var. Kredi çekmek istiyorsanız bu ay çekebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Kendinizle ilgili birçok konuda öncü, atılgan, kendi fikirleriniz ön planda olsun istediğiniz bir ay ama bu biraz hayal kırıklığına uğratabilir sizi.

Kariyer: Ticaret yapmak isteyebilirsiniz. Bir şirket kurabilirsiniz. Çok çalışıp yorulacağınız bir ay. İşinizde agresif tavırlardan kaçının.

 

Balık Burcu 2022 Ağustos Ayı Yorumu

Dünyanın üstüne çıkabilen bir bakış, onu anlayan tek bakıştır. R. Wagner

2022 Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Kardeşlerinizle ilişkilerinizde anlık değişmeler olabilir. Ayın ilk yarısı fikirlerinizi beğenmeyenler karşı biraz tepkili olabilirsiniz. Evlenmek, yuva kurmak isteyebilirsiniz. Evliyseniz eşinizle ilgili gündemleriniz var. İş birlikleri, ortaklıklar gündeminizde olabilir hu yeniayda.

Sağlık: Sağlıkla ilgili ihmalleriniz varsa Dolunay sizi bunlarla yüzleştirebilir.

Para: Para konusunda stresli olabilirsiniz. İlk on gün yatırımlar için uygun değil.

Kişisel Gelişim: İkna kabiliyetiniz çok yüksek, insan ilişkilerinde gayet başarılısınız. Bu ay kendinize yöneleceğiniz, iyileştirmeler yapabileceğiniz, inzivaya çekilmek isteyeceğiniz bir aydasınız.

Kariyer: Çalışma hayatınızda koşullar değişebilir. 11 Ağustosta sonra iş ortamınızda şartlar iyileşmeye başlıyor. Dolunay zamanı işle ilgili birçok fırsat gelebilir ve bu fırsatlar karşısında kararsız kalabilirsiniz. 13-19 Ağustos arası ticari konularda daha aktif daha başarılı olabilirsiniz.